Skillek

Podanie na Administratora DR (DeathRun) [HH] SwagDoge

11 posts in this topic

1. Wiek : 13 (Wiem jest to za mało ale można dać szanse)
2. Adres e-mail - [email protected]
3. Steam ID oraz namiary : STEAM_0:0:54047469
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Tak byłem. I jestem na jednym z serwerów TTT. Moje doświadczenia jako administrator są duże. Ogarniam BARDZO DUŻO komend z ULX/XGUI, oraz te dodatkowe. A więc nie bójcie się że coś mogę zepsuć ;). Na pewno sobie poradzę.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Ponieważ chce pomóc serwerowni w rozwijaniu się,a administratorów często nie ma na serwerze dlatego jestem chętny na rangę Administrator i myślę że mnie przyjmiecie. Chętnie pomagam innym. Tak wiem mam 13 lat ale przecież każdy zasługuje na szanse nawet ci młodsi , bo nie liczy się wiek fizyczny tylko psychiczny. To moje 2 podanie bardziej rozbudowane od tamtego 1. Mam nadzieje że mnie przyjmiecie do grona Administratorów , myślę że sobie poradzę ;).

Dodatkowe : Gram tak z około 3/4 tygodnie. Od rozpoczęcia serwera.

Od siebie : Myślę że czytanie było w miarę przyjemne, z góry przepraszam za wszystkie błędy ortograficzne mam nadzieje że się nie obrazicie.

O sobie : Jestem Szymon, Mam 13 lat i interesuje się piłką nożną oraz informatyką , lubię pomagać innym , jestem miły oraz koleżeński chętnie pocieszam innych gdy są smutni.

PS : Zresetowała mi się ranga z Miszcza do Gracza.

Edytowane przez Mr.Dagon
Musiałem napisać dodatkowe informacje które byłe ważne
SpiduR lubi to

Pomijając gramatykę i to, że nie gram na DR od jakiegoś czasu, więc nie mogę stwierdzić jak długo grasz.

Podejrzewam, że nie wystarczająco skoro Cię w ogóle nie pamiętam.

Twój wiek jest zbyt niski... Sam mam tylko 15 lat, ale 13 lat to zbyt duża przepaść od wieku preferowanego (16)

Dodam jeszcze, że miałeś VAC'a, co jest ogromnym minusem dla ciebie.

Dodatkowo przekierowanie na Steam'a z twojego profilu na forum jest na inne konto niż to, które podałeś tutaj. Wytłumaczysz to?

Nie wiem czy to ma sens, ale e-mail, którego tak nie chcesz podać jest widoczny w twoim poprzednim podaniu. Dziwne, ale chyba nie mi to oceniać.

Ja jestem z tych powodu na Nie, mimo tego, że Cię nie znam, ale wydaję mi się, iż jest to uzasadnione.

5 godzin temu, Skillek napisał:

Tak wiem mam 13 lat ale przecież każdy zasługuje na szanse nawet ci młodsi , bo nie liczy się wiek fizyczny tylko psychiczny. 

Wybacz, ale biorąc pod uwagę wcześniej wspomnianą gramatykę - Masz rację liczy się wiek psychiczny,ale jak widać nie odbiega on zbytnio od fizycznego.

Szczerze odradzam Ci pisanie kolejnych podań przez dłuuugi czas.

Pozdrawiam serdecznie... lub nie.

Edytowane przez no.god
estetyka

Dużo napisałeś a to jest jak najbardziej duży plus.

13 hours ago, no.god said:

Pomijając gramatykę i to, że nie gram na DR od jakiegoś czasu, więc nie mogę stwierdzić jak długo grasz.

Podejrzewam, że nie wystarczająco skoro Cię w ogóle nie pamiętam.

Tu cie zadziwie no.god, że Skillek gra na serwerze chyba nawet dluzej od ciebie tylko często zmieniał nicki. 

18 hours ago, Skillek said:

Tak wiem mam 13 lat ale przecież każdy zasługuje na szanse nawet ci młodsi , bo nie liczy się wiek fizyczny tylko psychiczny. 

Zgadzam sie z tym w 100%.

13 hours ago, no.god said:

Dodam jeszcze, że miałeś VAC'a, co jest ogromnym minusem dla ciebie..

Jeżeli VAC jest calkowicie nie zwiazany z garry's modem to chyba nie ma wiekszego znaczenia.

Co do skillka i jego podania jestem neutralny.

13 godzin temu, no.god napisał:

Dodam jeszcze, że miałeś VAC'a, co jest ogromnym minusem dla ciebie.

Dodatkowo przekierowanie na Steam'a z twojego profilu na forum jest na inne konto niż to, które podałeś tutaj. Wytłumaczysz to?

VAC jest za mojego Counter Strike 1.6. A nie w garry's modzie.

A ten steamlink z mojego profilu wkleiłem przypadkowo ponieważ sprawdzałem profil kolegi i przez przypadek skopiowałem i wkleiłem tutaj.

Tia, ten argument z Vaciem jest słaby. A co do wieku, to nie jest tak że ten wiek 16 jest dla picu, może od razu go usunąć bo przecież "mam 10 lat ale przeciesz karzdy zasluguje na szanse nawet ci mlodsi", mam nadzieje że rozumiecie. Są pewne zasady i trzeba się ich trzymać.

Nie podasz Emaila ? Ok, to nie będziesz operatorem, ani adminem, bo to jest KONIECZNE. Jestem na Nie.

Edytowane przez Mr.Dagon

2 godziny temu, SpiduR napisał:

Jeżeli VAC jest calkowicie nie zwiazany z garry's modem to chyba nie ma wiekszego znaczenia.

Co do skillka i jego podania jestem neutralny.

2 godziny temu, Skillek napisał:

VAC jest za mojego Counter Strike 1.6. A nie w garry's modzie.

Nie ważne skąd tylko ważne, że dostał tego VAC'a.

Moim zdaniem, nawet jeśli nie jest związany z Gmod'em, taka osoba nie powinna dostać się do administracji.

Chyba, że pokaże się z najlepszej strony, ale w tym wypadku wszystkie te sprawy negatywnie wpływają na moją ocenę co do ciebie i nie masz co liczyć jak dla mnie na to stanowisko.

Może, gdybyś był starszy i znał chociaż podstawy gramatyki, bo nie popadajmy w paranoję, ale chociaż trochę trzeba umieć sklecić zdanie - miałbyś ten cień szansy.

Co do twojego wieku to równie dobrze możemy z każdym nowym podanie obniżać wiek preferowany i skończyć jako przedszkolanki.

Sytuacja ze Spidurem była chyba najbardziej wyjątkowa, bo on został operatorem na Jail Break kiedy miał 14 lat i był nawet bardziej dojrzały niż część administracji, oczywiście nie chcę tu nikogo obrazić.

Ty nie dość, że jesteś o rok młodszy to ta dojrzałość według mnie się nie sprawdza.

Ja ciągle na Nie.

Edytowane przez no.god

O 9.11.2016 o 20:51, Skillek napisał:
O 10.11.2016 o 16:16, Mr.Dagon napisał:

Nie podasz Emaila ? Ok, to nie będziesz operatorem, ani adminem, bo to jest KONIECZNE. Jestem na Nie.

Mój email to : [email protected] (Zmieniłem sobie email a więc proszę nie pisać że jest to inny który podałem w 1 podaniu.) (Nie mogłem edytować mojego podania dlatego pisze w cytacie przepraszam)

Gdyby nie wiek, to byłbym na tak, ale jestem na NIE, poczekaj przynajmniej do tych 15 lat

Pozdrawiam,

Blaze

Zgadzam się z Blazem, gdyby nie wiek to bym nawet dał mu na Tak

Podanie odrzucone, gdybyś miał te 15 lat to można dać wtedy szansę.

Niestety, nie możemy aż tak mocno przymknąć oka na wiek(13 lat) to aż 3 lata mniej od wymaganego wieku.

Gość
This topic is now closed to further replies.