Skocz do zawartości
Axy3r

update mapy

Rekomendowane odpowiedzi

Axy3r   

Proponuję zamienić starą mało popularną wersje mapy surf_ski http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=589501674&searchtext=surf+ski gdzie większość graczy na starcie kończy w jailu i staje się on 99% mapy dla 3/4 serwera bo nie umieją z niego wyjść. Nowsza wersja ski 2 jest używana na innych serwerach i stoi za tym wiele powodów takich jak żywsze tekstury umilające gre, łatwiejsze wyjście z jaila, więcej ramp przy czym rozgrywka staje się bardziej dynamiczna, lepsze lokowanie ramp co ułatwia surfowanie większości graczy i w końcu jest bardziej popularna wśród community csgo przez to, iż była rozpopularyzowywana od powstania pierwszych 4funów http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=128088054&searchtext=surf+ski <nowsza

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ptyś   

To nie jest tak, że gracze nie umieją wyjść z jaila, na  tej mapie ktoś go musi otworzyć. Jak by duszków nie bylo, można by się było podstadzić i głową pacnąc guzik jak to sie zawsze robiło :s

Osobiście jestem za zostawieniem tej mapy, która jest aktualnie, bo moim zdaniem jest o wiele lepsza, pozatym jak boty po 5sekundach spadają do klatki, mi sie więcej fragów zbiera w jednym miejscu. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Heroes   

dobre podejście zostawmy tą mapę gdzie gracze którzy nie umieją grać od razu umierają bo nie mogą wyjść z jaila co sprawia że odechciewa im się grać na serwie. Jest dobra alternatywa ale po co ona komu :( jak dla mnie to ta nowsza wersja mapy jest bardziej zoptymalizowana nie ginie się na awp bo tam jest woda więcej ramp dodany medyk co sprawia że jest ona dla mnie bardziej grywalna 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   

jakoś stara wersja skija była na Sourcie i nikt tam nie płakał "że niegrywalna hurrrduurrr".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Jesus O tę wersję mapy Ci chodzi? *KLIK* 

Moim zdaniem dalej jest najlepszą wersją. 

Zwłaszcza że nie ma czegoś takiego jak obrażenia od upadku, co mnie się zawsze kojarzyło z tą mapą. :)

Ale jeśli już rozważacie te dwie wersje, to w moim przekonaniu lepsza jest pierwsza (pamiętam obie), aczkolwiek z drugiej strony mało mam do gadania, bo prawie na serwer nie wchodzę. :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Heroes   
2 godziny temu, Jesus napisał:

jakoś stara wersja skija była na Sourcie i nikt tam nie płakał "że niegrywalna hurrrduurrr".

Ale ja nie twierdzę że ta jest niegrywalna tylko sądzę że ta nowsza wersja jest lepsza a fakt że tam 3/4 graczy siedzi w jailu i są "łatwe fragi" to trochę marny powód żeby nie zmieniać wersji na nowszą 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Axy3r   

Zdaję sobie sprawę, że jest sporo ludzi, którzy grali w 1.6 i po prostu ta mapa dla nich działa, ale wersja z go daje więcej możliwości i bardziej poszaleć można. Sam gram na niej kilka lat bo jest po prostu lepsza...

@edit http://scr.hu/33qj/8e2vt ze spotami zaznaczonymi na strzałkach genialne parkury się robi po całej mapie.

Edytowane przez Axy3r

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Monet   

Jestem ZA, co tu dużo pisać, zagrałbym hehe :D ale czy to będzie ta nowsza mapa, czy ta starsza, to przypuszczam, że na żadnej nie zagram, bo serwer co chwile jest OFF... za to trzeba się wziąść a nie za jakieś update, co ci z update jak serwer co chwile OFF? :O Rozkmińmy, żeby serwer był cały czas ON, to wtedy, możemy myśleć o aktualizacjach Serwa.

Edytowane przez Monet

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Remzo   
4 hours ago, Monet said:

Jestem ZA, co tu dużo pisać, zagrałbym hehe :D ale czy to będzie ta nowsza mapa, czy ta starsza, to przypuszczam, że na żadnej nie zagram, bo serwer co chwile jest OFF... za to trzeba się wziąść a nie za jakieś update, co ci z update jak serwer co chwile OFF? :O Rozkmińmy, żeby serwer był cały czas ON, to wtedy, możemy myśleć o aktualizacjach Serwa.

Nie mam zielonego pojęcia o czym ty gadasz. Serwer prócz wtedy kiedy dostanie bana i trzeba czekać na Jesusa aby podał token jest cały czas online, a nawet jeżeli tak nie jest to nie widzę w dziale administratorów ani tutaj żadnego tematu z informacją na temat niepoprawnego działania serwera. A tylko przypomnę, że jednym z twoim podstawowych obowiązków jest zgłaszanie błędów, które należy poprawić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Monet   
8 godzin temu, Remzo napisał:

Nie mam zielonego pojęcia o czym ty gadasz. Serwer prócz wtedy kiedy dostanie bana i trzeba czekać na Jesusa aby podał token jest cały czas online, a nawet jeżeli tak nie jest to nie widzę w dziale administratorów ani tutaj żadnego tematu z informacją na temat niepoprawnego działania serwera. A tylko przypomnę, że jednym z twoim podstawowych obowiązków jest zgłaszanie błędów, które należy poprawić.

Nie nie ma, żadnego innego problemu. '' Serwer prócz wtedy kiedy dostanie bana i trzeba czekać na Jesusa aby podał token'' serwer zostanie powiedzmy zbanowany w południe, a Jezus prace ma powiedzmy do 20:00 to pół dnia serwer OFF, zdarzyło się tak już i to nie raz. O to mi chodzi. '' A tylko przypomnę, że jednym z twoim podstawowych obowiązków jest zgłaszanie błędów, które należy poprawić.'' to jest PROBLEM, który jakoś trzeba naprawić, jak można pozwolić na to żeby serwer czasami był OFF? Grałem na bardzo wielu serwerowniach, sieciach, i na żadnych z nich się z takim czymś się nie spotkałem. Jakoś musi się to dać naprawić, a jak nie to trzeba będzie wykupić jakąś reklame, czy coś bo serwer bardzo fajny, ludzie bardzo fajni, atmosfera bardzo fajna, nie można tego zmarnować ;)

Edytowane przez Monet

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   
4 godziny temu, Monet napisał:

Nie nie ma, żadnego innego problemu. '' Serwer prócz wtedy kiedy dostanie bana i trzeba czekać na Jesusa aby podał token'' serwer zostanie powiedzmy zbanowany w południe, a Jezus prace ma powiedzmy do 20:00 to pół dnia serwer OFF, zdarzyło się tak już i to nie raz. O to mi chodzi. '' A tylko przypomnę, że jednym z twoim podstawowych obowiązków jest zgłaszanie błędów, które należy poprawić.'' to jest PROBLEM, który jakoś trzeba naprawić, jak można pozwolić na to żeby serwer czasami był OFF? Grałem na bardzo wielu serwerowniach, sieciach, i na żadnych z nich się z takim czymś się nie spotkałem. Jakoś musi się to dać naprawić, a jak nie to trzeba będzie wykupić jakąś reklame, czy coś bo serwer bardzo fajny, ludzie bardzo fajni, atmosfera bardzo fajna, nie można tego zmarnować ;)

myślę, że można przenieść tą dyskusję w inne miejsce, bo to raczej nie dział od tego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gryfeld   

Jestem za, choć nie przepadam za tą mapą to poprzednia wersja była 100x lepsza. To samo z surfem_dustem trzeba wrzucić poprzednią wersję, bo gracze po prostu wyśmiali nowo wgranego dusta.

Dzisiaj w nocy postaram się wrzucić listę coursów w których trzeba zmienić limitteams.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   

niestety z racji pewnych problemów z kontem odpowiedzialnym za mapy, zmiany map "od tak" jest dość trudne, bo muszę to zgłaszać każdorazowo do Remza.

dziś wieczorem jak wrócę do domu postaram się ogarnąć wszystkie problemy zgłoszone przez graczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Remzo   
19 hours ago, Monet said:

Masz rację , istnieje sposób aby token serwera był odświeżony automatycznie, jednak wymaga to wprowadzenia rozwiązania pośredniego. Wczoraj wieczorem napisałem pierwszą wersję skryptu , który ma się tym zająć . Potrzebuję kilku dni (kilku banów) na doszlifowanie i przetestowanie rozwiązania. W momencie otrzymania bana , maksymalnie do 6 minut token powinien zostać podmieniony, gracze wyrzuceni z serwera z informacją o restarcie, po czym nastąpi automatyczny restart serwera. Piszę to byście wiedzieli dlaczego dostaniecie automatycznego kicka :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Monet   
O 2.11.2016 o 06:50, Remzo napisał:

Masz rację , istnieje sposób aby token serwera był odświeżony automatycznie, jednak wymaga to wprowadzenia rozwiązania pośredniego. Wczoraj wieczorem napisałem pierwszą wersję skryptu , który ma się tym zająć . Potrzebuję kilku dni (kilku banów) na doszlifowanie i przetestowanie rozwiązania. W momencie otrzymania bana , maksymalnie do 6 minut token powinien zostać podmieniony, gracze wyrzuceni z serwera z informacją o restarcie, po czym nastąpi automatyczny restart serwera. Piszę to byście wiedzieli dlaczego dostaniecie automatycznego kicka :)

No i o to chodzi ;) dziękuję bardzo za załatwienie tego problemu, pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta