Mitruz

[PZ] Mitruz

19 posts in this topic

Kontakt e-mail: [email protected]

Steam ID: STEAM_1:0:38077192 

Hlstatsx:

http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=search&q=Mitruz&st=player&game=csgo_4fun

Coś o sobie? Hymm a co ja mogę tu napisać? Mam na imię Patryk, mieszkam w Szczecinie, a pochodzę z woj. Lubelskiego. Na Placu grałem dosyć długo(bo jeszcze gdy stał on na Source) natomiast w Go jestem dopiero ze 3 miesiące :( . Nigdy nie byłem adminem jedynie w Minecraft singleplayer XD, no ale wiecie wszystkiego trzeba spróbować. Dostępny na serwerze mogę być jedynie w godzinach popołudniowych oraz weekendy. Dla ciekawskich uczę sie w technikum Gastronomicznym (ostatni rok). 

Dziękuje i pozdrawiam Mitruz aka Gejruz 

Edytowane przez Mitruz
Krecik ;33, GHOST ONE i Emipod lubią to

Osobnik z sourca o iście zajebistym charakterze.Podanie było tylko kwestią czasu.

Jestem na TAK

Mitruz lubi to

Jestem na tak, jest On jednym z najbardziej odpowiedzialnych i oddanych graczy na serwerze. Zamiast czekać miesiąc dajcie mu admina od razu.

GHOST ONE i Mitruz lubią to

Emipod błagam nie ośmieszaj się. Najpierw próbujesz mi wmówić że jesteś na nie przez mój czas online, a Mitruz ma ledwo kilka h więcej od czasu kiedy ja miałem składając podanie i jakoś no problemo. Pewnie nawet nie wszedłeś na hlstatsa. Dobre "kolesiostwo". :D

#Edit Żeby nie było, just sayin'. Nie chcę z tego gównoburzy robić, bo to najzwyczajniej w świecie nie ma sensu.

Co do samego podania to pamiętam Cię jeszcze ze starych czasów i byłeś na prawdę w porządku, teraz nawet nie wiem gdzie Ty znikasz, nigdy na Ciebie nie mogę trafić albo po prostu się ukrywasz. Anyways, ja daję lekkie tak bo nie chodzi o czas online, a o częstotliwość wchodzenia na serwer. Średnio jesteś co 2/3 dzień, więc to wypadałoby poprawić :)

Edytowane przez baNia`
Jesus lubi to

19 minut temu, baNia` napisał:

Emipod błagam nie ośmieszaj się. Najpierw próbujesz mi wmówić że jesteś na nie przez mój czas online, a Mitruz ma ledwo kilka h więcej od czasu kiedy ja miałem składając podanie i jakoś no problemo. Pewnie nawet nie wszedłeś na hlstatsa. Dobre "kolesiostwo". :D

:)

Tylko Mitruz grał ciągle z nami na Starym placu, aż do jego nieszczęśliwego upadku i wiem jak się zachowywał i jak sie zachowuje teraz.

Ty wróciłeś tak samo jak EL, który po półrocznej przerwie wrócił pograł trochę dostał drugi raz admina i znów zniknął po miesiącu.

GHOST ONE i Mitruz lubią to

Albo mi się wydaje, albo jesteś tą samą personą, z którą grałem wiele lat temu na różnych 4funach na Source. Chyba wtedy miałem nick Am lub coś w tym stylu. Mam rację?

15 minut temu, Wizio napisał:

Albo mi się wydaje, albo jesteś tą samą personą, z którą grałem wiele lat temu na różnych 4funach na Source. Chyba wtedy miałem nick Am lub coś w tym stylu. Mam rację?

Moze być ale niestety moja pamięć nie sięga tak dawnych czasów ;( 

Fakt że grałeś na tym serwerze kiedy stał na cs:s nie jest zbyt przekonujący do tego żebym poparł Twoją kandydaturę, myślę że admin powinien przynajmniej raz dziennie pojawiać się na serwerze i kontrolować sytuację a także być przez większość czasu obecnym na steamie w razie "w". 
Nie obraźcie się ludzie, ale posada admina wiąże się z tym żeby być pod ręką przez większość czasu, a to że ktoś był ogarnięty kiedyś -  jakoś za bardzo (przynajmniej mnie) nie przekonuje. 
Adminowanie polega na ciągłym doglądaniu i pilnowaniu porządku na serwerze, przecież nie bez powodu jest się opiekunem serwera (administratorem).

Chcąc, nie chcąc, patrząc przez pryzmat spędzonego czasu na serwerze to trochę słabo z Twojej strony - może i chłopskie rozumowanie ale zaangażowanie się w "życie" serwera trochę zależy od tego ile na serwerze spędziłeś. 
Moim zdaniem, jeśli ktoś chce startować na admina musi być przede wszystkim dyspozycyjny. Trochę bardziej niż w godzinach popołudniowych i na weekendach. 

@edit

@Mitruz spędzaj więcej czasu na serwerze a śmiało jestem na tak 

Edytowane przez leny
baNia` lubi to

3 minuty temu, Gryfeld napisał:

Tak, ale mam tylko jedno zastrzeżenie!!! MIKROFON NAPRAW! :D

On działa tylko czasem ma okres i sie focha na mnie <3 Ale mam w planach zakup nowego wiec easy

leny lubi to

Spoiler

Na TAK ,jeśli przestanie podłączać mini-jacka pod USB :Image00017:

Mitruz lubi to

Gość
This topic is now closed to further replies.