Skocz do zawartości
azuspl

Deathrun zamiast Quake?

Co robimy?  

15 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jaki tryb?

• Quake(aktualny)
      5
    • Deathrun
      10

Rekomendowane odpowiedzi

azuspl   

Cześć, w tym temacie chcę dowiedzieć się czy tworzymy od nowa serwer Deathrun.

Tak, mieliśmy na strefie deathruna i miał po 30 graczy bez problemu. Niestety, potem były problemy z wyświetlaniem serwera na liście przez co serwer stracił na popularności, a sam tryb deathrun był wtedy mało popularny. Aktualnie tryb Deathrun jest coraz bardziej popularniejszy przebijając inne tryby.

Co sądzicie o wsadzeniu tego trybu na serwer quake?

Na quake aktualnie nikt nie gra być może dlatego, że sam tryb nie mam takiej popularności. Być może w przyszłości coś się zmieni z quake.

Ankieta jest wiec zapraszam do głosowania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mr.Dagon   

Mieszane uczucia, bo niby quake to bardzo fajny tryb, lecz mało popularny. Natomiast Deathrun, to też bardzo ciekawy tryb i bardzo popularny, więc jeśli chodzi o korzyści w kwestii graczy to na pewno deathrun jest lepszym wyborem. Jednogłośnie trudno mi zdecydowac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Overlord   

Moim zdaniem zamiast Quake powinien być deathrun ponieważ na Quake wchodzi bardzo mało osób a deathrun jest popularnym trybem który będzie miał wielu graczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tryczek   

Jestem bardzo na tak, po co serwer na którego nikt nie wchodzi jeśli można mieć serwer z popularnym trybem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
azuspl   

Co do autobh. Nasza postać posiada automatyczne skakanie. Każdy tryb deathrun posiada automatyczne skakanie. Natomiast trzeba się potrafić rozpędzić więc myślę, że problemu nie będzie.

oczywiście wszystko przygotowane już jest czeka tylko na wrzutkę.

Co do skinów to na początek nie myślałem o nich. Chcę zobaczyć jak to będzie się miało do ilości Graczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta