Operative02

Podanie na administratora [TTT] Operative02

13 posts in this topic

1. Wiek = 18
2. Adres e-mail - [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:38599728
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Ho! Byłem i to niemalże 2 lata na naszym serwerze TTT, trochę na innym serwerze TTT i trochę na jeszcze innym serwerze DarkRP jednocześnie

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Otóż powróciłem na serwer całkiem niedawno, bo już parę tygodni temu i staram się grać na nim tak często jak tylko to możliwe. Składam to podanie z czystej troski o serwer na którym przegrałem około 1000 godzin. Pierwsze co rzuciło mi się w oko to nowi operatorzy i administratorzy w sumie też, lecz problem jest z tymi pierwszymi, gdyż niewielka ich część wyraźnie nie ma doświadczenia albo jest ekstremalnie nieobiektywna i nie chciałbym tutaj rzucać nazwami, gdyż da się to zmienić. Kolejną sprawą jest fakt, że na serwerze gra mnóstwo niedoświadczonych i nowych graczy, którzy może odnoszę tylko takie wrażenie łamią regulamin nieustannie. Możliwe, że jest to spowodowane tym, iż administratorzy ( żółci) nie grają aktywnie na serwerze, no może poza jednym. Operatorom nie ma kto dać przykładu, a graczy zwyczajnie nie ma kto uczyć i karać bo  serwer w niektórych godzinach nie ma obsady. Dlatego też chciałbym udzielić wsparcia serwerowi i o dziwo nasze podania z Radkiem wcale nie są ustalone :D

Pozdrawiam, Naglfar

Nie są ani trochę :P
Nie spodziewałem się szczerze, że będziesz chciał wrócić, ale jesteś dobrze tu znany.
Za! :P

Operative02 lubi to

na tak,

Widze kolejne osoby wracają :3 

Dużo się ostatnio dzieje,podoba mi się to. Oczywiście jestem na TAG

Ostatnio za dużo na serwerze nie gram, ale wiem, że operative należy to tych co pomagają innym i dobrze znają zasady TTT. Na tak.

Operative to dobry gracz i ma doświadczenie więc czemu nie :D

Mimo, że osobiście bardziej cię nie znam uważam, że nadajesz się na administratora. Umiesz prowadzić dyskusje i starasz się używać argumentów(Co wbrew pozorom jest ważne, gdyż zdanie administratora jest często kwestionowane). Jestem na Tak.

Operative02 lubi to

Operator kamery jest bardzo znany graczem i lubianym jestem na TAG

Tag <3 Bubuś 

Może i ja kiedyś wrócę xD

Edytowane przez sledzikPL
mih mih

Operative, Pandzia i Śledzik, to były osoby, które zwróciły moją uwagę kiedy zaczynałem grać na ttt. Wtedy, gdy serwer robił na mnie wrażenie (w tym przypadku pozytywne). Takie osoby są potrzebne w administracji, dzięki takim osobom chce się grać na tym serwerze. Zdecydowanie na TAK.

sledzikPL i Operative02 lubią to

Ostatnio też mniej wchodziłem, nawet nie zauważyłem, że nie jesteś adminem :O Oczywiście, że tak

Witam

Podanie przyjęte.

Pozdrawiam

Gość
This topic is now closed to further replies.