azuspl

Prison RP

16 posts in this topic

Cześć, tworzyliśmy z Vargasem serwer Mech Wars. Dopiero w późniejszym etapie okazało się, że jeden skrypt, który zakupiłem (Willam's car dealer) źle respi entity przez co kamera oraz sterowanie w mechu było odwrócone.

Czekam więc aż William naprawi ten błąd. Nie wiadomo kiedy wyda aktualizację.

W głowie pojawiła mi się natomiast koncepcja serwera Prison RP, serwera więziennego gdzie Gracze będą musieli przetrwać.

Oczywiście moje koncepcja stawia na klimat.

A, więc wytłumaczę o co chodzi oraz jak zaczynamy rozgrywkę.

Zaczynamy jako Nowy więzień "wprowadzany", który respi się na stacji. Po wyjściu ze stacji idziemy przez specjalną więzienną dróżkę, która prowadzi do Tramwaju.

Po przyjeździe tramwaju więzień ma za zadanie wsiąść do niego. Wszelakie ucieczki będą karane śmiercią(Automatycznie.) tak więc od razu na początku Gry nikt nam nie ucieknie. Po czym na specjalnym więziennym przystanku oczekujemy na Bus, który zawiezie nas do więzienia.

Po dojeździe do więzienia podejdzie Zarządca lub inna uprawniona osoba która nakaże więźniom stanąć w szeregu po czym powie im zasady rozgrywki oraz przydatne informacje.

Za bycie nieposłusznym więźniem będziemy karani izolatką lub torturami.

Oczywiście w więzieniu można zakładać gangi, organizować walki w klatce, robić bunt(strażnicy mają za zadanie dopilnować aby do czegoś takiego nie doszło.)

Jeżeli więzień ucieknie jakimś cudem z więzienia to specjalni strażnicy w mechach zaczną go gonić.

Oczywiście prócz zwykłych czynności więziennych jak kopanie kamieni Gracze będą mogli pograć w piłkę, zagrać w szachy oraz warcaby z innymi Graczami co czyni to więzienie czymś gdzie można coś porobić. Oczywiście sam zarządca ma prawo organizować wyjazdy gdzie zabiera od 5-8 więźniów. Mapa jest ogromna więc jest co robić.

Oczywiście po więzieniu oprócz Graczy będą chodzić także npc, które mogą nas okraść, pobić, kapusiować gdy zobaczą bójkę.

NPC także otrzymują kary i trafiają do izolatek aby było jeszcze bardziej klimatycznie.

Oprócz tych rzeczy wymienionych wyżej w więzieniu jest NPC u którego będą Questy do wypełnienia.

Za wypełnianie Questów otrzymujemy pieniądze za które możemy spróbować przekupić strażników lub wydawać na dragi.

Wszystko zostało przemyślane i zaplanowane, więzienie będzie rozbudowywane więc mogą pojawiać się w nim coraz ciekawsze rzeczy.

Oprócz tego wszystkiego na serwerze będzie system dnia i nocy, deszczu, burzy, śniegu.

Pomyśleliśmy także o systemie Anty-Noob, Anty-Troll.

Aby zostać JAKIMKOLWIEK strażnikiem trzeba złożyć specjalne podanie na Strażnika co nada uprawnienia do roli strażnika.

To będzie świetny system dzięki czemu Strażnikami zostaną TYLKO osoby obeznane na tym serwerze oraz wiedzące co mają zrobić w najgorszych sytuacjach.

Postęp:

- Skrypty, konfiguracja - 100%

- Mapa - 88%

- Serwer - 100%

*Wkrótce pojawi się wzór podania na Strażnika

Oczywiście już teraz zbieramy chętnych strażników na start serwera dzięki czemu będzie o wiele łatwiej.

Kilka screenów z serwera:

2lj3hco.png

an1mqv.jpg

33ueis8.jpg

Temat brzmi bardzo ciekawie. Na pewno będę grał. Jestem za! :D 

Pozdrawiam, SpiduR!

Jako gracz Gmoda muszę przyznać, że pomysł ciekawy szczególnie, że polskich serwerów tego typu jest niewiele o ile w ogóle są :>

Teraz czekać i trzymać kciuki, żeby wszystko wypaliło 

Fajny pomysł. Na pewno wbije i sprawdzę o co chodzi dokładniej.

Mi koncept się podoba, ale to już wiesz. :P

P.S. Uważajcie na Więźnia Vapera, bo jak wiadomo każdy vaper to największy zbrodniarz!

Bardzo ciekawy pomysł. Jestem ciekawy jak wygląda rozgrywka.

Ps. Mówisz tortury? Ooo to ja się już tym zajmę.

Jestem Za...czekam na school RP.

powinno być ciekawe, lecz nie przesadzajcie z vaperem bo może powodować lagi na słabszych kompach więc nie przesadzajcie z rozmiarem chmur :v (poza tym to vapery to homo :v)

Nie, to będzie mały Vape którym można zmieniać kolor dymku.

fajnie, i tak straszna gejoza weganinom się spodoba :v

Jestem za jak coś to pisze się na beta testy :)

Proszę bardzo, po update to wygląda tak:

znpwz5.jpg

mafoe PL lubi to

Zapowiada się bardzo ciekawie :) Czekam z niecierpliwością.

Rozmawiałem już o tym z azusem w sumie koncepcja powstania tego serwera pojawiła się ode mnie gdy proponowałem ten tryb azusowi w okresie wakacyjnym, lecz wtedy ci się nie chciało bawić w RP :)

Co do serwera będzie ciekawie o ile będzie z kim dzielić grę.

Skrypty oraz serwer zostały ukończone.

Pozostało tylko mapę dokończyć i kilka baaardzo malutkich fixów w skryptach i można startować ;>

Wspaniale cieszę się, że mogłem zobaczyć jak to mniej więcej wygląda, bardzo bym również prosił, aby powoli zostały wprowadzane odpowiednie działy na forum dla tego serwera, żeby były dostępne wraz ze startem serwera.

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz