Kshakov

[ban] Axatros

5 postów w tym temacie

1. Nick, na który została nałożona kara: Axatros

2. Steam ID: STEAM_0:1:42341777

3. Link do bana na Sourcebans: Nie wiem czym to jest, zakładam, że storna na której jestem zbanowany.

4. Opis sytuacji: A więc dodałem wasz server "plac zabaw" do ulubionych dawno temu w CS:GO, nie dawno robiłem formata ale ulubiony servery zapisują się w Steam Cloud więc myślę, że nie ma problemu. Po próbie wejścia na server wyskakuje mi informacja:cooo.png

5. Coś od siebie: Specjalnie założyłem konto na tym forum tylko po to by dowiedzieć się czemu nie moge grać.

Wiem, że mój post nie jest do końca zgody z formą ale to dlatego, że nie wiem co mam napisać, ja nie byłem na serverze od kilku miesięcy więc myślę, że to jakaś pomyłka. Prosze o pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie kłamiesz, bo ban został nadany ponad 3 lata temu, gdy server funkcjonował jeszcze w grze CSS  (długo przed przeniesieniem), a Ty twierdzisz, że dodałeś serwer do ulubionych na csgo i nie byłeś na nim od kilku miesięcy. Jeśli dla Ciebie:

Ponad 3 lata = kilka miesięcy

Oraz

CS Source = CS Global Offensive

To nie wiem nawet co powiedzieć. 

Edytowane przez Matrix.PL
Emipod lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie rozumiem, przecież ja nigdy żadnego bana w CS:GO nie dostałem. Grałem już na tym serverze i nie miałem żadnych problemów, po drugie jak to możliwe, że mam bana od 3 lat?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ehhh... Bez komentarza. Koledzy wyżej przedstawili Ci jak wygląda sytuacja, podając przy tym ewidentny dowód a pomimo to dalej próbujesz nam bajki wciskać. 

Zamykam, spróbuj ponownie gdy przemyślisz swoje podejście. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.