Arctic Fox

<JB> Arctic Fox #kwk

28 posts in this topic

1. Wiek (preferowany >= 16) 16
2. Adres e-mail [email protected]
3. Steam ID oraz namiary http://steamcommunity.com/id/ArcticFox555/  STEAM_0:1:129835272
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Tak miałem na grach jak Minecraft, TF2 i raz Gmod

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Ponieważ na serwerze jest dużo tak zwanych raków którzy zaczynają wyzywać, Mass Freekillować i wydawać sprzeczne i dziwne polecenia. Są też ludzie którzy są ogarnięci ale nie znają regulaminu. Czyli wydają polecenia prawidłowo ale nie znają regulaminu i zagłuszają wardena kiedy tylko nie mogą już wybrać nadzorcy oraz podpowiadają gdzie są ludzie na chowanym i nie tylko.

I jakby ludzie nie wiedzieli kim jestem ja to Torin555 i zmieniłem nick.

Edytowane przez Arctic Fox

Wolf serio.... Powiem tyle vacbana dostałem za to :

Grałem sobie turnieja aż tu nagle cheater no to mnie juz wkur**** i odpaliłem cheaty żeby nie przegrać tego mecza bo wiesz turniejowy...

Nie wiem co ma VAC z innej, zupełnie nie związanej ze strefą gier gry, którego dostał ponad pół roku temu. Jeżeli ktoś nadaje się do pełnienia roli administratora/operatora to VAC Ban raczej nie ma nic do tego. Byli już członkowie załogi z VACbanami. Wracając do podania, to jakieś wybitne nie jest. Nie wiem jak jest z frekwencja gracza, dlatego pozostaje neutralny 

Z tego co mi wiadomo to SG posiada serwer CS:GO... Ale mogę się mylić... Moim zdaniem osoba która odpaliła cheaty bo coś mu nie wychodziło, nie jest najlepszym kandydatem na admina. Jak go ktoś zabije albo zdenerwuje, to co da mu bana?

Matrix.PL lubi to

Powiem tyle Dragonfly. Nie moja wina że tak dużo jest cheaterów na turniejach a co mialem grac ciagle te turnieje i przegrywac bo jakies dziecko nie umialo grac.

Ps:Dlaczego MUSZE zabijać graczy za to że mnie zabili....

To lepiej dołączyć do tych "dzieci" i razem z nimi uprzykrzać komuś grę? Coraz bardziej się pogrążasz.. A co do postscriptum to go nie rozumiem, więc się nie odniosę. 

Mogłeś zreportować i nie odpalać czitów i by dostał overwatcha albo bana.

Tomislav lubi to

Alan ma rację - jak ja gram turniejowy mecz, to nie odpalam cheatow, dlatego ze ktoś inny oszukuje (wgl co to ma być niby za powód). Pozostaje też kwestia, ze żeby użyć cheatow, trzeba je posiadac wczesniej na komputerze, więc wiesz torin, tak średnio bym powiedział. Najwyraźniej jakoś "byłeś już przygotowany".

Edytowane przez Mr.Dagon

Wiecie, może cheaty na botach testował dlatego je w komputerze miał :V

Albo nagrywał funny moments z botami

Arczi i SpiduR lubią to

Azus no serio...

Jako jedyny....

Ja je jedynie testowałem a jak widziałem cheatera z AIMWAREM to juz nerwy mi puściły i musiałem

Mnie JB nie dotyczy ale aż kusi się wypowiedzieć.

Arctic. Zachowując się w taki sposób zachowałeś się gorzej niż cheater który cię wtedy atakował. A co do tego że mecz byś przegrał. To byś odrobił bez czitów i nie miał vaca. Proste

Chyba że bierzesz nawet jeden mecz aż tak na serio. To się boje co uważasz za wartościowe i jakie jest twoje zachowanie do pewnych rzeczy. 

Dobra ale mam pytanie.

Dlaczego wy wypowiadacie się o moim vacu w CS:GO zamiast skupić się na Jailbreaku?

Oceniany jesteś za całokształt, a nie tylko za samą grę na JB. Całe Twoje argumenty dlaczego użyłeś cheatów i ich posiadania są wyssane z palca. Azus jest jaki jest, ma inny punkt widzenia. Ta cała akcja z testowaniem to bzdury, żeby dostać bana musiałeś ostro cheatować. 

To z testowaniem to powód dlaczego mam cheaty...

Witam,

Wg. mnie powinniśmy przejść do samego (Podania), bo po to zostało ono napisane, a nie do jakieś (pseudo burzy o VAC)

Osobiście nie grywam na JB i w tym temacie jestem Neutralny

Pozdrawiam,

Blaze

Kwasu Siarkowy i Arczi lubią to

Nawet jeśli miał VAC'a na JB radzi sobie świetnie i zna zasady :) Jestem na TAK. (Jakby moje zdanie się liczyło xD)

Arctic Fox lubi to

Pogadaliśmy sobie o Vac'u, to teraz czas na podanie...

Kruci Torin ... jak usłyszałem o tym iż piszesz podanie, to nawet byłem pozytywnie nastawiony, lecz szczerze powiedziawszy jakoś zachwiało moją oceną właśnie samo podanie. Nie mówię że jest złe, jest ... dobre, tylko po prostu cały czas mam w głowie ten fragment: "Są też ludzie którzy są ogarnięci ale nie znają regulaminu. Czyli wydają polecenia prawidłowo ale nie znają regulaminu". Jak dla mnie to masło maślane, ale może to tylko moje czepialstwo - nie wiem, może inni widzą w tym większy sens. Jeśli chodzi o Ciebie Arctic, to jesteś ogarnięty, co prawda nie było Cie na serwerze przez jakiś czas, lecz nie zauważyłem jakiegoś spadku jakości jeśli chodzi o gre u Ciebie. Kolejną rzeczą do poprawienia są stosunki z graczami, bo wiesz - o ile byłeś dawniej Torinem  i grałeś w miarę regularnie, to było wszystko w porządku bo po prostu ludzie Cie znali, lecz nie sądzę że to też jest jakaś duża przeszkoda. Podsumowując jestem Neutralny.

Wybacz torin ale po twoich wypowiedziach tutaj nie wyglądasz ma dobrego kandydata na admina. Jesteś szczery ,to jest dobre lecz twoje pobudki do działania nie są najlepsze.

Gdy ktoś zdenerwuje cie na gmodzie( na innym trybie) i go zbanujesz powiesz ,że nerwy ci puściły jak na niego patrzyłeś?

Ehh....

CS to CS a gmod to gmod. To że puściły mi nerwy na Csie to nie znaczy że bede banował graczy za to że mnie denerwują .....

55 minut temu, Arctic Fox napisał:

Ehh....

CS to CS a gmod to gmod. To że puściły mi nerwy na Csie to nie znaczy że bede banował graczy za to że mnie denerwują .....

"Na Csie mogę cheatować, bo mnie ktoś wkurzy, a na gmodzie jestem wzorowym graczem"- Tak tę wypowiedź widzą osoby, które to czytają. Twoje argumenty są na poziomie trzecioklasisty- "a plosze pani, to on zaczął, ja jestem niewinny". Aktualnie jestem negatywny wobec tego podania.

eeee... Całkowicie zle mnie zrozumiałes.

Dobra Arczi wyobraz sobie sytuacje grasz sobie turnieja.

Aż tu nagle widzisz jak osoba z przeciwnej drużyny biega z negevem i zabija wasz team jak tylko sie odrodzicie.

Masz opcje Cheaty albo przegrana i spadniecie z rangi, co wybierasz?

Przyjęcie na klatę przegranej i podniesienie się pomimo tego. Tyle.

18 godzin temu, Arctic Fox napisał:

eeee... Całkowicie zle mnie zrozumiałes.

Dobra Arczi wyobraz sobie sytuacje grasz sobie turnieja.

Aż tu nagle widzisz jak osoba z przeciwnej drużyny biega z negevem i zabija wasz team jak tylko sie odrodzicie.

Masz opcje Cheaty albo przegrana i spadniecie z rangi, co wybierasz?

Wolałbym przegrać z honorem, niż wygrać bez niego. Rangi mnie nie interesują, nie gram w cs'a. Ty naprawdę nie rozumiesz gdzie popełniłeś błąd. Pomijając kwestię samego posiadania cheatów na dysku. Gdy ktoś zacznie Ciebie wyzywać to go też zaczniesz wyzywać? Osoba (operator/administrator), która uczy innych i poprawia błędy graczy sama powinna starać się być przykładem. Nie powinna zwalać winy za swoje błędy na inne osoby. Cheatowałeś, bo ktoś cheatował, Ty nie widzisz tego, że przecież byłeś taki sam jak ten cheater, byłeś nawet gorszy. Póki tego nie zrozumiesz jak dla mnie nie ma mowy o zostaniu przez Ciebie kimś więcej niż graczem.

Tomislav, SpiduR i LioNeK lubią to

Eh Torin, to że dasz że masz 16 lat, nie znaczy że masz większe szanse niż 15-latek, bo ja wiem że nie masz 16... a ja nie lubie kłamców.

Edytowane przez Mr.Dagon
SpiduR lubi to

11 minutes ago, Mr.Dagon said:

bo ja wiem że nie masz 16... a ja nie lubie kłamców.

Tez tak myślałem. Moim zdaniem jego zachowanie i to w jaki sposób pisze nie wyglada na zachowanie 16 latka. Nie chcialem pisac, bo by sie okazało, że wyjde na idiote.

Gość
This topic is now closed to further replies.