Emipod

[skarga] Slazzy,Ojojoj :)

6 posts in this topic

1. Nick osoby oskarżonej: Slazzy,Ojojoj :)

2. Steam ID osoby oskarżonej:ID Slazzy STEAM_0:1:6957159 , ID Pomidora STEAM_0:1:41946653

3. Przybliżona data zajścia: 2016-21-20 godzina 14;03

4. Nazwa mapy: Surf Greatriver 2015

5. Opis sytuacji: Pewna osoba, która była wtedy na serwerze poinformowała mnie, że oskarżeni są w grupie AntyBeifus i propagują nienawiść do mojej osoby przy tym podając moje dane osobowe

6. Coś od siebie:Bardzo mi przykro, że administrator i były administrator zakładają taką grupę, a opiekun serwera (Jesus) nic z tym nie robi w dodatku z tego co słyszałem śmiał się z tej całej sytuacji.

linki do ss: 

Spoiler

XZ8LoXP.png

iVbIpLs.jpg

WfSaCvu.jpg

Osoba która poinformowała mnie o tym całym zajściu  chciała zostać anonimowa.

Bobek, slazzy, leny i 2 innych lubią to

kojarzysz coś takiego jak grupa "Jurki"? Przecież to nie było nic poważnego, prawda?

Zresztą nie wiem o co Ci chodzi, "bei fuss" z niemieckiego znaczy "do nogi", może chłopaki nie lubią, jak się nimi steruje?

oddalam, zamykam, pozdrawiam.

Na szybkości nie będę wnikał rozpisywał się ani próbował czegokolwiek udowodnić ponieważ jak rzekł stonoga to jest k*rwa dramat także xD

Lista twoich OBECNYCH, było ich 20x więcej, grup które "propagują nienawiść" jakiegokolwiek stopnia

Rudy Empiod - Publiczna (Sam o sobie robisz grupę, niby że masz jakiś dystans do siebie no ale nie. :/ )

Anty ASKO - Publiczna

Tępić Botuffff - Publiczna
Grzelo do nauki - Publiczna

Wonsiki :{ - Publiczna  (Co prawda nie jest to grupa propagująca nienawiść ale śmieszy mnie że dziewiczy wonsik się zalicza do tej grupy, bo innego to napewno nie wychodowałeś jeszcze.)

Jaskinia Trolli Remza - Publiczna

Geje Gryfelda - Publiczna
Jurki - Publiczna

I tak jak napisałem wyżej jest to zaledwie malutka garstka tego w czym jesteś dlatego że z większości "ostrzejszych" grup już dawno wyszedłeś i to nie z uwagi tego że stałeś się bardziej tolerancyjny, tylko dlatego że ci się znudziły... cebularzu.

Więc stwierdź mi bo mnie w sumie ten dramat to nic nie obchodzi tylko wytłumacz mi, gdzie ty masz mózg człowieku. Piszesz o jakiejś grupie jak ty sam stworzyłeś ich z 30 ?

Zgaś się pecie przestań się błaźnić i wyhoduj w końcu jakieś jajka a jak nie dasz rady to sobie kup. Ty jako ostatnia ze wszystkich osób powinieneś przyganiać komukolwiek kwestie takie jak "zachowanie" "kultura" itd. itp.

Spłoń. xD

3620_papieros-zgaszony-pet.jpg

Jeśli mogę wtrącić, to:

Grupa "Jaskinia Trolli Remza", nie jest "propagującą nienawiść" tylko to jest grupa stworzona dla żartu, ściśle związana z wypowiedzią Remza na forum pod koniec CSS(szkoda że nie mogę dać ssa :P) ,ale powiedział coś w tym stylu, że denerwuje go już utrzymywanie tej jaskini trolli

A co do grupy "Tępić Botuffff", to jeśli się nie mylę to na początku to był pierwszy anty-fan club Emipoda gdzieś tak z 2-3 lata temu :P

slazzy lubi to

Gość
This topic is now closed to further replies.