Latający

Start zamkniętych ALPHA testów War3Source

15 posts in this topic

Na obecną chwilę serwer wymaga jeszcze dużo pracy, szczególnie przy dostosowaniu wszelkich ras. Prace na pewno przyspieszy wasza pomoc w łapaniu błędów.

Na obecną chwilę mamy 21 ras które jako tako powinny działać i na pewno wymagają dopracowania.

Planujemy zebrać grupę kilkunastu testerów, którzy raz na jakiś czas będą się zbierać, testować oraz zgłaszać wszelkie problemy i błędy.

Chętnych zapraszam do pisania w tym temacie oraz podania SteamId. Od razu zaznaczam, że zgłoszenie nie gwarantuje udziału w testach. Wybrane zostaną osoby które uznamy za odpowiednie.

Myślę, że jak będziemy już mieli działające 40 ras na serwerze, będzie można myśleć o jakimś starcie.

Pozdrawiam,

Latający

Zgłaszam się do pomocy.  SteamID:STEAM_1:1:80612346 

PS. Nie wiem czemu nie wkleiło mi się SteamID za pierwszym razem, post przeczytany był dokładnie, bo ciekaw byłem czy wyjdzie kiedyś W3S.

Edytowane przez DragonFly

@DragonFly Możesz zacząć nam pomagać dając dobry przykład. Przeczytaj jeszcze raz pierwszy post i uzupełnij zgłoszenie. ;) 

DragonFly lubi to

Ja chętnie pomogę ;)

STEAM_0:1:59721240

Chętnie pomogę 

STEAM_0:0:59294596

Pozdrawiam,

Kocmouch

Myślę, że możemy powoli ruszyć z testami w ten weekend. Hasło na serwer to "war3"

Musicie jakoś się umówić i sprawdzić po kolei wszystkie obecne rasy i ich skile. Zwracajcie też uwagę czy na przykład jakieś umiejętności nie pozostają po zmianie rasy itd.

Serwer jest już odpalony?, bo nie mogę się dołączyć. connect 193.110.121.68:27015; password wa3 - Nie działa, pokazuje, że złe hasło.

Na okres testów dostęp do serwera będą miały "zaufane" osoby.

Szkoda, że nie zaliczam się do tych zaufanych osób :<.  Disconnect: STEAM_1:1:80612346 is not listed on the server whitelist.

Proponuję się umówić na jakąś godzinę, dajcie co o tym myślicie.

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz