Dawidek.

[Perm Gag] Dawidek.

12 posts in this topic

1. Nick, na który została nałożona kara: Maciekek.

2. Steam ID:  STEAM_1:0:51640980

3. Opis sytuacji: Wylosowałem kokaine z rtd na jailu, Freddy mnie zabil jak to zazwyczaj bywa gdy sie ma tego perka, napisalem "fk ty kurwo jebana" i dostalem pgaga

4. Coś od siebie: Moim zdaniem Freddy powinien chociaz upomniec, ale zdaje mi sie ze nie jest nowym graczem i powininen widziec ze nie bieglem. Zresztą, ta kara jest odrobine za wysoka jak na mój występek i wnoszę o uniewinnienie szczególnie kiedy jest to chyba pierwszy raz kiedy go obrażam.

"...wystąpienia na konwentach dzieją się na zasadzie the show must go on, i że wiele tam uchodzi, w tym żarty, którym raczej daleko do wyszukanych. Robi się wtedy wiele, by publika się bawiła. A wówczas publika bawiła się pysznie, rozbrzmiewał śmiech perlisty. A jeśli komuś to nie w smak, to po co tam przychodzi?"

GHOST ONE lubi to

Zamiast przeprosić, okazać skruchę, to ty "wznosisz o uniewinnienie" przy tego typu obeldze? O czym miał ciebie upomnieć, że nie wolno obrażać ludzi i to jeszcze w taki sposób? Upomnieć to mogłeś go ty, że zrobił błąd, ładnie, grzecznie, na admin czacie, tak żeby nie przeszkadzać innym graczom. Nie dziw się teraz że dali ci po łapkach za brak kultury. Wątpię czy ktokolwiek o zdrowych zmysłach rozpatrzył by to "podanie" pozytywnie.

48 minut temu, IceTea napisał:

O czym miał ciebie upomnieć,

Nie wiem jak to czytałeś, ale mówie o upomnieniu na temat biegania. Mógł powiedzieć coś w stylu żebym nie biegł, po czym mógłbym odpowiedzieć że wylosowałem speeda z !rtd

49 minut temu, IceTea napisał:

Upomnieć to mogłeś go ty

Upomniałem, ale na swój sposób. I dali mi za to po łapkach.

50 minut temu, IceTea napisał:

Nie dziw się teraz że dali ci po łapkach za brak kultury

Zupełnie się nie dziwię. Mówię tylko, że kara jest według mnie za duża jak na wyzwisko. Zdenerwowałem się i mając w zamyśle żartu dopisałem "kurwo jebana", i najpierw napisałem, dopiero potem pomyślałem, że ten żart może nie być tak zabawny jak mogło mi sie wydawać.

Emipod lubi to

"przeprosić", "skrucha", słowa kluczowe.

Pgag przesada na tydzien max :) maciek jest kulturalna osoba tylko ze Emipod sprowadza go na "zła strone mocy"

Gryfeld i Dawidek. lubią to

Dla ochłonięcia za kurwę jebaną gag na tydzień, nie trzeba sobie @Freddy brać od razu wszystkiego do siebie:P luźno!!

Administracja lubi wstawiać pmuty/gagi za jedno słowo. Przesadą jest ukarać permametnie osobę tak nie szkodliwą jak Dawidek. Rozumiem jakiegoś wulgarnego pajaca który wszedł na serwer tylko by denerwować ludzi swoim zachowaniem, lecz nie stałego gracza który został nie słusznie zabity a potem ukarany za głupią reakcje poprzednio sprowokowany. Proszę o zdjęcie gaga Dawidkowi w przeciwnym razie poproszę Jesusa by nie poszedł z Tobą Freddy jutro na kebaba.

Edytowane przez GHOST ONE
Pozdrawiam mamę, tatę oraz ludzi dzięki którym by mnie tu nie było.

W moim mniemaniu kara faktycznie jest za duża, jednak przeraża mnie stanowisko większości osób w tym temacie.

3 hours ago, Dawidek. said:

Zdenerwowałem się i mając w zamyśle żartu dopisałem "kurwo jebana"

Naprawdę? Tak cię bawi zwrot "kurwo jebana"? Chciałbyś, by mówiono tak do twojej matki / żony / córki? Ale wiesz... Tak tylko w żartach. He, he.

3 hours ago, Dawidek. said:

Upomniałem, ale na swój sposób.

Zdecydowanie zły sposób. Radzę posłuchać IceTea'ego, który trafnie wskazał słowa kluczowe.

Wiecie, że w sądownictwie bierze się pod uwagę nie tylko samą "treść" czynu, ale także nastawienie sądzonego? Ocenia się poczytalność, czy ktoś żałuje swojego czynu, szansę na poprawę... Bijąca od odwołania arogancja aż prosi się o to, by z miejsca odrzucić podanie. Zakładam jednak, że Freddy podejdzie do sprawy bardziej obiektywnie. Tyle że z widełek 1 tydzień - 1 miesiąc będzie się oddalał od tego pierwszego wymiaru kary.

PS. Ech... Smutno mi, jak patrzę na całą sprawę. Wiem, że były żarty i żarciki, tolerowało się mniej lub więcej, ale mam wrażenie, że po raz kolejny gracze próbują przesunąć pewne granice. Zdecydowanie za daleko.

Jesus lubi to

3 godziny temu, Dawidek. napisał:

Upomniałem, ale na swój sposób. I dali mi za to po łapkach.

dokładnie, my ukaraliśmy Cię na swój sposób. Osobiście nie dziwię się Freddyemu, że wlepił Ci perma, chociaż osobiście uważam, że to sroga kara (aczkolwiek SPRAWIEDLIWA). IceTea w pierwszym poście ładnie Cię skwitował.

Co do wymiaru kary to pozostawiam wolną rękę Freddyemu.

Pozdrawiam.

Piszesz, że zrozumiałeś, że Twój wyszukany "żart" może nie być taki świetny, po czym nawet bez żadnego "przepraszam" przychodzisz tutaj z pretensjami.
Ponadto, mimo mojego dwukrotnego upomnienia bezczelnie omijałeś karę za pomocą komendy /me, za co zresztą dostałeś bana.
Abstrahując od poziomu "żartu" - przede wszystkim nie jesteśmy kolegami, przez co musiałeś mieć świadomość, że zostanie to odebrane w taki, a nie inny sposób.

Jedyne, co za Tobą w tym momencie przemawia jest historia czatu, gdzie faktycznie nie odstawałeś od "normy".

Gdybyś napisał na forum, lub przynajmniej do mnie na steamie czy gdziekolwiek bezpośrednio po zdarzeniu i przeprosił, byłbym skłonny nawet zdjąć gaga od razu bo zgadzam się, że potraktowałem Cię surowo. 
Biorąc jednak pod uwagę Twoje zachowanie na serwerze po nałożeniu kary, oraz pretensjonalny ton Twoich wypowiedzi w tym poście zdecydowałem się obniżyć karę do 6 miesięcy.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Freddy

Gość
This topic is now closed to further replies.