grimm71

Podanie o admina!

7 postów w tym temacie

Witam! 
[BUM-BUM]  ✯Gяιмм✯♛
1.Wiek (19)
2.Kontakt e-mail - [email protected]
3. http://steamcommunity.com/profiles/76561198228211164/home
4. http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=487765
5.Gram w cs'a od 5 lat zaczęło się od 1.6 miałem admina na 3 serwach, niestety kiedy przerzuciłem się na cs go przestałem pogrywać w 1.6 oczywiście zgłosiłem swoją nieobecność na serwerach jako admin. W cs go miałem kiedyś suprema więc znam się na rzeczy, jestem przyjazny dla ludzi kiedy ktoś pyta mnie o jakieś informację z chęcią mu odpowiadam a poza tym często przebywam na serwerze [bum-bum] staram się odwiedzać ten serwer codziennie. Myślę że nadawał bym się znakomicie do tej roli ponieważ wiem co to jest być adminem! 
  Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania! Pozdrawiam!  :1f60f:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za Podpowiedzi! :)

Nie cytujemy "posta pod postem". ~Świrex

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Założyłeś trzykrotnie temat w sposób niepoprawny. Jak Ty chcesz sobie poradzić z funkcją administratora, skoro nawet podanie okazuje się wyzwaniem? Jestem na nie.

Edytowane przez Freddy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tak szybko zrobiles konto i napisales te podanie ze zapomniales zajzyc na wzor. 

;(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
O 10.08.2016 o 14:28, Freddy napisał:

Założyłeś trzykrotnie temat w sposób niepoprawny. Jak Ty chcesz sobie poradzić z funkcją administratora, skoro nawet podanie okazuje się wyzwaniem? Jestem na nie.

No Bo tu dokładnie nie ma informacji być może ja nie mogę znaleźć miejsca gdzie mam to napisać mógłbyś mi podesłać jakiś konkretny link?

O 16.08.2016 o 13:57, Budynowaty napisał:

tak szybko zrobiles konto i napisales te podanie ze zapomniales zajzyc na wzor. 

;(

Sorka :( Mógłbyś mi podać dokładny link w którym mam napisać podanie! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli ktoś nie potrafi znaleźć odpowiedniego działu czy przypiętego ze wzorem tematu, który wisi zaraz nad tym napisanym przez niego, albo nie potrafi czytać ze zrozumieniem (że już nie wspomnę o stylu pisania) w wieku 19 lat, to ja nie wiem, czy chciałbym jako H@ niańczyć takiego admina. Musiałby mieć naprawdę sporo innych zalet (np. umiejętnie rozwiązywać konflikty na serwerze, odznaczać się wysoką kulturą), żeby zamaskować tą niezaradność.

PS. Link to profilu Steam to nie jest SteamID.

Jesus lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

podanie odrzucam, powody dobrze podsumował Świrex.

Pozdrawiam

Dezyl lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.