Jesus

powrót FFA?

38 posts in this topic

Jestem na TAK! :D Myślę że dodanie trybu FFA przyciągnęło by większą ilość graczy na server! 

Jestem Za przywróceniem FFA. Jak już inne osoby pisały, na serwerze jest w kolko jail, surf, mg. Czasami dr.

Miłego dnia

Snetry. 

FFA było do urozmaicenia gry, ratsy westwood jak i dollsy dawały lekką odskocznie od granych w koło tych samych map. Oczywiste, że zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie odpowiadało FFA, ponieważ serwer jest 4FUN. Mój głos jest na TAK!

Godzinę temu, MultiKillson napisał:

Jestem na TAK! :D Myślę że dodanie trybu FFA przyciągnęło by większą ilość graczy na server! 

Serwer i tak stoi pełny.

Dalej stanowcze NIE

Matrix.PL lubi to

kłóciłbym się, czy taki pełny.
85b5c13d3e27979834e0b993644f4005.png

O 23.11.2016 o 20:51, Remzo napisał:

Witam.

Minęło 11 dni, a w dalszym ciągu nie widzę tutaj hordy ludzi, którym zależy na powrocie map FFA. Inicjatorem pomysłu wyrzucenia map byłem ja - z jednego prostego powodu. Serwer Plac Zabaw z zasady ma być serwerem 4FUN, gdzie grane są mody typu JAIL/MG/SURF/DR - mapy FFA tutaj totalnie nie pasują. Namiastkę zwykłego strzelania macie na surfach i na minimapach multigamesów. Dochodziło do paradoksów, że na serwer wbijały random osoby, specjalnie na mapki de_ a po jej zakończeniu wychodzili - nie o to chodzi. Jeśli chcemy by ten serwer funkcjonował jak dawny serwer za czasów CS: S musimy stworzyć mocną społeczność nastawioną na 4fun, inaczej to nie ma sensu.

536539DC4F879B44798CA547ADDA19CE5EAEB80A

Screen z placu source mapa ba_forest i nie było tam samych randomów bo z pomidorem rozkręciliśmy serwer a ludzie jeszcze na steam pisali by zrobić miejsce na serwie.

Mapa nie była grana cały czas. Urozmaiceniem na source były właśnie mapy aim i typu ba_forest.

JESTEM NA TAK !!!

Edytowane przez ReVo
Snetry i Jesus lubią to

Czesc !

Jestem na wielkie TAK dla map FFA na PZ.

Dlaczego ? Większość graczy gdy zbliża się nominowanie czy głosowanie map wręcz błaga o jaila czy surfa.

Dobrą odskocznią byłby de_kabul który był grany w css. ( Może niektórym znudziły się ratsy czy dollsy )

Edytowane przez Mała Mi
Snetry lubi to

Moim zdaniem mapy powinny mieć typową tematykę 4fun bądź zbliżoną.

Takie jak ba_forest, aim_lego_awp i tak jak jesus mówił w granicy 3-5 map max. 

Ban hamer ustawiony bardziej restrykcyjniej.

O 12.11.2016 o 19:31, IceTea napisał:

Jestem za tym, aby nie wrzucać map FFA.

Jestem za tym, aby odświeżyć ten temat i wrzucić wszystkie, albo chociaż jeden tryb.

Jestem za tym, aby wrzucić więcej map, z każdego trybu który już istnieje na serwerze.

Cześć!

Skoro temat podbity, to ja podbiję swój post.

Mapy będą wrzucone dzisiaj w nocy, mogę obiecać to na 100%. Niestety z workshopem jest tak, że w momencie kiedy dodaję mapy do kolekcji, to serwer sam, automatycznie w momencie zmiany mapy pobiera wszystkie nowe. W tym czasie nie można wejść na serwer, dlatego też takie prace prowadzone są kiedy nie ma ludzi na serwerze.

Pozdrawiam

Remzo.

Może gram krótko na pz ale gdy były mapy ffa o wiele mile można było spędzić czas. Niektóre osoby przechodzą na rywalizujący serwer bo tam są ffa (tak myslę). A co to za przyjemnosć gdy na surfie od nowych graczy słyszę "hax" to trochę irytujące. A na jailu nawet nie mogę prowadzić bo mam mutacje.Trudno jestem na tak aby wprowadzić ffa. 

Pozdrawiam administracje. 

oshee, ale Ty wiesz, że już są te mapy?

oshee lubi to

Skoro mapy już są na serwerze , to temat uważam za rozwiązany i zamykam. 

Pozdrawiam 

Remzo 

Gość
This topic is now closed to further replies.