amp

Naduzywanie admina

6 posts in this topic

Nie wiem, czy dziecko, czy nie, w kazdym badz razie, osobnik o mentalnosci gimbusa, ktoremuw  miare grzecznie zwrocilem uwage, zaczal mnie mutowac, i robic rozne dziwne rzeczy, powodow zapewne sam nie potrafi podac, ale no coz, jezeli ktos sie zwie "szczrekrekt" czy jakos tak, w nicku zawarta jest informacja na temat budowy owego przykrego, niespelnionego w zyciu osobnika, ktory musi dowartosciowywac sie naduzywaniem uprawnien, ktore za cholere nie wiem kto mu przyznal. powodzenia w hodowaniu takich pokemonow, na wlasnej piersi, analfabety wtornego, ktory nie potrafil nawet obrazajac mnie napsiac poprawnie slowa "cwel". szkoda dzieciaczku ze grac nie umiesz, i ledwo 2 na jeden ugrywal twoj kolega. 

jesli chodzi o prinscreeny, na zyczenie.

Haha. :D

Po pierwsze proszę pani bo tak powinienem się do Ciebie zwracać według Ciebie, nie napisałem 'cwelu' tylko 'cFaniaku' i napisałem specjalnie z błędem no ale niektórzy są na tyle toksyczni, że nawet o to się spinają. :>

Po drugie chciałem Cię zmutować ponieważ byłaś niegrzeczna i chamska w stosunku do mnie, po prostu obrazałaś administrację, i nie będzie mnie jakaś koleżanka która ma niespełna 4 godziny na serwerze od dzieci wyzywała no przepraszam. :>

Powiedziałem że jesteś goldem racja, lecz twoja odpowiedź zabrzmiała następująco: "a co do goldow, słucham muzyki, mam 1800h, i zjade cie jak bura kurwe" "więc gownozjadku morde stul"

Za takie coś mógłbym ci dać bana jeśli chcesz wiedzieć, ale po co skoro i tak masz gaga. :)

Moim zdaniem skarga kompletnie niepotrzebna ponieważ nie masz żadnych stosownych argumentów. :>

A i szczurek, ponieważ mam tak na nazwisko i nic Ci do tego koleżanko. :>

I nie muszę się dowartosciować niczego mi w życiu nie brakuje. :D

Obrażanie admina w skardze to chyba nie jest dobry pomysł. XD

P.S. mam lema, też słuchałem muzyki, i nie siedziałem przez komputerem jak Ty 5 cm od monitora wszystkie mięsnie napięte, volume 999 żeby tylko mnie zabić, grałem sobie 4fun koleżanko. :D

Edytowane przez 'szczurekT'

Zacznijmy od podstaw, że skarga nie jest napisana wg wzoru, więc nie powinna być w ogóle rozpatrzona i powinna wylądować w koszu  

po pierwsze skarga nie jest wg wzoru jak Adama zauważył.
po drugie poziom reprezentowany zarówno przez autora tematu jak i przez oskarżonego admina jest poniżej krawężnika moim zdaniem.

IMHO do zamknięcia.

Nie rozumiem dlaczego reprezentuje poziom poniżej krawężnika ale okej. :D

Witam.

Teoretycznie nikt nie powinien w ogóle tej skargi rozpatrywać ponieważ nie jest napisana według wzoru, jednak zaciekawiła mnie jej treść. Odnośnie koleżanki @amp doskonale świadczy zapis czatu: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=chathistory&player=516771Zdecydowanie bardziej jednak zdenerwowała mnie postawa @'szczurekT' . Jako administrator serwera, nie powinieneś dać się sprowokować i prowadzić jałowe dyskusję z tym osobnikiem. Również to co napisałeś w tym temacie, jest poniżej krytyki - po prostu administratorowi nie wypada. I żeby nie przyszło Tobie czy też innym administratorom banować za wyzwiska. Od tego macie odpowiednie narzędzia: mute i gag. Czuj się pouczony.

Pozdrawiam

Remzo.

Jesus lubi to

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz