Skocz do zawartości
Mordencjusz

Murder opinie/zmiany na lepsze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w tym temacie chciałbym aby powrócił stary dobry klasyczny Murder.

Tak naprawdę

Prawdziwym celem tego tematu jest, to aby serwer lepszy (chodzi tu głównie o zmiany a nie wprowadzanie nowych rzeczy)

1. Karty przeciwko ludzkości (osobiście mi się podoba ten content lecz same z nim problemy). Mianowicie, praktycznie nikt tego nie używa, ponieważ wgl. nie wie, że jest coś takiego nawet jeżeli jest przedstawiona ta komenda na loading screenie i przypominajka jest na czacie. Lecz nawet gdy już się zbierze określona ilość osób do gry, to przeważnie takie osoby afczą, co bez admina, może kończyć się długotrwałą rozgrywką. Co prawda jest ten Timer 10 minut, lecz morderca wybija przeważnie wszystkich w przeciągu 4-5 minut.

2. Loading screen, tu tylko powiem, że można dopisać Liptona do administracji, ponieważ się w niej obecnie znajduje ;)

3. !rtd (zmiana koloru postaci) wiele osób narzeka o to że ich model postaci (Pointshop) jest różowy, co im się nie podoba (Myślę nad usunięciem tego z !rtd)

3.1 Do !rtd dodać następujące rzeczy do wylosowania (ponieważ jeżeli będziemy wszystko usuwać to szybciej gracze wylosują pkt):

- Wysadzenie (zastąpi zgniecenie) [Gracz %player% został wysadzony]

- Melon, lub Headcrab spawnujący się obok gracza [Gracz %player% wylosował Melona/Headcraba. Obchodź się z nim bezpiecznie :)]

- Możliwość wylosowania 1 Donator Pointa [%player% otrzymał 1 Donator punktów]

- Piorun w gracza z losową ilością DMG (czyli shock) [Gracz %player% został uderzony piorunem.]

4. Pointshop, gracze również narzekają na to że zbyt ciężko jest zdobyć model postaci, a ceny niektórych elementów są za wysokie lub za małe (np. szkielet). Można by ustabilizować cenę, do wszystkich elementów i zbalansować ilość otrzymywanych pkt. do przedmiotów w pointshop.

4.1 Wprowadzenie Boosterów punktów do pointshopa. Zdobycie takiego boostera będzie wymagało 5 Donator Points i będzie działał przez godzinę (liczy się godzina aktywna na serwerze). Booster będzie dawał o połowę więcej pkt. więc wraz z boosterem drop pkt. będzie wynosił 150% zamiast 100%.

5. Usunięcie części map. Niektóre mapy po prostu można bugować aby morderca miał 0% szans na dostanie się do świadka, który blokuje to wejście.

Gdy nie ma admina no cóż nic nie zrobimy. Mapą, którą chciałbym usunąć jest:

* md_1950s_town

Jeżeli znacie inne mapy, które są podobne przyczyną do powyższej piszcie w komentarzu

6. Jukebox. Plugin jest świetny, mi się osobiście podoba, lecz za każdym razem gdy ktoś puści piosenkę u większości graczy jest ona za głośno. Tu się nasuwa pytanie. Czy da się ściszyć tego Jukeboxa aby nie dudniło tak głośno tej części graczy? 

Notka dla azusa: Zdaje sobie sprawę, że wiesz o części tych przypadków, a o części pomyślisz dlaczego mi nie napisałeś na steamie. Otóż chodzi o to, że chcę żeby w tych kwestiach wypowiedzieli się gracze, co o tym myślą, lub mają inne ciekawe pomysły.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
azuspl   

Aktualnie nie mam dostępu do Steam. Całe moje konto podwalił parszywy Rusek i mam nadzieję, że ktoś mu wyśle bombę po dom :3

W aktualnym stanie nie dam rady nic zrobić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jeśli się wpisze !rtd, to tak, czy tak masz różowy kolor skina.

Co do reszty, to się zgadzam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
56 minut temu, azuspl napisał:

Aktualnie nie mam dostępu do Steam. Całe moje konto podwalił parszywy Rusek i mam nadzieję, że ktoś mu wyśle bombę po dom :3

W aktualnym stanie nie dam rady nic zrobić.

Faktycznie, ale wiesz z prędkością steama na sam odzew będziesz czekał 2 tygodnie :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Lipton   

W 100% się zgadzam :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
azuspl   

Konto odzyskane, za chwilę zajmę się apdejtem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.