DoMP!15

[Plac Zabaw] Podanie o Admina

24 postów w tym temacie

Witam wszystkich zgromadzonych

1. 17

2. [email protected]

3. sid oraz namiary

STEAM_1:0:80206939
4.hlstatx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=613041

5.

Siemano 

Jestem Dompi. W gry gram od 3 roku zycia cs najlepsza giera wiadomo. Bylem Adminem na serwerach w cs 1.6 oraz na 1 serwerze w CSS. Nie ma nic wiecej do gadania lubie grac na placu znam regulamin i mysle ze mam dobry kontakt z graczami i nadaje sie na role admina na tym serwerze.

Pozdrawiam serdecznie

WaCZu Aka DoMP!™

CiXCwFcWkAQzIvY.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

bardzo fajny graczy, przesympatyczny i dobrze znany. Jestem na TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spoko gość. Na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na Tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na Tak. Tylko czasem jest troszke nadpobudliwy. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na nie. Zanim Jesus wrócił na plac zabaw, dompi już raz ubiegał się o to stanowisko.

Po jawnym zdyskredytowaniu jego kandydatury przez graczy PZ stwierdził, że nie to nie, on nas pierdoli, i nie musi być tu adminem, po czym strzelił focha, i przeszedł na 4fun do slazzy'ego, gdzie pobanowali wszystkie osoby z placu zabaw, które nie lubiły slazzego i ich ówczesnej administracji, oraz reklamowali się dodając graczy z Placu Zabaw na steamie, i tam naklaniali do gry na ich serwerze, sugerując, żeby olać PZ.

Matrix.PL i Emipod lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie

Laki,już wszystko napisał

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również jestem na nie, choć mój powód jest taki, że nie dorósł jeszcze na tak odpowiedzialne stanowisko i będą w związku z tym niepotrzebne problemy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Popieram przedmówców, skoro nie potrafił być wierny ostatnio wątpię by tym razem nie zrezygnował z placu gdy natrafi się lepsza "oferta?".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Laki byles jedyna osoba ktora dostala na tamtym serwerze bana po tym jak zaczoles sie pyszczysz do mnie i do slazziego tylko daltego ze "Jestesmy frajerami poniewaz nie gramy placu " < jego slowa. Nigdy nie powiedzialem ze ma was pierdole a nie strzelilem focha tylko zaczolem gre w CS:GO, oraz nie wiem czemu  teraz sie udzielasz skoro 1. nie widzialem zebys gral na serwerze od czasu kiedy ja ponowie popwrocilem na serwery 4fun. 2 Nie wiem czemu wspominasz cos co sie zdazylo 2 lata temu i wciaz masz do tego placz :)

Pozdrawiam z calego sercia DomP! <3

Emipod nie wiem czemu sie udzielasz w tym temacie skoro sam kiedy wchodzisz na serwer i prowokujesz  innych graczy oraz adminow :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najlepiej niech sie nie udziela nikt, kto jest na nie, argumentując to faktem, że ta osoba też nie jest idealna. Tylko różnica jest jedna- Te nie-idealne osoby nie kandydują na stanowisko administratora.

bb008e2c8543ddbe289033d25ed331475490d32e

A frajerami nazwałem was nie dlatego, że nie gracie na placu, za co połowa tego serwera dziękowała bogu, a dlatego, że Ty i slazzy, jako rozpłakane dzieci po odrzuceniu podania strzeliliście focha, i nawet nie miesiąc po spławieniu waszej kandydatury założyliście osobny serwer 4fun, na chama ściągając tam graczy, podobnie jak to robił prof.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polowa serwa zalowala po tym jak ty zostales adminem 3/4 osob przestalo z tego powodu grac poniewaz woziles sie do kazdego i dawales bany kazdemu ktory powiedzial ze slowo na twoj temat takze zanim zaczniesz wytykac ludzia to co zrobili zle sam zastanow sie nad twoim zachowanie :*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

TAK!

W podaniu tak naprawdę kandyduje osoba i przesympatyczna i o wybuchowym charakterze (wiadomo każdemu czasem zdarza się  gorszy dzień).Co do samej osoby nie jednokrotnie gdy widziałem tą osobę na serwerze PZ zarówno na sourcie jak i na globalu wykazywała ona znajomość regulaminu,rzadko potknęła mu się noga co do znajomości owej "księgi".Sam gracz zarówno na priv jak i na serwerze wykazuje chęć rozmowy,zawsze pomaga,odnosi się do graczy z szacunkiem.Nie każdy jest idealny każdy człowiek ma swoje wady i zalety,a co do przeszłości i historii Dominika z serwerem Slazziego. Pozostawmy to i kierujmy się dalej w przyszłość serwera PZ NA Globalu.Pragnę również rozważyć aktywność Dompa która jest bardzo duża często pojawia się na serwerze chętny dalszych wrażeń,a przecież aktywność u adminów powinna być bardzo istotna :) 

Co do samego Lakiego mógłbyś jednak czasem zawitać na serwerze GO aby zobaczyć,że Domp dorósł do roli administratora.Ale cóż jeżeli Cię nie ma skąd możesz wiedzieć jak jest?

Tyle w mojej opinii 

//Konto połączone z poprzednim Anonim_ z powodu "multikonto". Z tego co pamiętam masz bana na serwerach SG, a mimo to przyznajesz się, że grasz na serwerze. Zastanów się co z tym zrobić. Jedną z możliwości jest odwołanie - warto spróbować. ~Remzo

Krecik ;33 lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nijak do podania ma się to, jakim adminem był Laki i czy go gracze lubili, więc czemu w ogóle poruszane są takie tematy?

A co do podania:

1. Broni się poprzez wyciąganie "brudów" na innych.

2. Łatwo go wkurzyć (w samym podaniu to nawet widać).

3. Kryminalna przeszłość  (w przenośni oczywiście).

4. Co to za admin, który nie unika kłótni, tylko ją dodatkowo nakręca (nawet w podaniu)?

Jestem na nie.

Swoją drogą nie wiem, co to za koleś nade mną napisał, ale mam skrytą nadzieję, że to chociaż nie był Dompi. 

P.S. Murzyn w podaniu, dyskryminacja białych.

Dobra, to Krecik napisał. Pokazywało mi, że jakiś anonim z jednym postem (dziwne).

Edytowane przez Matrix.PL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na NIE i nie zgodzę się z Krecikiem. Otóż DoMP właśnie nie odnosi się do graczy z szacunkiem, jest głośny, wybuchowy i nieprzyjemny. Z drugiej strony zna bardzo dobrze regulamin i świetnie prowadzi jaile. Nie wnikam w tę akcję między wami panowie ale dopóki nie zobaczę, że owy gracz wykazuje się z szacunkiem wobec innych (zwłaszcza wobec naszych Pań) swojego zdania nie zmienię.

Edytowane przez Wrona

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sympatyczny gość, wesoły, można śmiało pogadać, jest konkretny.  nie miałem z nim do czynienia wcześniej ze względu na to że sam jestem świeżym graczem placu zabaw (~~72h na serwerze) więc nie będę wyrażał swojej opinii przez pryzmat krzywych akcji z przeszłości, a przez obecne doświadczenia z chłopem, jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie rozumiem czemu Matrix.PL wytykasz mi to ze wyciagam brudy z przeszlosci skoro Laki robi dokladnie to samo :) 

Co do krecika moze sie post napisac nie wazne czy na swoim profilu czy jako anonim wazne ze oddal swoj glos w sposob ktory chcial i to sie liczy.
Tak jestem glosny taki mam charakter ale to zawsze mozna zmienic jezeli gracze beda mieli z tym problem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 minut temu, Wrona napisał:

Jestem na NIE i nie zgodzę się z Krecikiem. Otóż DoMP właśnie nie odnosi się do graczy z szacunkiem, jest głośny, wybuchowy i nieprzyjemny. 

Napisałem to tylko w mojej opinii.Każdy gracz ma prawo głosu więc nie będe wrzynał kłótni na temat opini każdego z graczy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, Krecik ;33 napisał:

Napisałem to tylko w mojej opinii.Każdy gracz ma prawo głosu więc nie będe wrzynał kłótni na temat opini każdego z graczy :)

A ja napisałem, że się z Tobą nie zgadzam Krecik, nie że nie masz racji. :)

Krecik ;33 lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
17 minut temu, DoMP!15 napisał:

Nie rozumiem czemu Matrix.PL wytykasz mi to ze wyciagam brudy z przeszlosci skoro Laki robi dokladnie to samo :) 

Co do krecika moze sie post napisac nie wazne czy na swoim profilu czy jako anonim wazne ze oddal swoj glos w sposob ktory chcial i to sie liczy.
Tak jestem glosny taki mam charakter ale to zawsze mozna zmienic jezeli gracze beda mieli z tym problem :)

Matrix wytyka ci że wytykasz brudy z przeszłości, bo rozmawiamy na temat twojego podania na administratora, a nie na mój.

Ludzie wytykali ci dwa lata temu fakt ze masz glosny charakter, a jednak do tego momentu tego nie zmieniłeś.

Może poczekaj z tym podaniem do momentu, aż w końcu uda ci się to zmienić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ludzie, wytykanie przeszłości raczej nie ma sensu, skoro sam na PZ miałem kilkanaście banów (w tym 2 PERMY:Image00005:), a obecnie piastuję stanowisko H@.

Dam na wypowiedzenie się czas do końca weekendu, potem decyzja zostanie podjęta.
Pozdrawiam serdecznie

PS Krecik, napisz mi nick na PW bo Cię nie widziałem ;___; tęsknię.

Toxuu lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przez to jak wygląda dyskusja w tym wątku - jestem na NIE

Zastanówcie się, czy tym co sobą reprezentuje (nawet same wypowiedzi w tym temacie) zasługuje na admina...

Edytowane przez Freddy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na TAK :D Mile można spędzić z nim czas na servie :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety, z żalem muszę odrzucić podanie z racji zbyt wielu głosów na nie.

Pozdrawiam i zapraszam do spróbowania ponownie w późniejszym terminie, gdy gracze zauważą zmianę na plus ;)
Hejo!

Emipod lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.