Ptyś

[Plac zabaw] Ptyś

19 posts in this topic

1.  27
2. flaj0@o2.pl
3.  http://steamcommunity.com/profiles/76561198054007092/
4.  http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=601850
5. Witam, adminem byłem prawie 10 lat temu  w cs 1.6 , nawet miałem własną serwerownie. Na placu gram od 2010r. Gram tu już 6 lat, a dopiero teraz pierwszy raz wszedłem na forum, chciałbym trochę pomóc ogarnąć serwer, szczególnie rano bo wtedy najcześciej gram, a o admina cięzko.

Prefekt i Dezyl lubią to

Używaj mikrofonu, prowadź jaile bez tego nie ma co się pchać na posadę administratora.Na razie jestem na NIE.

Ps. podanie napisane na odwal się i adminów jest i tak sporo bodajże 12, albo 13 licząc jeszcze jednego gagatka.

Edytowane przez Emipod

"Używaj mikrofonu" Wydaje mi się, że admin powinien pilnować porzadku na serwerze, a nie pierdolić bez sensu i sie wydzierać. Zresztą, emipod, widziałem Cię z 2/3 razy na placu odkiedy został przeniesiony na cs:go, ale wezmę sobie twoje cenne rady do serca! Dzięki! 

Mowisz jeszcze, ze adminów jest wystarczająco, ale jak ja gram z rana to sie robi burdel i nikogo nie ma, no może Jesus wbija czasami i ogarnia chuligaństwo. :3

Jesus lubi to

Rzeczywiście byłem 2/3 razy na serwerze od kiedy serwer został przeniesiony na GO tu masz moje dni przegrane  na CS:GO: 5d 00:03:49h :Image00017:

Gryfeld lubi to

heheheheherbata mi stygnie ale co tam napisze komenta :C Moda na admina 2016, jestem na nie bo adminów jest sporo jak nigdy a nie ogarniają "burdelu". Może warto postawić na jakość a nie ilość? No ale co ja tam wiem w końcu i tak mnie nikt nie zna na serwerze :D

Spoiler może urazić (mr. świrex i ostrzeżenia).

FEhu4S7.png

Edytowane przez GHOST ONE
emipod wciąż gra w minecrafta z sowerem
Krecik ;33, GHOST ONE i leny lubią to

Za czasów CS:S Ptyś był raczej jednym z tych graczy, których witało się z uśmiechem, a nie pogardliwym prychnięciem z serii "znowu on...". (Chyba, że ktoś był przez niego wiecznie dominowany ;-)) Jego obecne sprawowanie, jednak, musicie ocenić sami.

Na argument "łolaboga jest już tylu administratorów!" odpowiadam: dobrych adminów nigdy dość. Zwłaszcza, jeśli ktoś zauważa, że ich w pewnych okresach brakuje. (Pomijam, że aktywnych adminów naliczyłem max 9).

@GHOST ONE, nie znasz mnie wystarczająco dobrze, żeby być w stanie określić, co mnie urazi, a co nie ;-) (Inna kwestia, to że osobista uraza =/= wlepianie warnów za głupotę). Swoją drogą, nie pomyślałeś nigdy, że "lajkowanie" swoich postów jest ciutkę żałosne? -.^

Osobiście bardzo poważnie przemyślę Twoją kandydaturę - fajnie by było jakbyś prowadził jeszcze jaile, wtedy będzie idealnie, zwłaszcza, że jesteś osobą spokojną, z dużą dozą ogarnięcia i przede wszystkim z wysokimi kwalifikacjami w grze ;)

@GHOST ONEFakt, może i admów mamy sporo, ale też sporo czasu serwer jest niepilnowany (rano czy późnym wieczorem).

@Emipod- Ptyś używa mikrofonu, razem jak gramy rano bez problemu rozmawiamy. Taki sam zarzut miałeś do Dezyla - to, że ktoś z Tobą nie chce gadać, nie oznacza, że w ogóle nie rozmawia If you know, what I mean.

BTW Ptychu, Ty jesteś z Rawy? Moje okolice ;)

Edytowane przez Jesus

Dzięki za miłe słowa!

Jesus, jeśli chodzi o jaile z chęcia będę prowadził.

Aaa, pytałeś jeszcze czy jestem z Rawy, otóż nie, ale mam jakies 2.5h drogi do Ciebie, więc jak będzie wiecej wolnego chętnie wpadne na coś co tygryski lubią najbardziej. :D

Edytowane przez Ptyś

- Za wzór, + ogarnięty gość, będę na duże TAK, jak wstawisz odpowiedni wzór :)

@Jesus pytałem ludzi czy mieli przyjemność z ptysiem rozmawiać/zamienić chociaż jedno/dwa słowa to odpowiadali, ze kiedyś parę razy odezwał się na CSS. 

@Emipod dziwne, bo jakoś ja z nim rozmawiam pełnymi zdaniami o łyżeczkach.

leny lubi to

Emipod przestań się przyczepiać o byle gówno x P

Ptyś spoko gość, nie będę powtarzał ww pozytywów. Tak.

Edytowane przez Jesus

2 godziny temu, baNia` napisał:

Emipod przestań się przyczepiać o byle gówno x P

Ptyś spoko gość, nie będę powtarzał ww pozytywów. Tak.

Kolego drogi to nie jest byle gówno =)

Edytowane przez Jesus

Ptysiałek? Jasna sprawa, że na tak, nie ma innej opcji. Ogarnięty, doświadczony, nie nawija bez potrzeby.

PS. Course'y napierdziela jak dzik po mefedronie :D

Bobek i Dezyl lubią to

witamy na pokładzie! :)

Gość
This topic is now closed to further replies.