baNia`

[PZ] bania

16 postów w tym temacie

1. Wiek: 18
2. Kontakt e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: PW steam
4. Link do profilu hlstatx: klik
5. Coś o sobie: Dzieńdobrywieczór, jestem Marko, na placu gram od dawien dawna. Byłem już administratorem i chyba większość zna moja historię. Ci co jednak jej nie znają to niech się dowiedzą od reszty. Wiem, że wtedy zawaliłem, ale liczę że dacie mi szansę na pokazanie że od tego czasu wiele się zmieniło. Mam dużo wolnego czasu więc chciałbym wrócić na posadę admina placu, bo w sumie każdą wolną chwilę tam spędzam. Bezproblemowo dogaduję się z ludźmi z serwera, i myślę, że jestem lubiany. 

Jednorazowo zdarzyła się sytuacja kiedy dostałem muta za wyzywanie - przeprosiłem wcześniej, teraz robię to bardziej oficjalnie.

Mam nadzieję że podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

oskamował mnie dziś z Galila Chatterboxa, gracz do permanentnego zbanowania.
:Image00005:

osobiście nie patrzę na tak daleką przeszłość, gdyż po mojej historii SB można niejedno wyczytać ;) Gracz bardzo sympatyczny, nie łamie regulaminu, osobiście jestem na tak.

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę,że Bania wykorzystał już swoje szanse na bycie administratorem.

•  Jak ostatnio wszedłeś na serwer zapytałem Cię Bania gdzie jest "autoBH" to od razu mnie zwyzywałeś jak burą su*e i kazałeś ładnie mówiąc uciekać z serwera
  •  Przegranie na serwerze 1d 01:53:07h  dam do porównania mnie:  3d 10:54:08h sam gram od niedawna na GO,a mam więcej niż Ty przegrane na serwerze

Jestem na nie

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla sprostowania tamtej sytuacji - nie spytałeś się tak grzecznie, jak to teraz prezentujesz. Po prostu po chamsku prowokowałeś i wyjątkowo Ci się udało. Potem Cię za to przeprosiłem i wytłumaczyłem swoje zachowania - nie wiem tylko czy to już było po tym jak dostałem muta, czy nie. Nie zwracałem uwagi na czat.

#Edit. A właściwie to nawet nie zwyzywałem Cię, a brzydkimi słowami kazałem Ci się ode mnie odczepić ;)

Tyle ode mnie, niech pozostali zdecydują czy powinno się brać pod uwagę głupi wybryk sprzed lat ;)

Edytowane przez baNia`

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapytałem się raz gdzie jest ten autobh więc nie mów,że Cię prowokowałem.

Druga sprawa nie przypominam sobie, żebyś mnie przeprosił, ani tłumaczył się ze swojego zachowania,ale może coś przeoczyłem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pobawię się w moderatora i w tym miejscu utnę tę dyskusję. Czytaj: proszę dalej nie drążyć tematu. Jest on jałowy i nic nie wnosi. Jeden dał się wyprowadzić równowagi, bo rzekomo drugi go prowokował (Emipod nie raz pokazywał, że akurat w wywoływaniu negatywnych emocji u innych graczy jest niezły ;-)). Żeby jednak nie było, że przychodzę tylko strofować, wypowiem się też o baNi (choć oczywiście z perspektywy gracza nieposiadającego CS:GO).

Jak widzę deklarację ledwie zdobytej pełnoletności i myślę o tych paru latach wstecz, kiedy graliśmy wspólnie w CS:S, to mam pewien dysonans. Generalnie BaNia był graczem całkiem ogarniętym (zwłaszcza jak na swój wiek), a także zaangażowanym w sprawy Placu. Sytuacja z używaniem hacków była tak naprawdę jedyną poważną skazą na portrecie osoby, która nawet załapała się na posadę admina. Głupotę z nielegalnym oprogramowaniem zrzuciłbym na wtedy jeszcze dość młody wiek. Wierzę, że po samym incydencie wystarczająco dobitnie zrozumiał, że nie warto próbować tanich sztuczek (o czymś świadczyły wielokrotne przeprosiny), a po tylu latach to już nawet zwyczajnie dojrzał do tego, by nie zachowywać się jak skrypciarskie dziecko ;-)

Tyle ode mnie. Trzymajcie się, dbajcie o Plac :-)

baNia`, Jesus i Toxuu lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bania ty tak na poważnie z tym podaniem? Widziałem Ciebie raz na serwerze i to jeszcze gdy się spinaliście z Emipłodem. To że znają Cię starzy gracze o niczym nie świadczy, daj się poznać tym nowym i niech serwer zdecyduje czy się nadajesz, czy nie.

Ps. Fajnie że wróciłeś ale myślę że z podaniem to się pośpieszyłeś.

GHOST ONE lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajnie, że wróciłeś na plac, ale mogłeś się jeszcze trochę wstrzymać z tym podaniem. W sierpniu widzę u Ciebie tylko 3 sesje powyżej godziny, zwiększ swoją aktywność, a będę na tak.

Jesus lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na tak, nazwał dziś gracza "małym śmieciem".

baNia` i GHOST ONE lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co jest z Wami panowie, cheater to cheater. Musimy być konsekwentni. Jestem na nie.

Emipod, Axy3r i Matrix.PL lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja jestem na TAK. Miałem okazję zagrać z Tym graczem. Miły, przyjazny 

Pozdrawiam, 

Kocmouch 

baNia` lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mój głos jest neutralny, ponieważ dość rzadko Cię widuję na serwerze. (nie mówię że rzadko jesteś obecny - może się mijamy) 

baNia` lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że zniknięcie większości postów z tego tematu powinno być wystarczającym sygnałem do opamiętania się, ale na wszelki wypadek napiszę - przeginacie. Ograniczcie się w wypowiedziach do treści związanych bezpośrednio z podaniem, czyli opiniami o baNi. Jeśli nie macie do powiedzenia nic wartościowego, to milczcie. Inaczej będę zmuszony stosować "przymusowe nagrody". Wyjątkiem jest GHOST ONE, który za swoją wyjątkową bezczelność otrzymał warna od razu.

Jeśli chodzi o kwestię międzyserwerowych odwiedzin i wypowiadania się w tematach swoich niemacierzystych serwerów, to prosiłbym o zwyczajną rozwagę. Jeśli kogoś kojarzymy, mamy prawo wypowiadać się, nawet jeśli nie gramy w daną grę. Administracja podejmująca decyzję o przyjęciu kogoś w swoje grono ma trochę oleju w głowie i potrafi ocenić, czy dana opinia z ich punktu widzenia jest wartościowa, czy też nie. Pojedynczy głos osoby luźno związanej z serwerem nie zmieni nagle diametralnie tej decyzji.

Jednocześnie zauważę, że celowe przeszkadzanie (m.in. poprzez wtrącanie swoich trzech nic nieznaczących groszy) w tematach takich jak ten będzie karane. Dlatego prosiłbym nie próbować teraz swoich sił w tysiącu innych podań, jeśli nie znacie ich autorów. Uwaga tyczy się również ciebie, @Al0neW0lf. (Proszę, po prostu przyjmij to do wiadomości i nie tłumacz się, czy znasz baNię, czy nie. Skończmy te bezsensy).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na Tak. Kiedys byl bardzo dobrym adminem bardzo, zadko kiedy ktos mial pretensje do niego a nawet jezeli bylo to naprawde bez sensowne typu emipoda u gory ;)

Emipod lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak nie będziesz leciał na auto to jestem na tak <3 XDD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.