KubeQ

[skarga] KubeQ

7 posts in this topic

1. Nick osoby oskarżonej: Ptyś

2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:0:46870682

3. Przybliżona data zajścia: 29.11.2016 17.00

4. Nazwa mapy: Jail, lecz nie pamiętam jaki dokładnie. 

5. Opis sytuacji: Ptyś prowadząc jail'a postanowił, że pobawimy się w Mam Talent. Było kilka osób ja byłem bodajże czwarty z kolei. Pierwsza osoba przebiegła się kawałek po mapie i Ptysiowi się to spodobało, następna osoba zrobiła coś lepszego, lecz Ptysiowi nie przypadło to do gustu, trzecia osoba też coś zrobiła i Ptyś ją przepuścił. Teraz przyszła kolej na mnie napisałem na chacie kawał (nie będę pisał już jaki), Ptyś nawet nie czytając go bez zastanowienia mnie zabił, napisałem na chacie "Jesteś zerem", a On zareagował w taki sposób, że dał mi gaga na 32000 minut... Myślę, że zrobił to przez to, że mapę temu napisałem "Już wiem którego administratora najbardziej nie lubię" po tym gdy dał muta komuś na 700 minut za to, że dużo gadał. 

6. Coś od siebie: Chciałbym ungaga i tylko to.

Edytowane przez KubeQ

Trochę pomieszałeś, w nazwie tematu dodałeś "[skarga]" a w punkcie 6 "Coś od siebie:" napisałeś że "Chciałbym ungaga i TYLKO TO" czyli, mogłeś dać zamiast [skarga], [odwołanie od gaga] i po prostu przeprosić za swoje słowa i gitara :)

"Kawał" czytałem, nie spodobał mi się. Co do gaga, jak najbardziej sluszny, w czym problem?

Dezyl lubi to

Słuszny? Za słowa "jesteś zerem" gag na 3 tygodnie? A jeśli te słowa wypowiedział ktoś kogo lubisz to co byś zrobił? Prawdopodobnie byłoby tylko upomnienie...

Jak dla Ciebie "jestes zerem" to nie wystarczający powód do gaga, to nie mam pojecia co nim jest. Nie potrzeba nam na serwerze ludzi bez krzty szacunku. Podajrzewam, a w zasadzie jestem pewny, że jestem od Ciebie po połowe starszy, więc jakiś szacunek się należy. Rozumiem, że w internecie każdy jest niewiadomo kim... Do rodziców też tak mówisz?

Edytowane przez Jesus
Jesus lubi to

Dla mnie sprawa wyjaśniona, sam za takie słowa dałbym gaga na miesiąc.

Przede wszystklm na serwerze obowiązuje zasada wzajemnego szacunku, a Ty KubeQ jako świezy gracz tym bardziej powinieneś uważać jak i do kogo zwracasz się w ten sposób.

skargę zamykam i oddalam.

Edytowane przez Jesus
Ptyś lubi to

Gość
This topic is now closed to further replies.