Lymper

odwołanie od muta 2

2 posty w tym temacie

1. Nick, na który została nałożona kara: Lymper #trade

2.Steam ID: STEAM_1:1:126064500

3. Opis sytuacji:  wszyscy sobie grali dobrze się bawili, na serwerze bywały osoby z nazwą szkalujacą papieża, mapa nosi nazwę OFFICE COURSE ( na tej mapie wszystko się wydarzyło) gramy sobie wszystko jest fajnie, i nagle temat rozmowy na serwerze zmienił się na Jana Pawła II. Wszyscy zaczęli być sztywni No i chciałem rozluźnić atmosferę, powiedziałem Jan pedał 2 i dostałem mute.  Bywały czasy gdy administracja ostrzegala lub przymykala na to oko, jednak jak od razu bez jakiegokolwiek ostrzeżenia zostałem wyciszony.

4. Coś od siebie: przyznaje się, nie było to za mądre posunięcie z mojej strony, lecz po fakcie gdy zobaczyłem że nie spodobało się to przeprosilem wszystich, którzy mogli poczuć się urazeni, wcześniej na serwerze byłem wzorowym graczem, przestrzeganiem regulaminu, oraz informowałem administrację o innych graczach, którzy mogli się dopuścić złamania regulaminu.

Człowiek to nie jest maszyna, może się pomylić, mówiłem że więcej takich rzeczy nie będę robił, oraz teraz to potwierdzam. Przyznaję się popełniłem błąd, ale napewno 2 raz go nie popełnię.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Faktycznie może trochę przesadziłem. Z racji tego, że to pierwsza taka sytuacja z Twoim udziałem zmniejszam karę do 2 tygodni.

Pamiętaj jednak, że jeśli sytuacja się powtórzy to nie zostaniesz potraktowany tak ulgowo.
Serwer to nie miejsce na pewne zachowania, dlatego teksty tego typu zostaw dla kolegów ze szkoły. Ordnung muss sein.

Pozdrawiam

Freddy

Edytowane przez Freddy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.