azuspl

Wzór podania na Strażnika

8 posts in this topic

W tym temacie znajduje się wzór podania na strażnika serwera PrisonRP:

Wzór podania:

1. Twoja nazwa postaci oraz nick na steam:

2. Twoje SteamID:

3. Wiek:

4. Dlaczego chcesz zostać strażnikiem?:

5. Jak długo Grasz na serwerach PrisonRP(ogółem.):

6. Jak długo grasz w RP:

podania składamy w odpowiedzi w tym temacie.

1. Twoja nazwa postaci oraz nick na steam: Dolores Miednica; Heroes

2. Twoje SteamID: STEAM_0:1:59721240

3. Wiek: 18 rocznikowo 

4. Dlaczego chcesz zostać strażnikiem?: Ponieważ na starcie przyda się pomoc serwer zapowiada się naprawdę fajnie już chwilkę na nim grałem i to może być dla mnie odskocznia w g modzie od murdera który jest już dla mnie trochę monotonny 

5. Jak długo Grasz na serwerach PrisonRP(ogółem.): Nigdy nie grałem w żadne RP ale spróbuję jak tylko mogę wczuć się w rolę strażnika grałem w jailbreaki w cs i gmod i wiem że to nie to samo co RP ale może to trochę pomóc w byciu strażnikiem 

6. Jak długo grasz w RP:-----

18 godzin temu, Heroes napisał:

1. Twoja nazwa postaci oraz nick na steam: Dolores Miednica; Heroes

2. Twoje SteamID: STEAM_0:1:59721240

3. Wiek: 18 rocznikowo 

4. Dlaczego chcesz zostać strażnikiem?: Ponieważ na starcie przyda się pomoc serwer zapowiada się naprawdę fajnie już chwilkę na nim grałem i to może być dla mnie odskocznia w g modzie od murdera który jest już dla mnie trochę monotonny 

5. Jak długo Grasz na serwerach PrisonRP(ogółem.): Nigdy nie grałem w żadne RP ale spróbuję jak tylko mogę wczuć się w rolę strażnika grałem w jailbreaki w cs i gmod i wiem że to nie to samo co RP ale może to trochę pomóc w byciu strażnikiem 

6. Jak długo grasz w RP:-----

Podanie Akceptowane.

1. Twoja nazwa postaci oraz nick na steam: Jan Kremówka l Mordencjusz

2. Twoje SteamID: STEAM_0:0:99431883

3. Wiek: 18 lat

4. Dlaczego chcesz zostać strażnikiem?: No cóż, chciałbym aby rozgrywka (w tym przypadku moja) nabrała sensu i pełni możliwości zarówno jako strażnik oraz jako więzień

5. Jak długo Grasz na serwerach PrisonRP(ogółem.): Na PrisonRP ani razu głównie z tego względu iż nie ma takich polskich serwerów.

6. Jak długo grasz w RP: RP gram od kiedy mogę 1 raz grałem w RP na minecrafcie 1 rok do tego GTA San Andreas Multiplayer no i Garry's Mod Dark RP więc myślę 3-4 lata będą odpowiednim przedziałem gry.

20 minut temu, Mordencjusz napisał:

1. Twoja nazwa postaci oraz nick na steam: Jan Kremówka l Mordencjusz

2. Twoje SteamID: STEAM_0:0:99431883

3. Wiek: 18 lat

4. Dlaczego chcesz zostać strażnikiem?: No cóż, chciałbym aby rozgrywka (w tym przypadku moja) nabrała sensu i pełni możliwości zarówno jako strażnik oraz jako więzień

5. Jak długo Grasz na serwerach PrisonRP(ogółem.): Na PrisonRP ani razu głównie z tego względu iż nie ma takich polskich serwerów.

6. Jak długo grasz w RP: RP gram od kiedy mogę 1 raz grałem w RP na minecrafcie 1 rok do tego GTA San Andreas Multiplayer no i Garry's Mod Dark RP więc myślę 3-4 lata będą odpowiednim przedziałem gry.

Podanie przyjęte.

1. Twoja nazwa postaci oraz nick na steam: Mirek Nowak(chyba Nowak) steam : SpiduR

2. Twoje SteamID: STEAM_0:0:90852025

3. Wiek: 14

4. Dlaczego chcesz zostać strażnikiem?: Chciałbym mieć dostęp do tego typu prac żeby urozmaicić sobie rozgrywkę. Fajnie by było czasem zobaczyć jak to jest być z drugiej strony.

5. Jak długo Grasz na serwerach PrisonRP(ogółem.): Nigdy nie grałem na PrisonRP

6. Jak długo grasz w RP: Gram juz jakies 3 miesiące na serwerze DarkRP.

Edytowane przez SpiduR

1. Twoja nazwa postaci oraz nick na steam: Władysław Parówka Steam: Skórkowy

2. Twoje SteamID:  STEAM_0:0:176158275

3. Wiek: +16 

4. Dlaczego chcesz zostać strażnikiem?: Bo myślę ,że pilnowanie więźniów to bardzo poważna rola oraz można poczuć się jak w więzieniu ,myślę że się nadam na to stanowisko ,chyba.

5. Jak długo Grasz na serwerach PrisonRP(ogółem.): Nigdy nie grałem na PrisonRP 

6. Jak długo grasz w RP: Grałem ponad 2 miesiące na DarkRP oraz na innym [PL] serwerze rp

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz