Monet

[PZ] [M].[O].[N].[E].[T]

12 posts in this topic

1. Wiek: 22
2. Kontakt e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_1:0:30520195
4. Link do profilu hlstatx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=634311
5. Coś o sobie: Witam, mam na imię Krzysiek, mam 22 lata, administratorem byłem, już tyle razy, że aż nie pamiętam dokładnie ile :D zaciekawił mnie ten serwer, bo jeszcze nigdy na takim nie grałem, i chciałbym pomóc w utrzymanie na nim porządku. Pracuję, jako portier, w firmie ochroniarskiej 3/4 etapu, więc mam trochę wolnego czasu na grę. Jestem miłym i spokojnym typem, tak chodziaż myślę hehe xD  Pochodzę ze Śląska, dokładnie z miasta Żywiec. Serwer wasz znalazłem, z głupoty, z nudów na wyszukiwarce serwerów w cs. Bardzo polubiłem ten serwer, co, tylko wejdę na kompa, to od razu odpalam cs'a i PLAC ZABAW :)  To tyle w sumie o mnie, jak coś to pytać, proszę o miłe rozpatrzenie, mojej prośby o admina, pozdrawiam ^^ 

PS: Może, nie mam długo czasu spędzonego na forum, ale spokojnie nadrobię to ;)

Edytowane przez Monet

Jestem na tak - dorosły gość który mam nadzieję pomoże w pilnowaniu porządku na serwerze. Uważam że przyda się pomocna dłoń w ekipie administracji. 

Bardzo przyjemny gość, można się pośmiać i pogadać. Na ten moment przydałby się jeszcze jeden admin więc Monet wypełniłby tę lukę. Nie wiem jak ze znajomością regulaminu u kolegi ale jestem dobrej myśli. Jestem na TAK.

Miły i ogarnięty gość. Jestem na TAK.

Monet jesteś na prawdę spoko, ogólnie wszystko super byłbym na tak ale myślę że troszkę za wcześnie czy coś, bo nawet jaila poprowadzić nie umiesz :\ Tak jakbyś żadnych zasad nie znał..

9 godzin temu, baNia` napisał:

Monet jesteś na prawdę spoko, ogólnie wszystko super byłbym na tak ale myślę że troszkę za wcześnie czy coś, bo nawet jaila poprowadzić nie umiesz :\ Tak jakbyś żadnych zasad nie znał..

Bo nie umie, ale to nie jest powiedziane, że nie znam zasad, ZNAM,  bo nie trudno było je przeczytać na forum to wręcz kilka minut ;)  dzięki za wypowiedź :) Znajdź mi i pokaż, wymaganie, że Admin musi prowadzić jail proszę o to link

Edytowane przez Monet
Emipod lubi to

@Monet, nie jest to ujęte w regulaminie, ale stanowi istotny czynnik przy ocenie kandydata. Może nie dyskwalifikujący, bo jak ktoś jest ogarnięty, to się go wszystkiego nauczy, ale jednak dość ważny. Chodzi o to, że mapy typu jail są jednymi z najbardziej konfliktowych i wymagana jest naprawdę dobra znajomość zasad pisanych i niepisanych, by móc opanować sytuację na serwerze. Zwłaszcza tych ostatnich nie nauczysz się z regulaminu ;-) Praktyczna wiedza w tym zakresie daje nie tylko dodatkową perspektywę w ocenie zachowań graczy, ale pozwala też (wtedy kiedy jest to wymagane np. przy braku chętnych do CT, niekompetentnych strażnikach itd.) ubrać mundur i wziąć sprawy w swoje ręce.

Naprawdę, jaile to zazwyczaj największe wyzwania adminów, więc jeśli tam się sprawdzisz, to pewnie w większości innych sytuacji też dasz sobie radę. Zdarzało się, że czyjeś prowadzenie rozgrywki było swego rodzaju egzaminem kandydata. Bo jeśli umie sobie poradzić z bandą terrorystów bez komend typu kick / slay, to chyba z nimi (choć nieużywanymi do samego prowadzenia) poradzi sobie lepiej, co? :-)

Także złap kogoś doświadczonego, umówcie się na TeamSpeaku (żałuję, że CS:S nie ma wielopoziomowej komunikacji jak w Gmodzie), idźcie razem do CT i ćwicz, pytaj, ucz się, a już niedługo Plac Zabaw będzie miał kolejnego dobrego admina (przynajmniej patrząc po wstępnie pozytywnych opiniach).

PS. Trochę buńczuczny dopisek "znajdź i pokaż..." był niepotrzebny. Ale myślę, że już wystarczająco nakreśliłem, dlaczego uwaga o prowadzeniu jaila była zasadna ;-)

baNia` lubi to

Jest podanie po to bym mógł cię ocenić, tak więc też zrobiłem. Nie rozumiem czy to aż tak boli jak wytknę jakiś błąd, czy co jest nie tak, ale zawsze mnie zaatakujecie jak kogoś, kto chce was tylko zniszczyć. Tak jak bym nie miał nic innego do roboty. Jakby chciał się ktoś przyczepić to nie, to że jest swego rodzaju 'konkurencją' dla mnie to nie powód.

I właśnie o to mi chodziło Monet, tylko Świrex mnie uprzedził, ale przynajmniej wszystko doszczętnie wyjaśnił. Jak się chce być administratorem to trzeba znać zasady oraz działanie każdej mapy po obu stronach, bo jak będzie jakiś problem, to w innym wypadku ranga administratora wtedy będzie na nic, bo nie będziesz wiedział co zrobić oraz jak ocenić daną sytuację.

Jak chcesz to śmiało napisz na Steamie i Ci wyjaśnię wszystko co i jak, przecież co to za problem, zawsze służę pomocą :).

Edytowane przez baNia`

'' Jest podanie po to bym mógł cię ocenić, tak więc też zrobiłem. Nie rozumiem czy to aż tak boli jak wytknę jakiś błąd, czy co jest nie tak, ale zawsze mnie zaatakujecie jak kogoś, kto chce was tylko zniszczyć.'' Napisałem ''dzięki za wypowiedź :)'' to o co chodzi?. Świrex, dziękuje za wytłumaczenie, wiem o co ci chodzi, wiem, że muszę w końcu zetrzeć w powietrze strach,

przed prowadzeniem, nie wiem jak to określić :D  bo on mnie tylko hamuje do prowadzenia jail'y, to pewnie dlatego, że nigdy wcześniej nie grałem w jail'e :) a tak to raczej bym ogarnął sprawę, o którą tyle hai :D

I tak trzymać! Admin musi być nieustraszony ;-) ~Świrex

Świrex lubi to

Jestem na tak, myślę że się sprawdzi w roli admina.

Jestem na tak :) miałem okazje dziś z nim zagrać wporzo ziomek :D 

gratuluję dołączenia do ekipy strefy gier! Mam nadzieję, że współpraca będzie układać nam się równie dobrze, co nasza wspólna gra do tej pory. Pozdrawiam!

Gość
This topic is now closed to further replies.