Al0neW0lf

Kanał Youtube - Reinkarnacja

5 posts in this topic

Witam.

Chciałbym zaproponować odnowienie kanału na YouTube.com (https://www.youtube.com/user/StrefaGierComPL)

Ostatni filmik z kanału był  nagrany 2 lata temu. Od tego czasu SG się zmieniło, więc myślę że odnowienie i ponowne wrzucanie filmików z serwerów SG, może "zwabić" ku strefie nowych graczy.

Dodatkowo filmiki mogą nagrywać normalni gracze, nie koniecznie osoby specjalnie przydzielone do nagrywki. Nagrane materiały mogły by przejść kontrole przez administracje, operatorów etc.

Wybrany "Fanowski" filmik trafiłby na kanał np: "SG HurtWorld <nick kamerzysty> - <słowo kluczowe>"

Oczywiście to tylko propozycja. Sam chętnie nagrywam filmiki (nie na YT) z serwerów TTT i JB, podczas śmiesznych rzeczy, zwykłej rozgrywki lub jako materiał na bana/unbana. Ostatni materiał jaki nagrałem to było życzenie pijanego wardena. Takie tam 4/10.

Jestem ciekaw waszej opinii na ten temat. Pozdro (  ^-^)/*\(^-^  )

przemek633 lubi to

Nagrywac mozna tylko czy beda chetni?

Ja jestem chętny ;) A z tego co wiem niektórzy chcieli by dodać smaczka całej strefie. Lub nawet nagrać coś dla sb. Jak się sprawdzi to się znajdą amatorzy filmów. A jak nie to szkoda. teamt będzie zamknięty, a yt nadal martwe.

Poza tym uważam że nagrywki z tygodnia bd mile zapamiętane przez graczy, a także pomogą niektórym zrozumieć rozgrywke.

Edytowane przez Al0neW0lf
*korekta

*Aktualizacja

1. Pomysł zostaje i się w ten pomysł angażuje

2. Prawdopodobnie znalazłem kogoś do nagrywania gmoda

3. Na zebraniu gracze Rust (chyba) byli zainteresowani

Proszę nie zlewać pomysłu YT SG, gdyż reklama i materiały do wspomnień to dobra rzecz. Tak jak moje komixy.

Jeśli jednak bd spora (nie licze na fale subów) oglądalność możemy utrzymać serwery csgo.

Proszę nie porzucajcie tego pomysłu (;-;   )

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz