DragonFly

[Aplikacja/GANG]Stalingrad Lane Bloods

7 posts in this topic

       IC

 

                                                                                                        

Spokojne przechodząc przez dziedziniec możesz dostrzec grupę czarnych osób grających w kosza, czy to pakujących na siłowni, w tle leci Oldschool`owy hip hip, odziani są oni w czerwone opaski/bandany, a z ich spodni po prawej stronie wystaje Czerwona flaga, niechętnie patrzysz w ich stronę, bo budzą oni w Tobie lęk. Ubrania mają ubrudzone, lecz flaga jest w nienagannym stanie,

widać z jakim szacunkiem darzą tą flagę... Widzisz jak jeden z przechodniów niechcący popycha czarnucha odzianego w czerwone barwy... po chwili zostaje on otoczony przez

tuzin czarnuchów którzy okładają go niemiłosiernie, używają do tego noży, kamieni, hantli... Po chwili wkroczyli strażnicy, odziani w czarne "zbroje" i gumowe pałki.

Rozpoczęła się krwawa jatka, jeden z strażników został ugodzony nożem, tak, że osadził się na ziemi i jęczał z bólu. Wszędzie słychać było wyzwiska skierowane do strażników.

Ale jedno zdanie powtarzało się co jakiś czas ze strony więźniów...

"Ash to ash, dust to dust, bloods i trust

Crabs we bust, kill a crab, win a prize

Kill a blood your whole family dies."

 

Tak oto przed Wami prezentuję się Stalingrad Lane Bloods.

Grupa przestępcza o charakterze gangu więziennego, jeden z wielu setów Bloods mieszczących się na całym świecie. Większość to młode dzieciaki którzy czerpią zysk głównie z opierniczania 'najlepszego' towaru w więzieniu, czy też z różnych kradzieży lub napadów na innych więźniów. Przechodząc głębiej w strukturę organizacji do której należy głównie ludność Afro-amerykanów, nie dowiadujemy się zbyt dużo na temat działalności poza więzieniem. Od kiedy grupa przebywa na podwórku i od kiedy się zaczęli zbierać, współwięźniowie ciągle narzekali na głośną muzykę. Gangsterów można rozpoznać przede wszystkim po tatuażach, nie są one z wyższej półki, są to po prostu tatuaże stosowane już od dawna w rozbiciach setu, bądź też samej nazwy organizacji STALINGRAD LANE BLOODS (SLB). Na większości ścian, murów czy budynków można dostrzec wrzuty dotyczące kultury ogromnego setu Bloods, czy też nienawiść do wrogiej im kliki - CRIPS. Nie są już to lata 90'te także czasami zdarzy się, że można znaleźć u nich czerwone bandany jako akcesoria w ubiorze, czy to po prostu przewiązane przez głowę, bądź po prostu wystające z kieszeni - ale głównie dominują w ich ubiorze kolory neutralne, czyli czarny i biały, a czerwony stosuje się jako dodatek, przykładowo wkładając czerwone sznurówki do nowo zakupionych nielegalnie skoków.

 

   Rekrutacja

Blood in; Moment w którym jeden z potencjalnych wanna-be, zostaje wprowadzony przez oficjalnych bambusów z więzienia, delikwent przechodzi test podczas którego zostaje brutalnie przekopany przez pełnoprawnych członków gangu, ten moment decyduje o wszystkim, jeżeli upadnie i podda się, po prostu zostaje zasztyletowany gdzieś w swojej celi. Jeżeli jednak przetrwa zostaje pełnoprawnym członkiem 'Stalingrad Lane Bloods'.

 Blood Out; zostaje wykonane jeżeli jeden z członków współpracuje z strażnikami lub też kompletnie nie udziela się w sprawy kliki, oraz działa przeciwko swoim braciom. Delikwent po prostu zostaje brutalnie zabity, ciało jego jest pozbawiane tatuaży związanych z Bloods, a na jego plecach rysuje się napis "Traitor" za pomocy ostrych narzędzi.

 

Tatuaże

Dla każdego oficjalnego członka Bloods, tatuaże mają wielkie znaczenie co za tym idzie; każdy czarnuch z celi dąży do zdobycia szacunku, aby w końcu mógł nosić dumnie oba z tych tatuaży na ciele, oczywiście samych tatuaży jest wiele więcej.

M . O. B (Member of Bloods) - dziara, którą może posiadać tylko i wyłącznie pełnoprawny członek gangu. Tatuaż oznacza przynależność do gangu, robiony on jest najczęściej na karku delikwenta.

 

SLB (Stalingrad Lane Bloods) - Tatuaż który może posiadać tylko i wyłącznie pełnoprawny członek gangu, który przysłużył się mu i to nie raz. Tatuaż jest robiony w dowolnym miejscu. Oznacza on przynależność do setu Stalingrad Lane Bloods.

 

OOC


Witam, część pewnie z Was mnie kojarzy. Mam zamiar stanąć na czele w/w Gangu na serwerze RP Prison.

Stawiam przede wszystkim na realizm, nie szukam tutaj dm`iarzy i graczy którzy nie rozumieją sensu RP.

Pomimo mało rozbudowanego trybu większość akcji będziemy przeprowadzali sami np. Robienie tatuaży, dealowanie itd.

Mimo, że nam nie będą one przynosiły pieniędzy, ale będą przynosić rozgłos.

O polityce serwera nie wiem nic, bo to co zostało nam przekazane jest "niczym" tak, więc nie będę się zagłębiał na razie

w większe plany odnośnie gangu i celów jakie sobie zaplanujemy, pożyjemy zobaczymy.

Odnośnie rekrutacji, zapraszam wszystkie OGARNIĘTE osoby pod tym postem, do zgłoszenia się, możliwe

, że będzie przeprowadzana mała rozmowa kwalifikacyjna i jakaś akcja do odegrania.

Co do samej prezentacji jest ona skromna, bo jeszcze nie wiadomo jak długo serwer postoi i czy będą gracze.


Pozdrawiam Kappa

 

 

 

Edytowane przez DragonFly

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomimo tego, że nigdy nie widze żeby serwer był wlączony chciałbym dołączyć do tegi gangu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Składając apke na Strażnika automatycznie się wykluczyłeś, bo nie wiem czy da się tutaj posiadać 2 postacie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minut temu, DragonFly napisał:

Składając apke na Strażnika automatycznie się wykluczyłeś, bo nie wiem czy da się tutaj posiadać 2 postacie. 

Nie ważne czy masz strażnika czy nie, składając aplikacje tylko odblokowujesz postacie typu strażnik, od ciebie zależy czy chcesz w danym momencie grać jako więzień czy strażnik :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli do jednego konta przypisywana jest waluta? I za pomocą jednego Imie_Nazwisko grasz kilkoma postaciami? Straszna głupota...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raczej za pomocą Steam ID się to odbywa po prostu gracz dostaje wyższą rangę dzięki czemu odblokowuje nowe postacie

Share this post


Link to post
Share on other sites
46 minut temu, DragonFly napisał:

Czyli do jednego konta przypisywana jest waluta? I za pomocą jednego Imie_Nazwisko grasz kilkoma postaciami? Straszna głupota...

 

To działa w ten sposób, że dzięki randze strażnik odblokujesz postacie strażnika.

To pierwsze moje RP więc nie jestem w stanie zrobić wszystkiego. Nie potrafię jeszcze w tym kodzie usunąć dla rangi strażnika więźniów i dać tylko strażników.

Może i się da ale kod rp jest strasznie porobiony i trzeba nad tym siedzieć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.