DragonFly

[Skarga]Bindus

5 posts in this topic

1. Nick osoby oskarżonej: Bindus

2. Steam ID osoby oskarżonej: Nie posiadam

3. Przybliżona data zajścia: 08-09-2016 12:00

4. Nazwa mapy: De_cache

5. Opis sytuacji: Szanowny Pan administrator wszedł na serwer i zaczął się bawić komendami admina, dał każdemu 200hp i sobie Negeva. "Chciał" dać negeva wszystkim graczom, ale mu się to "nie" udało i dał tylko sobie, tłumaczył się, że nie wie jak się pisze negev, mimo, że sobie go dodał od razu. Następna runda znowu dał każdemu 200hp i p90, tym razem dał to P90 każdemu ;). Kolejna runda dał każdemu awp. Po zamianie drużyn dodał on TYLKO sobie deagla, pytając go "Dlaczego nadużywasz administratora?", odpowiedział "Ciiii nic nie widziałeś". 

6. Coś od siebie: Nie spytał nikogo na początku, czy chcą się pobawić w takie zabawy, nie było żadnego vota po prostu zaczął narzucać każdemu swoje zasady, gdy jakaś osoba zmieniła broń ten upomniał ją, że jeśli nie będzie grał tego co dostał, to dostanie bana. A co do dodania sobie Deagla... Mówił, a bo ja jeszcze kamizelkę sobie kupiłem, to jestem na zero z innymi. Mówił też, że dopiero co poznaje te komendy i dlatego musi się w nich doszkolić na serwerze.... Administrator z długim stażem uczący się dopiero komend? 

Edit: Zapomniałem dodać scr http://scr.hu/11ej/n1j3n

Edytowane przez DragonFly
Emipod i Dezyl lubią to

bindusa proszę o odpowiedź, natomiast ew. świadków o potwierdzenie tych słów.

jeśli to prawda, to będą wyciągnięte konsekwencje wobec w/w administratora.

Dezyl lubi to

sumie to mam na to lekki zwis ze względu iż pytałem się mapę wcześniej czy chcą takie coś jeśli mnie pamięć nie myli był to de_overpass gdzie zrobiłem vota i ludzie zaznaczyli swoja chęć do tego typu akcji. Co do drugiej części tego fajnego zgłoszenia to  tak kupiłem kewlar i droplem sobie deagla po przegranym pistolu i nie widzę w tym nic złego szczególnie gdy chodziłem po mapie i strzały były po prostu niecelne do ściany. A wracając do stażu to gdybyś czasami ruszył 4litery na server kiedy nie było skinów to wiedział byś ze niektóre komendy nie były dostępne i można zapomnieć jeśli ich się nie używa wiec następnym razem jak znajdzie się taki [cyk]

Edytowane przez Jesus
słownictwo

Nie dropłęś sobie deagla po przegranym pistolu, ta runda była pierwszą ;). Byłem administratorem, wtedy gdy to właśnie tych skinów nie było, nie zwalnia to jednak z tego, że możesz się uczyć tych komend właśnie na serwerze kosztem graczy. Pytałem się Ciebie czemu nadużywasz uprawnień administratora, Ty zaś zlałeś mnie ciepłym moczem i nie raczyłeś normalnie odpowiedzieć na moje pytanie, dlatego też złożyłem na Ciebie skargę. Bo będąc administratorem nikt nie każe cały czas spinać dupy i być zawsze i wszędzie elokwentnym, ale tam gdzie sytuacja tego wymaga powinno się nim być. 

biorąc pod uwagę słownictwo i poziom wypowiedzi Bindusa, z miejsca zabieram mu prawa administratora bez możliwości odwołania oraz wlepiam silence na 2 tygodnie. Mam nadzieję, że to nauczy Cię kultury/pokory.

Chamstwo i poziom rynsztoka nie będzie reprezentowany przez ekipę Strefygier. Żegnam i zamykam.

Edytowane przez Jesus
Kare i Remzo lubią to

Gość
This topic is now closed to further replies.