PiterSzogun

Odwołanie od bana PiterSzogun

28 postów w tym temacie

1. Nazwa użytkownika: PiterSzogun

2 . Steam ID:

STEAM_0:1:90857983

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:90857983&advType=steamid&Submit
4. Opis sytuacji:Ban 12 Miesięcy za Wyzywanie Administracji
5. Chciałbym bardzo przeprosić Użytkownika Overlord Za wyzywanie go i proszę o unbana bardzo żałuję tego co zrobiłem

PiterSzogun                                    

Edytowane przez PiterSzogun

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie dostałeś tego bana za wyzywanie mnie dostałeś tego bana bo wyzywałeś również inną osobę jaką jest Hexteh co mi się nie spodobało i jeszcze niezbyt ogarniałeś w G więc dałem ci Gbana i wtedy ci odwaliło i zacząłeś wyzywać mnie więc dałem ci bana za obrazę mnie i innych (miały być 2 tyg.)  lecz to co napisałeś do szymonda ... 

Są tu zawarte przekleństwa.

Spoiler

"Rucha w dupę tąkurwe jebaną overa"

Po tym postanowiłem powiększyć ci tego bana gdyż to już było przeginanie. Oczywiście aktualnie nie zamierzam go zdejmować co najwyżej mogę go trochę skrócić.

Edytowane przez Overlord

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

o 2 dni

Z tego co widzę tego bana dostałeś kilka godzin temu. Odczekaj z tydzień może 2 tygodnie i wtedy napisz. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze pytałem się overlorda A więc Overlord do jakiej ilości czasu skracasz mi bana ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czytanie ze zrozumieniem się kłania ... 

Oczywiście aktualnie nie zamierzam go zdejmować co najwyżej mogę go trochę skrócić.

"najwyżej", "mogę". Teraz rozumiesz ? Overlord nie powiedział, że skraca Ci bana.

To tak swoją drogą jest zabawne, jak bardzo w desperacki sposób próbujesz dostać unbana, akurat zaraz po tym jak się dowiedziałeś że ban jest na całą strefę gier, no bo "heuehe obrarze operatora i obrarze innych graczy to bede fajny, patrzcie jaki ze mnie pan i wladca kozaczek. ale jak to ? to ban jest na cala strefe gier ? ojej przepraszam overlord, przepraszam overlord". Nie trzeba nic dodawać.

Edytowane przez Mr.Dagon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A Ja Jestem Na Nie.

-Obrażałeś Overa.

-Obrażałeś Innych Graczy.

-Naużywałeś Przekleństw.

-Nie Ogarniasz w G.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie ogarniam w G moda śmiechu warte, tak jestem zdesperowany ponieważ jest to nie fair ban na całą strefe o i tak jestem od ciebie lepszy głupi polaczku

Pozdrowienia z Raichu

Spotkamy się za rok a jak narazię spadam na pusfoot 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobry, ja bym go skrócił o te nieprzyzwoite zwoje mózgowe które skłaniają go to gry na kuwetowej serwerowni, to nie tak ,że reklama D:.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1 minutę temu, Don_LorenzoPL napisał:

Dobry, ja bym go skrócił o te nieprzyzwoite zwoje mózgowe które skłaniają go to gry na kuwetowej serwerowni, to nie tak ,że reklama D:.

też tak sądze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pozdrawiam wszystkich adminów a w szczególności Przemka i Don_lorenzo idę grać na pusfoot i spotkamy się za rok

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki stary niestety muszę cię zasmucić ale dostaniesz tam raka po tygodniu grania :}

"Są to straty na które jestem gotów"~ Lord Farquaad

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok, powiedz mi chociaż czy ty zdajesz sobie sprawę jak bardzo jesteś ograniczony umysłowy że w 2016 roku (kiedy nikt kto ma choć troche siana głowie tak nie mówi) mówisz że jesteś lepszy odemnie, jak sam masz miesiączke "ojeju wypierdala*&cie, ojej to na całą strefe ? o kurcze wybaczcie mi ..." a teraz nagle znów początkowy stan. Masz jakieś schorzenie ? Bo wydaje mi się że masz ochote na perma. Tak przynajmniej wynika z moich obserwacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

niby czm drogi adminie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proponuje przeczytać całą moją wypowiedz, a nie pierwsze 14 słów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wytłumacz mi o co ci teraz chodzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Z reguły nie wtrącam się w tematy serwerów na których nie gram, ponieważ na każdym jest administracja która sobie spoojnie radzi z każdym właściwie tego typu problemem. Ale tym razem

Radzę Ci szczerze - Piter uważaj na sposób w jaki zwracasz się do innych , szczególnie do większości osób na tym forum. Piszesz "głupi polaczku" poniżej dodając "Pozdrowienia z Raichu" (pomijam już fakt że z karygodnym błędem ortograficznym - wspaniały Germanisto ) być może nie zdajesz sobie sprawy, że obrażając , albo nawet próbując obrazić nas na naszym forum, naprawdę robisz sobie samemu na złość. Nie wiem czy tego typu język jest aktualnie modny w Twoim otoczeniu (jeśli tak to ubolewam nad tym) ale znam osobiście wielu wspaniałych Niemców i szanuję ich także za to że są Niemcami , ale oni za taki tekst po prostu wyrzucili by Cie za drzwi na przysłowiowy "zbity pysk". Dodając kilka celnych, niemieckich, inwektyw pod adresem podobnych jak Ty faszystów. Inwektyw których tu, mimo iż posługuję się dość dobrze tym językiem, tutaj nie będę przytaczać.

Dlatego - za dzisiejszy "kultursatz" dostajesz 2 punkty ostrzeżenia - i radę żebyś poszukał sobie innego, bardziej pasującego do swoich faszystowskich przekonań - miejsca .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

o to 

[...]umysłowy że w 2016 roku (kiedy nikt kto ma choć troche siana głowie tak nie mówi) mówisz że jesteś lepszy odemnie, jak sam masz miesiączke "ojeju wypierdala*&cie, ojej to na całą strefe ? o kurcze wybaczcie mi ..." a teraz nagle znów początkowy stan. Masz jakieś schorzenie ? Bo wydaje mi się że masz ochote na perma. Tak przynajmniej wynika z moich obserwacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To tak troche wbija komentarze, a widać, że treść jasna, kolega nie może się pogodzić to "pali głupa" i stwierdza, że pójdzie grać na inną serwerownie która i tak już zdycha na dżume albo inną "cóś". Ja proponuje już nie drążyć dalej bo szkoda klawiatury D:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem wiem GADANIE głupot i wyzywanie się ze strefą nie mają sensu ale dobra pomijając już wszystko co napisałem serdecznie przepraszam ale proszę mi wytłumaczyć za co dostałem unbana skoro na niego nie zasługuje i jestem tylko prostakiem który ma uraz umysłowy,wyzywa was i jest faszystą ?

O i tak między wami jestem za lewicą 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Masz racje, lepiej dać Ci znowu bana. Na szczęście overlord, już to uczynił.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
23 godzin temu, Overlord napisał:

Nie dostałeś tego bana za wyzywanie mnie dostałeś tego bana bo wyzywałeś również inną osobę jaką jest Hexteh co mi się nie spodobało i jeszcze niezbyt ogarniałeś w G więc dałem ci Gbana i wtedy ci odwaliło i zacząłeś wyzywać mnie więc dałem ci bana za obrazę mnie i innych (miały być 2 tyg.)  lecz to co napisałeś do szymonda ... 

Wiesz, czytanie ze zrozumieniem faktycznie kiepsko ci idzie :/, masz tu cytat, mam nadzieje, że z tak małej ilości tekstu zrozumiesz o co chodzi.

Edytowane przez Don_LorenzoPL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cieszę się że jestem pożywką dla waszych dalszych działań i stwierdzeń o moim upośledzeniu umysłowym nie będe prowadził już tematu

Edytowane przez PiterSzogun

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.