Mitruz

[PZ] Mitruz

19 postów w tym temacie

Kontakt e-mail: [email protected]

Steam ID: STEAM_1:0:38077192 

Hlstatsx:

http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=search&q=Mitruz&st=player&game=csgo_4fun

Coś o sobie? Hymm a co ja mogę tu napisać? Mam na imię Patryk, mieszkam w Szczecinie, a pochodzę z woj. Lubelskiego. Na Placu grałem dosyć długo(bo jeszcze gdy stał on na Source) natomiast w Go jestem dopiero ze 3 miesiące :( . Nigdy nie byłem adminem jedynie w Minecraft singleplayer XD, no ale wiecie wszystkiego trzeba spróbować. Dostępny na serwerze mogę być jedynie w godzinach popołudniowych oraz weekendy. Dla ciekawskich uczę sie w technikum Gastronomicznym (ostatni rok). 

Dziękuje i pozdrawiam Mitruz aka Gejruz 

Edytowane przez Mitruz
GHOST ONE, Krecik ;33 i Emipod lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Osobnik z sourca o iście zajebistym charakterze.Podanie było tylko kwestią czasu.

Jestem na TAK

Mitruz lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na tak, jest On jednym z najbardziej odpowiedzialnych i oddanych graczy na serwerze. Zamiast czekać miesiąc dajcie mu admina od razu.

Mitruz i GHOST ONE lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jednak on żyje :O na tak

Mitruz lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co tu dużo mówić to jest Patryk

oczywiście TAK!

Mitruz lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Emipod błagam nie ośmieszaj się. Najpierw próbujesz mi wmówić że jesteś na nie przez mój czas online, a Mitruz ma ledwo kilka h więcej od czasu kiedy ja miałem składając podanie i jakoś no problemo. Pewnie nawet nie wszedłeś na hlstatsa. Dobre "kolesiostwo". :D

#Edit Żeby nie było, just sayin'. Nie chcę z tego gównoburzy robić, bo to najzwyczajniej w świecie nie ma sensu.

Co do samego podania to pamiętam Cię jeszcze ze starych czasów i byłeś na prawdę w porządku, teraz nawet nie wiem gdzie Ty znikasz, nigdy na Ciebie nie mogę trafić albo po prostu się ukrywasz. Anyways, ja daję lekkie tak bo nie chodzi o czas online, a o częstotliwość wchodzenia na serwer. Średnio jesteś co 2/3 dzień, więc to wypadałoby poprawić :)

Edytowane przez baNia`
Jesus lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
19 minut temu, baNia` napisał:

Emipod błagam nie ośmieszaj się. Najpierw próbujesz mi wmówić że jesteś na nie przez mój czas online, a Mitruz ma ledwo kilka h więcej od czasu kiedy ja miałem składając podanie i jakoś no problemo. Pewnie nawet nie wszedłeś na hlstatsa. Dobre "kolesiostwo". :D

:)

Tylko Mitruz grał ciągle z nami na Starym placu, aż do jego nieszczęśliwego upadku i wiem jak się zachowywał i jak sie zachowuje teraz.

Ty wróciłeś tak samo jak EL, który po półrocznej przerwie wrócił pograł trochę dostał drugi raz admina i znów zniknął po miesiącu.

GHOST ONE i Mitruz lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Albo mi się wydaje, albo jesteś tą samą personą, z którą grałem wiele lat temu na różnych 4funach na Source. Chyba wtedy miałem nick Am lub coś w tym stylu. Mam rację?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 minut temu, Wizio napisał:

Albo mi się wydaje, albo jesteś tą samą personą, z którą grałem wiele lat temu na różnych 4funach na Source. Chyba wtedy miałem nick Am lub coś w tym stylu. Mam rację?

Moze być ale niestety moja pamięć nie sięga tak dawnych czasów ;( 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fakt że grałeś na tym serwerze kiedy stał na cs:s nie jest zbyt przekonujący do tego żebym poparł Twoją kandydaturę, myślę że admin powinien przynajmniej raz dziennie pojawiać się na serwerze i kontrolować sytuację a także być przez większość czasu obecnym na steamie w razie "w". 
Nie obraźcie się ludzie, ale posada admina wiąże się z tym żeby być pod ręką przez większość czasu, a to że ktoś był ogarnięty kiedyś -  jakoś za bardzo (przynajmniej mnie) nie przekonuje. 
Adminowanie polega na ciągłym doglądaniu i pilnowaniu porządku na serwerze, przecież nie bez powodu jest się opiekunem serwera (administratorem).

Chcąc, nie chcąc, patrząc przez pryzmat spędzonego czasu na serwerze to trochę słabo z Twojej strony - może i chłopskie rozumowanie ale zaangażowanie się w "życie" serwera trochę zależy od tego ile na serwerze spędziłeś. 
Moim zdaniem, jeśli ktoś chce startować na admina musi być przede wszystkim dyspozycyjny. Trochę bardziej niż w godzinach popołudniowych i na weekendach. 

@edit

@Mitruz spędzaj więcej czasu na serwerze a śmiało jestem na tak 

Edytowane przez leny
baNia` lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem ZA. Nie trzeba przedstawiać.

Mitruz lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, ale mam tylko jedno zastrzeżenie!!! MIKROFON NAPRAW! :D

Emipod i Mitruz lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, Gryfeld napisał:

Tak, ale mam tylko jedno zastrzeżenie!!! MIKROFON NAPRAW! :D

On działa tylko czasem ma okres i sie focha na mnie <3 Ale mam w planach zakup nowego wiec easy

leny lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiscie ze TAK :) 

Mitruz lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

TAK dla Gejruza.

Mitruz lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Spoiler

Na TAK ,jeśli przestanie podłączać mini-jacka pod USB :Image00017:

Mitruz lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

gratuluję przyjęcia do ekipy!

Mitruz, Freddy i Krecik ;33 lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.