Snetry

[Plac Zabaw] Snetry

13 posts in this topic

1. Wiek: 16 (17 w maju) 
2. Kontakt e-mail: [email protected]
3. Steam ID:  STEAM_1:0:176433557 oraz link do profilu Steam:  http://steamcommunity.com/id/Snetry/
4. Link do profilu: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=632601
5. Coś o sobie: Cześć, nazywam się Dawid mieszkam w Belgii. Chodzę do 5 klasy gimnazjum(1 liceum). Interesuje się sportem grami oraz lubię czytać. Na serwerze gram często, z graczami Placu mam dobry kontakt. Sądze, że wiele osób mnie lubi i kojarzy. Postanowiłem, że napiszę podanie na administratora, ponieważ kilka adminów odeszło od ekipy Strefy Gier i chciałbym zająć ich miejsce aby pomagać graczom i pomagać w rozwoju serwera.

Pozdrawiam 

Snetry :)

Sweter spoko ziomek siedzi na placu 24/7 więc przydałby się. Można z nim pogadać i dobrze udaje pieska. Jestem na TAK

PS. Pisze jeszcze raz z innego konta bo z tego normalnie korzystam.

Snetry lubi to

Snetry spoko koleś ogarnięty, idzie się z nim pośmiać i nie wali głupot. Jestem na TAK

Snetry lubi to

Nie no muszę mu odkupić jakoś to wiaderko i grabki :D

Miły, pozytywny, zna regulamin, częsty bywalec, lubiany przez społeczność i bezkonfliktowy.

Obecnie najlepszy kandydat na tą posadę.

Pozdrawiam,

KakaŁkooooooooooooooooooooooooooooooooo

Edytowane przez KakaŁkooooooo
Snetry lubi to

Zdecydowanie TAK.

Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy z kandydatów na admina.

Miły, spokojny, lubiany, ma poukładane w głowie, pozytywny, da sie z nim pogadać, lubi tukany. Jeśli chodzi o aktywnośc to jest ona wręcz idealna na tą rolę.

Jestem przekonany, że Snetry bardzo dobrze poradzi sobie jako admin, tyle odemnie.

pomimo faktu, ze nie chcial mi pomoc podrzucac broni terrorysta to pasuje na to stanowisko.

Jestem na TAK

Bardzo miły, dojrzały gracz często gra jest opanowany potrafi się przyznać do błędu wystarczy do niego napisać, a to ostatnio jest na wagę złota w administracji na placu i choć gra często to nie pamiętam żeby był z nim jakiś problem.

Snetry lubi to

Zaczynałem grać na placu w tym samym momencie kiedy on też zaczynał(czerwiec - lipiec) i obydwaj zostaliśmy na dłużej jak widać.
Bezdyskusyjne tak, ogarnięty, spokojny, rozmowny i inteligentny gościu. 

Snetry lubi to

Popieram tego kandydata, stały bywalec, ogarnięty, lubiany. Mam dalej wymieniać? :P
Jestem zdecydowanie na TAK !

Gość
This topic is now closed to further replies.