Prorokc2

Odwołanie od bana

15 posts in this topic

Dostałem perma bana za "scam link", o którym nie mam pojęcia

Pierw bana dostał mój bot !Mówca (Jak on to i ja)

!Mówca to Sinusbot, którego próbowałem ustawić pod siebie i Przedszkole [6-12] by grał muzykę z youtube i miał polski tts gdyby ktoś nie mógł mówić w nocy lub coś w tym stylu

Patrząc na wszystkie addony, nie ma szans że sam bot wysłał cokolwiek do kogolowiek oprócz osoby wskazanej prze zemnie z interfejsu (Wpisałem tam moje UID więc nie ma szans na pomyłkę) a ja nie jestem na tyle głupi by wysyłać scam linki poprzez bota, jak i samemu. Mam zbyt dużo znajomych na strefie

Nie wysyłałem nic do nikogo

Bana dostałem około godziny 13, dnia dzisiejszego

Miałem drobne problemy techniczne a.la addon od youtube search mial problemy z google api ale bot pisał tylko do mnie (z tego co wiem)

Moim zdaniem sytuacja to małe nieporozumienie

Bot nie miał prawa nic wysłać bez mojej wiedzy, a ja sam nic dzisiaj do nikogo nie napisałem

Znając życie to bana dał mi chester

Pozdrawiam serdecznie

Zaraz Zaraz na ts3 bot wysyłał wiadomość do mnie i do Markooffa... ja nie mam możliwości banowania wiec jedynie Smod lub admin mogł ciebie (i bota) zbanować... poza tym powinienes zapytac czy mozesz bota postawic...

W regulaminie nie ma słowa o botach, a mój był ekskluzywny dla przedszkola i był postawiony na moim komputerze

Bot nie jest w stanie wysyłać scam linków, bo nawet nie ma takiej funkcji. Jest popularnym wyborem i pierwszy raz słyszę by sprawiał jakieś problemy

no Markooff moze potwierdzic i na pewno potwierdzi bo też dostał wiadomosci od bota... wiec dwa słowa przeciwko jednemu... wiem ze byl na kanale pszedszkole ale nie kojarze czy zaraz z recepcji posłał widomosc czy dopiero po przejsciu na kanal przedszkole.

Przyjżę się ustawieniom oraz przestane używać sinusa jeżeli naprawdę wysyłał takie linki

W każdym razie, proszę o weryfikacje całej sprawy przez administracje i podjęcie decyzji o ban/unban

Pozdrawiam

Edytowane przez Prorokc2
Błąd ortograficzny

Jeśli to coś pomoże, wszyscy z naszego kanału mogą potwierdzić, że bot używany był tylko w celach prywatnych, służył jedynie do puszczania muzyki i generowania głosu ivony kiedy ktoś nie ma możliwości używania mikrofonu, nikt nie miał pojęcia że bot jest w stanie wysłać jakiegoś typu linku, tym bardziej nikt takiego czegoś nie planował, w końcu używamy tego ts już kilka lat i żaden z nas nie chciałby wylecieć przez taką głupotę. 

Hmm, to niesamowicie dziwna sprawa być musi , skoro wczoraj co kilkanascie minut miałem okazję być zaspamowywany komunikatami od tego wlaśnie bota(?) ... Powiem więcej - na wszystkich kanałach go było pełno, bo zmieniałem kilkakrotnie kanał i zawsze dostawałem te same teksty ( w stylu : "Prorok/mówca nadchodzi ! ") i to walone na chama kolorem po nie swoich - podkreślam to - kanałach. Jeśli piszesz

10 godzin temu, Prorokc2 napisał:

Bot nie miał prawa nic wysłać bez mojej wiedzy, a ja sam nic dzisiaj do nikogo nie napisałem

to znaczy że albo sam mu kazałeś (ustawiając go celowo) żeby spamował poprzez wszystkie kanały, albo nie do końca rozumiesz jak takie rzeczy działają a bez znajomości technologii lepiej się za nią nie brać... Przynajmniej nie na publicznym serwerze.

Rozumiem boty i różne udogodnienia (sam się bawiłem często takimi rzeczami w epoce IRCa, stawiałem ludziom boty i używałem ich) ale nie rozumiem uprzykrzania innym życia. Nie rozumiem i nie pochwalam. Otrzymałem też wczoraj skargi na Twoje działanie. Stąd bana dostał ten , nieudany , bot. O reszcie nie wiem nic.

Moja rada - dokładne RTFM , potrenowanie na swoim prywatnym serwerze, sprawdzenie dlaczego było tak źle skoro miało być tak dobrze , ponowne RTFM , ponowne testowanie na swoim serwerze i dopiero potem używanie na serwerze Strefy Gier.

Pozdrawiam

UPD: po dokładnym sprawdzeniu logów widzę że :

1) bana dostał ode mnie iMówca dzisiaj o godz 12:20 . Typu - perm

2) oprócz mnie jeszcze jeden Moderator wlepił takiego samego bana dziś w podobnym czasie . Rónież typu - perm

Wniosek - wkurzyłeś spamowaniem (dokłaniej w opisie drugiego bana - scam linkami ) więcej niż jednego administratora.

Rokowania - raczej marne.

(O ile nie nauczysz się lepiej sterować swoimi wynalazkami )

UPD2:

Żeby nie było że mam serce z kamienia - mojego bana skróciłem do 14 dni . To chyba wystarczający czas , żebyś nauczył się lepiej sterować botami . Jeśli zbyt krótki - daj znać. 

W kwestii drugiego bana - niech się wypowie ten kto go dał. Nie chcę decydować za kogos.

W dalszym ciągu nie została przedstawiona informacja o tym, jaki to był link. Do czego on prowadził i czym tak bardzo zaszkodził, że poleciały bany.

nie linki tylko tekst byl wysylany tego rodzaju :   

"Prorok/mówca nadchodzi ! " 

o linkach nic nie mowilem tu jedynie chodzi o sam tekst.

No, dokładnie i za to właśnie spamowanie krzykiem po kanałach - dostał kolega bot (iMówca) ode mnie bana. Bana którego zmniejszyłem wczoraj do 14 dni.

A że ktoś inny dołożył jeszcze jednego bana za "scam link" to inna sprawa.

Jeżeli żadnych scam linków nie było, to skąd ten ban?

Rozumiem ban za spam ale nie za coś co nigdy się nie wydarzyło

W pełni się zgadzam - sprawa jest do wyjaśnienia .

A przy okazji - może przekażesz kolegom na kanale że nie życzę sobie takich nagabywań :

<21:26:48> "xxxxxxxxx" pokes you: pan kolega admin, ja z obrzydzeniem donosze, Mariusz na kanale u nas to Prorok, obchodzi perma :>
<21:27:02> "xxxxxxxxx" pokes you: poprawka, bana na pare tygodni*

Bana dostał jak - tego ode mnie - Twój bot .

Na 14 dni .

Jeśli ktoś inny jeszcze tęskni za banem - nie ma sprawy, niech prosi się dalej.

Witam piszę w sprawie bana którego otrzymałem dzisiaj parę minut temu z treścią o propagowanie rasizmu i nazizmu. Z góry chciałbym przeprosić bardzo za ten film co wstawiłem na forum Army 3 (wydaje mi się że to o to się rozchodzi), prawda przesadziłem, więcej obiecuję że się to nie powtórzy, co prawda stało się dostałem bana, nie przyszedłem tu prosić np. o skrócenie mojej kary bo na nią zasłużyłem ale po prostu chciałem to wyjaśnić.

Grzegorz

Taak...

Ten ban na TSie został Ci nałożony za zawartość Twojego podpisu na koncie TSowym. Podpis który nie został usunięty mimo że przeczytałeś całą sprawę skasowania obu filmów i powody dla których zostały one skasowane z forum. Oraz informację że kazde następny wybryk tego typu zostanie ukarany.

nie mam nic przeciwko Tobie a już szczególnie Twojemu dotychczasowemu wkładowi w życie serwera

i społeczności Armowej na Strefie Gier ,

ale to co się działo podczas ostatniej rozgrywki - i co było propagowane przez Was na filmach , zdjęciach itp

jest poniżej każdej krytyki i wspólnie z Wodzem zdecydowaliśmy o tępieniu tego typu odpałów.

Wklejam tutaj zdjęcie Twojej sygnatury które było powodem bana:

2016-11-21_19-06_TEAMSPEAK_Grzegorz-.jpg

Ban został nałożony na okres 5 dni.

UPD:

Po konsultacjach w grupie administracji A3 i przedyskutowaniu sprawy ze Scottym i Smutkiem -

- zdecydowałem się ograniczyć bana do północy (0:07)

P.S. przy okazji ostrzegam lojalnie wszelkich ew. naśladowców takich zachowań jakie były na obu usuniętych filmach - o konsekwencjach kontynuowania propagowania nazizmu, komunizmu, wszelkiego ludobójstwa, rasizmu czy wszelkiej nienawiści na tle rasowym itp. Wcale nie tylko na serwerach Arma - ale w całej społeczności Strefy Gier .

Będą one karane.

Grzegorz i dawre lubią to

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz