Skocz do zawartości
Jesus

WIELKI UPDATE!

Rekomendowane odpowiedzi

Jesus   

Dziś nastąpi wielki, od dawna obiecywany update na PZ, dlatego serwer będzie czasowo niedostępny.

Stay tuned, niedługo konkursy i skiny/gry na steam do wygrania! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gryfeld   

Zauważyłem kilka drobnych bugów, które trzeba naprawić. 

W nominate nie pokazuje surf_dust_2011 tego co został podmieniony za wersję 2015(nie jestem pewien, czy jeszcze jakichś map nie pokazuje).

Na nowych coursach trzeba ustawić mp_limitteams na 0 oraz czas rundy zwiększyć tak jak na starych do 20+ minut.

Surf_fruits zwiększyć czas rundy oraz naprawić odbijanie się bhopem od tych platform(postać zatrzymuje się).

Jail_dust2 mapa do usunięcia, tylko 3 zabawy oferuje z czego 2 nie nadają się do gry.

I to chyba wszystko, jak mi się coś przypomni to dopiszę. Najważniejsze z tego wszystkiego to coursy naprawić, bo bez admina tylko jedna osoba może grać.

Edytowane przez Gryfeld

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   

dust będzie podmieniony, nowa wersja jest wyrzucona
jb dust2 wyrzucony

mg 100 traps czas rundy jeszcze ogarnę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Remzo   

Kwestia map z workshopu to dość problematyczny temat, dlatego też kolekcja map dalej jest podpięta pod moje konto Steam. Oznacza to, że wszystkie manipulacje związane z mapami będę wykonywał osobiście. Dochodzi tu również fakt, że podczas gdy mapy z workshopa są pobierane na serwer, to serwer "zawiesza się" na czas pobierania i nikt nie może na nim grać. Dlatego też proszę o to @Jesus byś na nowo ogarnął temat "Propozycje map" i będę na bieżąco dodawał w momencie gdy nazbiera się parę sztuk.

Odnośnie braku możliwości dojścia więcej niż 1 osoby do drużyny na mapach typu "Course" to musicie mi podać dokładną nazwę mapy, wtedy napiszę config.

Pozdrawiam

Remzo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gryfeld   

@Remzo @Jesus 

Sprawdziłem dzisiaj wszystkie coursy i do poprawy z tym mp_limiteams i czasem rundy są następujące mapy:

Mg_100traps_v4_1

Mg_adev

Mg_bifled

Mg_gruber_course_v2_1

Mg_mario_course_v1_1

Mg_neon_climb_2

Mg_runordre_final

Mg_siberdev_2

I mapa całkowicie do usunięcia, gdyż jest zbugowana 

Mg_lego_course_br 

I jeszcze podmienić surfa dust na tego 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=578866806&searchtext=surf_dust

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
leny   

jail castleguard jest zbugowany, własnie go wybralismy i nie da sie wybrac zadnej druzyny (w ogole nie da rady wejsc w menu wyboru teamu i wywala z serwera po 5 sek)

czy powrócą mapy typu ratsy/westwood? bo troche tego brakuje. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Remzo   

Witajcie.

Dzięki za zgłoszenia.

- Do następujących map zostały dopisane ustawienia zwiększające limit mapy oraz czas rundy:

mg_100traps_v4_1

mg_adev
mg_bifled
mg_gruber_course_v2_1
mg_mario_course_v1_1
mg_neon_climb_2
mg_runordie_final
mg_siberdev_2

- Mg_lego_course_br oraz jail castleguard zostały usunięte z powodu nieprawidłowego działania

- Surf surf_dust_2011_csgo_fix został zamieniony z surf_dust_2015_csgo.

Z tego miejsca chciałbym przeprosić za ostatni pad serwera, jednak pojawił się błąd, który wymagał mojej interwencji, a nie było mnie przez weekend w domu. Jako dobrą wiadomość mogę podać, że token serwera sam się odświeżył, więc już nie będziecie musieli czekać nie wiadomo ile na wpisanie kodu.

Zapraszam do gry i gdy wyłapiecie jakieś błędy, koniecznie zgłoście je na forum.

Pozdrawiam

Remzo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta