no.god

<JB> no.god #ameba

14 postów w tym temacie

1. Wiek - 15

2. [email protected]

3. STEAM_0:0:104835333, http://steamcommunity.com/profiles/76561198169936394/

4. Nie, niestety nie byłem.

5. Dużo czasu spędzam na Strefie Gier, zwłaszcza na JB. Dużo razy podczas rozgrywki zdarzyło mi się spotkać osoby łamiące regulamin kiedy adminów nie było w pobliżu. Ciągłe pisanie w prywatnej wiadomości do administracji jest problematyczne, a takie osoby zdarzają się dość często. Chcę po prostu, aby porządek na JB był zachowany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gracz ogarnia JB oraz zasady SG.

Jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gracz zna regulamin. I jest często na serwerze jestem na TAK!

Edytowane przez Michał
Arctic Fox lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taki troche z niego bórak :D Gracz przestrzega regulaminu używa mikrofonu i raczej nikt nie powinien mieć do niego zastrzeżeń. Pragne zauważyc, żerekrutacja jest zamknięta ale podania można składać. Jestem na Tak :D

Arctic Fox lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nogod, nogod ... Nie widzę powodu dla którego byłbym na nie. Gracz  - jak to napisali moi poprzednicy - ogarnia Jb, zna regulamin i dobrze dogaduje się z graczami. Jestem jak najbardziej na Tak.

Arctic Fox lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście, że mi zależy. Bardzo dobrze dogaduję się z większością społeczności JB i nie wiem dlaczego uważasz, że miałoby mi nie zależeć :).
Co do ostatniego to oczywiście, że będę wchodził na JB najczęściej jak tylko mogę. Chodziło mi o to, że nie zawsze administracja jest dostępna i to sprawia problem :).

Edytowane przez no.god

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, no.god napisał:

Oczywiście, że mi zależy. Bardzo dobrze dogaduję się z większością społeczności JB i nie wiem dlaczego uważasz, że miałoby mi nie zależeć :).

Gdyby MI zależało, to bym napisał trochę więcej niż 4 zdania argumentujące moje podanie. Twoje podanie wygląda na skąpe, lecz cała reszta jest na plus.

Jestem na tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może i rzeczywiście mało o sobie napisałem :) Po prostu moje wypowiedzi są krótkie i zwięzłe.

Skoro tak to może dopiszę coś do punktu 5.
Ogólnie jak wspomniałem pragnę, aby porządek na JB był zachowany.

Dobrze znam regulamin i całkiem nieźle podstawowe komendy.

Świetnie dogaduję się ze społecznością SG i mam nadzieję, że przynajmniej część z nich tak uważa

Zawsze odpowiadam na pytania od graczy i staram się im pomagać.

Mam nadzieję, że to rozwieje wszelkie wątpliwości C:

SpiduR lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grałem z nim wiele razy, zna zasady panujące na serwerze, również nie ma problemu z poprowadzeniem rundy jako warden. Nie zdarzają mu się FK ani łamanie regulaminu. Jestem na TAK!

Na zawsze wasz:
Pizduś

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
O 10/7/2016 o 00:51, Arczi napisał:

Gdyby MI zależało, to bym napisał trochę więcej niż 4 zdania argumentujące moje podanie. Twoje podanie wygląda na skąpe, lecz cała reszta jest na plus.

Jestem na tak.

Na nie. Gdy złamał regulamin, zaargumentował to tak "nie wiedziałem, że ta ciota nie żyje"- to świadczy o nim wiele, zbyt wiele. Nie nadaje się na operatora/administratora.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
19 minut temu, Arczi napisał:

Na nie. Gdy złamał regulamin, zaargumentował to tak "nie wiedziałem, że ta ciota nie żyje"- to świadczy o nim wiele, zbyt wiele. Nie nadaje się na operatora/administratora.

Zgadzam się ;/ Poniosło mnie, ale przeprosiłem natychmiastowo tą osobę. Co i tak zbyt dużo nie zmienia, może rzeczywiście rola operatora nie jest dla mnie. 

Kiedy "złamałem regulamin" czyli aktywowałem życznenie natychmiastowo wpisałem kill w konsoli, bo jak napisałem - nie zauważyłem, że warden nie żyje.

Aha, a to określenie nie miało być obraźliwe... to chyba i tak nie ma znaczenia.

Edytowane przez no.god

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przyznam, że mam obecnie mieszane uczucia. Byłem przy przytoczonej powyżej sytuacji i tak - nogod postąpił zle mówiąc coś takiego, lecz okazał skruchę jak widać zresztą powyżej. Jestem dalej na Tak, ale mam teraz takie drobne wątpliwości.

Edytowane przez Mr.Dagon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No.god jest dosyć dobrym kandydatem na opa. Całkiem dobrze zna regulamin i gra dosyć często.  Jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podanie przyjęte.

Witam na pokładzie!

Teraz czeka Cię okres próbny!

Pozdrawiam,

Kocmouch

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.