Jesus

nowe tryby?

6 posts in this topic

siema. Ostatnio myślałem jak by urozmaicić grę na naszym serwerze i wpadłem na pomysł wgrania nowych trybów.

Ode mnie 3 propozycje:
1. Capture the flag (CTF). Kto grał w Q3/TF2/UT będzie wiedział o co kaman. Dwie drużyny muszą przenieść flagę przeciwnika do swojej bazy.

filmik z trybu CTF

2. Zombie escape - było już na CSS, może wrócimy z tym?

3. Hide'n'seek - zabawa w chowanego - jeden szuka, reszta się chowa.

Ooo, Zombie Escape! Świetne to jest. Dobrze gdyby się pojawił. Ostatnio miałem zamiar wbić na Plac Zabaw i zastanawiałem się właśnie czy jest ten ZE

Jestem za wprowadzeniem wyżej wymienionych trybów przynajmniej na próbę. Jednak uważam, że celem priorytetowym jest usunięcie/naprawienie zbugowanych map czy trybów na mapach np: jail_razor (jeśli dobrze pamiętam nazwę), range na mg_swag i wiele innych.

proponuję przede wszystkim zrobić czystki z tych maplist na głosowaniach i nominacjach bo to jest porażka, jest parę map które robią sztuczny tłum i nigdy nie są grane, czas to już pokazał i najwyższa pora wyodrębnić te mapy które są po prostu grane i zostawić tylko je no i oczywiście na spróbunek można wprowadzić coś takiego jak zombie escape, to jest wesoły tryb i nie tak ciężki do ogarnięcia jak typowy zombie mod. 

nie wyobrażam sobie szczerze ctfa w counter strajku xD chyba za dużo grałem w q3a 

Proponuje dodać wszystko. Potem na przykład po miesiącu sprawdzić które były grane i usunąć niepotrzebne.

Nie klikaj w spoiler bo się obrazisz.

lubię chłopców.

poprawiłem, nie musisz dziękować.

Edytowane przez Jesus
leny lubi to

1. Capture the flag - TAK

Pamiętam mapkę z CSS, castlewars chyba się nazywała, trzeba było wbić do zamku ukraść flagę i wrócić z nią do swojej twierdzy, fajnie się w nią grało i z chęcią taki tryb zobaczyłbym na placu. 

2. Zombie escape - TAK

Spoko tryb, tylko trzeba ogarnąć fajne mapki i wdrożyć graczy, bo na początku będzie straszny nie ogar i to ludzi zniechęci do zombiaków.

3. Hide'n'seek - NIE

Strasznie nudy mod, moim zdaniem jeden z gorszych w csie, przez kilka sekund szukasz kryjówki z czego następne kilka minut stoisz bez celu i czekasz, aż jakiś ziomek Cię znajdzie i "zabije", bądź co gorsza dasz się złapać na początku rundy, a później czekasz na specie i oglądasz czarny ekran. Według mnie lepszym już rozwiązaniem byłoby wgranie "murder mod" z css, tam się chociaż coś działo, była jakaś komunikacja graczy, wyrażali swoje przypuszczenia co do zabójcy lub jak ktoś był w 100% pewny używał hasła "kos", nie kampiło się bez celu tylko ciągle musiałeś być czujny i w ruchu. 

Ghost, wszedłem w spoiler. =)

Edytowane przez Gryfeld
Emipod i GHOST ONE lubią to

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz