Skocz do zawartości
Kozak

DCS: World

Rekomendowane odpowiedzi

Kozak   

Szukam chętnych do rozegrania misji na luzie na Hamaczu, posiadających jakieś śmiglaki do DeCeeSa.

Mile widziane dodatki to Majestatyczna 8, Czarna Płotka 2, SA342 Ofiara ewentualnie Hiułi.

Mniej mile widziane dodatki to Płonące Klify 2, Ołówek bis i takie tam samolociki *generalnie wszystko, oprócz tego francuskiego, bo znamy przecież zasadę 3. F (Lidi... xD)

Jeśli ktoś nie ma bladego pojęcia o czym teraz mówię, to zawsze może pobrać w 100% legalnie za darmo te *zaledwie* parę GB, żeby spróbować i dowiedzieć się czy to zabawa dla niego. W razie pytań technicznych służę pomocą na PW, Lead pewnie też służy pomocą, bo lata z jakimiś chopakami profesjonalne aerobacje czy jakoś tak i niejeden joystick lutował. :D

A tak zupełnie serio, to jakby udało się zebrać wcześniej nawet niewielką grupę chętnych to można by rozegrać jakąś bardziej "rozgarniętą" misję w któryś weekend.

Pozdrawiam cieplutko i życzę tylu lądowań ile startów :v

(-) Kazak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już latałem z ekipą z A3 i muszę powiedzieć, że przyjemnie i śmieszkowo się latało (pozdro dla AderQa :P). Ja mogę zaoferować mini szkolenie z walki BVR na latadłach z FC3 i CAS na Warthogu i jakieś podstawy jeśli chodzi o loty w formacji (może być nawet śmigło :D).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kozak   

Taaa, lądowania opelika były przebojowe :V 

Tylko jakieś mniej śmieszkowo-treningowe, a bardziej misje z pod znaku eksplodującej parówki cza by rozegrać. Nawet i po portugalsku. 

Edytowane przez Kozak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jestem chętny do misji na Warthogu, tylko trzeba ogarnąć ludzi :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Smutek   

Na A3 to w latamy  jako początkujący Ja (f-15), opelik (su-25), jako zaawansowani AderQ (f15) RED EYE (f15)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To może jakiś coop w Sobote/Piątek po południu ? :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Smutek   

Nie wiem jak chłopacy, ja zawijam na weekend na chatę. Generalnie to zazwyczaj spontanicznie wieczorkiem sobie go odpalamy i coś ciekawego robimy ;) Tak więc jak widzicie na kanale AderQ, RED EYE (czasem tylko RED), Smutek to musicie wiedzieć że nie afkujemy.......no chyba że za ostry skręt na dopalaczach ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kozak   

@Lidi, na razie pionteczeg wieczorem na 90% mam wolny, bo tsunami musi się przetoczyć przez W-wę (chyba, że prąd odłączą :c), więc mogę coś polatać śmiglakiem :v

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.