pompa9912

ODWOLANIE OD MUTA 2

6 posts in this topic

1. Nick, na który została nałożona kara: VolaySON || ESAAA

2. Steam ID:  STEAM_0:0:112410121

3. Opis sytuacji:  Admin pozwolił puszczac piosenki do końca mapy, nawet nie powiedział że nie moge puszczac czegoś typu Jan paweł 2 czy cos. Tylko pozwolił puszczac i nic nie mówił . Po chwili gdy puściłem o Jp2 to poleciał PERM ... przeprosilem all i jego to kazał na FORUM wiec jestem.

4. Coś od siebie:  Proszę o zdjęcie tego głupiego i nieprzemyślanego muta . Gościu nawet nie powiedział co moge a co nie ..  NASTĘPNYM RAZEM MÓW TAKIE RZECZY. Przeprosiłem all i jego i kazał pisac na forum i pisze . Jeszcze raz przepraszam za taką sytuację . /pozdrawiam

Ostrzegałem ciebie przed konsekwencjami, prosiłem dwa razy żebyś tego nie puszczał, nie dziw się teraz że dostałeś po łapkach i zabrali ci zabawkę. Wspominałem tobie, że główni opiekunowie jak i sam założyciel serwerów tej sieci, są uczuleni na tego typu rzeczy. Jak by się dowiedzieli jakiego rodzaju "puszczanie czegoś typu Jan Paweł II" serwowałeś to już dawno byś wyleciał z serwera, trwale.

Osobiście to bym zostawił karę na miesiąc, może zmądrzeje.

Freddy i Świrex lubią to

3 godziny temu, pompa9912 napisał:

4. Coś od siebie:  Proszę o zdjęcie tego głupiego i nieprzemyślanego muta . Gościu nawet nie powiedział co moge a co nie ..  NASTĘPNYM RAZEM MÓW TAKIE RZECZY.  

Te "żarty" są już tak suche że tylko dzieci twojego pokroju się w to jeszcze bawią... Zwracam się z prośbą o zostawienie PERM MUTE dla tego koleżki.

Edytowane przez GHOST ONE
w sumie to nie pamiętam
GHOST ONE lubi to

Moim zdaniem powinien dostać permbana, takie akcje nigdy nie były tutaj tolerowane. A samo to, że uważasz tego muta za nieprzemyślanego i głupiego świadczy o Twoim poziomie inteligencji. 

Edytowane przez DragonFly

Chcesz sobie puszczać muzykę to znajdź jakiś kumpli co mają takie samo hobby jak TY, wbij z nimi na ts'a i tam im puszczaj tą "śmieszą" muzyczkę, a że któryś z adminów Ci zezwolił na puszczanie to chyba logiczne, że za obraźliwe, czy rasistowskie teksty leci z miejsc perm mute, także nie wiem czemu tak się zdziwiłeś. Co do muta jest już to Twój drugi PERM! w ciągu ostatnich dni za to samo przewinienie! Mute zostaje, polecam spróbować napisać kolejne odwołanie jak już dorośniesz do tego, aby używać mikrofonu na serwerze. Temat zamykam.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Gryfeld
Bobek i GHOST ONE lubią to

Gość
This topic is now closed to further replies.