DaaViss

Ban DaaViss

7 postów w tym temacie

1. Nick, na który została nałożona kara: DaaViss

2. Steam ID:  STEAM_0:1:106187240

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=DaaViss&advType=name

4. Opis sytuacji: Dawno temu dostałem perm bana od Wrony, jeżeli dobrze pamiętam to na jailbreak-u zrobiłem Coś nie zgodnego z regulaminem.

5. Coś od siebie: Zrobiłem sobie długo przerwę od tej Conter-Strika ponieważ mi się znudziła. Teraz wracam do tej gry z pozytywnym nastawieniem. Przegrałem strasznie dyzo czasu na tym serwerze i znajdowałem się w Top serwera. Ogólnie chciał bym  Przeprosić za moje wcześniejsze zachowanie i chciał bym Prosić o unBana.

DaaViss lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
41 minut temu, DaaViss napisał:

Dawno temu dostałem perm bana od Wrony,

Oj nie tak dawno, bo zaledwie 2 miesiące temu.

41 minut temu, DaaViss napisał:

jeżeli dobrze pamiętam to na jailbreak-u zrobiłem Coś nie zgodnego z regulaminem.

Tutaj masz swoje "coś niezgodnego z regulaminem" 

Reason Mass freekill, płacz, nieumiejętność pogodzenia się z sytuacją, ignorowanie poleceń, obraza admina, debilizm.

43 minut temu, DaaViss napisał:

Zrobiłem sobie długo przerwę od tej Conter-Strika ponieważ mi się znudziła.

Jeżeli chciałeś sobie zrobić przerwę od cs'a wystarczyło go wyłączyć, a nie wbijać na plac i odwalać takie rzeczy. I pomyśleć, że miałeś tu admina...

Na miejscu Jesusa z miejsca odrzuciłbym odwołanie!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie to trochę zbyt surowa kara zależy też jak obraził a tego niestety nie wiem więc najlepiej jakby wypowiedział się Wrona

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

toksik nad toksikami, KATEGORYCZNE NIE.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie jestem adminem, nie gram na PZ więc róbcie co chcecie, mnie to nie interesuje. Jesus wtedy został poinformowany, zna sytuację, czy pamięta to inna kwestia.

bokuser lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sugeruje nie brac pod uwage opini ptysia w tej kwestii ze wzgledu na ich prywatne problemy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

biorąc pod uwagę pamięć na temat tej sytuacji oraz zdanie Wrony, jestem zmuszony odrzucić podanie.

przykro mi, ale zasady panujące na serwerach strefygier są twarde, aczkolwiek sprawiedliwe.

pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.