Skocz do zawartości
Marlaks

Serwer Gmod- The Hidden

Rekomendowane odpowiedzi

Marlaks   

Witam w tym temacie chciałbym przedstawić propozycję serwera The Hidden

Jest pewien Polski serwer The Hidden który posiada liczne grono stałych bywalców i dość zgrane comunity.

Lecz są osoby które rujnują całe to comunity i przez te osoby nie da się grać a adminów nie ma i nic się z tym nie da zrobić.

Codziennie widuję tam wielu nowych graczy a także wiele stałych bywalców.

Ale gdy takie osoby rujnujące to comunity się znajdują się na serwerze gra zamienia się w tak zwane piekło.

Na serwerze jest ponoć jeden admin ale prawie nigdy nie przychodzi na serwer i nikt go nigdy nie widuje i nie ma kto się zająć tym serwerem.

Wiem że był kiedyś stary serwer The Hidden Strefy Gier i było mało graczy lecz teraz mogę zapewnić dość duże grono stałych bywalców.

Dlatego proszę szanowną Strefę Gier o stworzenie tego serwera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
azuspl   

Z tego co widzę to tylko w Polsce ktoś gra na The Hidden. Wiesz dlaczego? Gdyż youtuberzy nagrywają ten tryb. Póki youtuberzy go nagrywają serwer ma Graczy.

@Edit byłem właśnie na ich serwerze. Widać, że spolszczony. Problem u nich jest natomiast jeden.. Mają hiddena nazwanego Duchem co jest idiotycznym spolszczeniem akurat.

@edit2 po dłuższym graniu uznaję, że spolszczenie jest baardzo słabe "Ludzie wins" "Nikt zabił Ducha" ;-;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marlaks   

Chodź ten serwer ma słabe fakt spolszczenie, to ten nowy może mieć jeszcze lepsze. Ale w ciąż ten serwer ma nadal wielu graczy a nasz może mieć jeszcze więcej, poprzez ulepszone spolszczenie i a co najważniejsze nowy serwer będzie miał administracje która się wszystkim zajmie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
azuspl   

No, dobrze ale spolszczenie nic nie da.

Potrzeba pomysł na serwer. Dodać coś co Graczy na nim pozostawi.

Fakt faktem jest kilka serwerów hidden i ten z Polski jest najpopularniejszy.

Mimo wszystko, przynajmniej moim zdaniem nie ma sensu robić takiego serwera skoro po x czasie ludzie przestana po nim grać bo ich ytberzy skończyli nagrywki z tego.

Jeżeli aż tak chcecie to mogę zakupić na hostingu jakimś serwer pod The Hidden aby nie zaśmiecać strefowych maszyn i go skonfigurować najwyżej i zobaczyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
D.ツ   

Proponowałbym opis trybu, bo jeśli nie potrafisz zachęcić mnie samym postem na forum, nie potrafisz tez zachęcić graczy wchodzących na serwer widzących go na liście serwerów. Mogło by to wypalić, ale tylko z dobrą ekipą(A oni z kolei potrzebują kogoś kto zrobi dobry PR serwera).

Ps. A bit of clarification: WIEM co robi ten tryb, chodzi mi o to, abyś mnie do niego ZACHĘCIŁ a nie wyjaśnił podstawowe zasady.

Edytowane przez D.ツ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SpiduR   
2 hours ago, D.ツ said:

Proponowałbym opis trybu, bo jeśli nie potrafisz zachęcić mnie samym postem na forum, nie potrafisz tez zachęcić graczy wchodzących na serwer widzących go na liście serwerów.

The Hidden to tryb w ktorym grupa ludzi z karabinami próbuje zabić pół niewidzialnego potwora. Potwór używa noża który zależnie od tego który przycisk myszki klikniemy zabija na pare uderzeń(lewy przycisk myszki) lub jedno(prawy przycisk myszki). Może także przyczepiać się do ścian i skakać dosć daleko i wysoko. Gra jest dosć trudns dla jednej jak i drugiej strony. Zabawa za to jest przednia. Żeby zostać potworem musisz zadać jak największe obrażenia osobia która aktualnie jest potworem. Im więcej zadasz obrażeń tym większe szanse masz na bycie potworem, bo pomimo tego, że ktos ma 85% a ty 15% i tak masz szanse nim zostać. Mam nadzieję, że oto chodziło jak nie to przepraszam za czas stracony na przeczytanie tego. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
D.ツ   

Co jeśli dajmy na to jestem utalentowanym graczem(w innym uniwersum :D) i jestem nie-potworem, jakie mam szanse przeciw niemu? Brzmi jak słabo wyważony tryb, gdzie potwór może sobie na nubkach nabijać pointsy i później mnie zabić, co jak co ale na takim murderze czy TTT nie ma to miejsca(nie aż w takim stopniu). Poza tym biorąc pod uwagę stan networkingu garry's moda i rejestracje trafień, nie wiem czy zbyt dobrze się to spisze..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
azuspl   

Mimo wszystko fakt, faktem ten the hidden ma jakiś poziom Graczy. Ale wydaje mi się, że to tylko dlatego iż youtuberzy nagrywają ten tryb.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marlaks   

Jail Break nikt nie nagrywa a ma dużo graczy z kolei The Hidden jest sam w sobie fajny i youtuberzy nie wydaje mi się żeby go przestali nagrywać i pomimo kiepskiego spolszczenia ma wielu graczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marlaks   

Aktualnie gram na tym serwerze i jest 19 osób to jest bardzo dużo, a na nowym zapewniam że będzie jeszcze więcej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kubix630   

Jestem za bardzo fajny pomysł. Mam nadzieje że serwer będzie już nie długo. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
simonek   

Moim zdaniem jest to bardzo dobry pomysł sam jestem fanem, i uwielbiam gre  the hiden i uważam że to jest dobra koncepcja

Edytowane przez simonek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
azuspl   

No, dobrze. W takim wypadku uruchomię serwer TESTOWO na The Hidden.

Nie będę zaśmiecać maszyn strefy więc zakupiłem serwer i napiszę iż należy on do strefy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
K4nibal   
23 godzin temu, Marlaks napisał:

Jestem za,nowy serwer gdzie nie będzie bugowania kos ani rpg i będą na nim admini jest świetnym pomysłem i czymś czego brakuje innym serwerom.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
azuspl   

Serwer uruchomiony pod: 193.110.121.76:50328

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kocmouch   

Serwer został wyłączony.

Pozdrawiam,

Kocmouch

Edytowane przez Kocmouch

Udostępnij tego posta