Skocz do zawartości
Mi5tyK

[FFA] Mi5tyK

Rekomendowane odpowiedzi

Mi5tyK   

1. Wiek: W sierpniu br. kończę 18 lat

2. Kontakt e-mail: [email protected]

3. Steam ID oraz namiary: STEAM_1:0:109082125 http://steamcommunity.com/id/bosoprzezdusta/

4. Link do profilu hlstatsx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=551430

5. Coś o sobie: Witam! Jestem Bartek. W CS:GO gram od czerwca 2015 r. a na serwerze BUM BUM jestem od mniej więcej października (choć nie pamiętam dokładnie) i gram tam naprawdę regularnie. Myślę, że ludzie mnie kojarzą.  Jako admin nie mam akurat żadnego doświadczenia, lecz dużo grałem wcześniej w CS'a 1.6 i naprawdę sporo popatrywałem działania adminów z tamtejszych serwerów jak i serwerów CS:GO i myślę, że mógłbym dać sobie radę. Moja obecna ranga to Master Guardian Elite II  (MG2, Kałach w Laurach). Staram się pomagać młodszym graczom, a kiedy komuś coś nie wyjdzie, pocieszam ich (często śmiejąc się z ich sytuacji) zamiast ich wyzywać lub hejtować. Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie i pozytywnie rozpatrzycie moje podanie. :)  Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KrzyV   

Dobry gracz, znam go bardzo dobrze, aż za. Jest rozsądny, nie nadużywa mikro, bardzo kulturalny, czasami się zdenerwuje, ale straty są małe xD. Na pewno przydałby się nam taki admin :)
Jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
uwe1299   

Bardzo dobry gracz, pomocny, nie wyzywa sie z innymi graczami. Przydałby sie nam taki admin.

Jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KReSQu   

Porządny gracz, niesamowicie pomocny i kulturalny. Co tu dużo mówić...

Jestem na TAK :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co tu dużo mówić, masz ponad 117 godzin na serwerze, jesteś ogarniętym i porządnym graczem, nie wyzywasz.. przynajmniej przy mnie. :D

Grasz od dłuższego czasu, rzeczywiście nie poniżasz ani nie narzekasz jeśli ktoś nie ugra rundy, tym bardziej plus dla Ciebie.

Na dodatek masz dobre kontakty z adminami, więc nie widzę powodów przez które nie mógłbyś zostać administratorem.

Jestem na TAK.

Powodzenia. c;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.