Combos

Titan Vanguard

4 posty w tym temacie

Znajdzka z YT. Przeznaczona dla armii i przemysłu wojskowego. Podobno zastanawiają się nad wypuszczeniem wersji na rynek gamingowy. 

LeadGhosT lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla dociekliwych podaję adres strony całego projektu http://titanim.net/www/

oraz silnika graficznego na którym powstaje http://www.outerra.com/

Od wczoraj w nocy przygladaliśmy się projektowi i wszystkim info medialnym na jego temat razem ze Smutkiem , i musze przyznać że 1 ) robi wrażenie i 2) nie ma pewności o ostatecznym jego kształcie, autorzy sami nie są do końca pewni czy będa go chcieli widzieć jako  a) MMO 2 ) symulator wielkoskalowy i c) symulator wciśniety (= sprzedany ) wojsku i specjalistom (co w kilku miejscach pressnews jakoby potwierdzają) oraz że beda mieli do rozwiazania naprawdę znaczną ilośc problemów logistycznych - jesli (powtarzam to - jesli) finalnie zdecydują się na wypuszczenie tego swojego - jak podają jednego i wielkiego swiata - w trybie edytowalnych przez graczy scenariuszy - na taką skale (kilku-kilkunastutysiecy) równoległych graczy. Wecej w temacie mógłby się wypowiedzieć Smutek (ech te przegadane godziny nocne :P i snucie koncepcji, koncepcyjek , rozwiązań trybów gry itp - dzieki nim nie usnąłem np. dzisiaj nad robotą w firmie :) )

Tak, że ..... poczekamy i (może ) zobaczymy .

Ale oczywiście projekt z gatunku niezwykle interesujących :)

LeadGhosT lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

https://www.youtube.com/channel/UCaCgEZoK0_PmU70uMUgkxEQ

Link do kanału na YT gdzie jest kilka filmików z gry w tym przykładowa misja. Co z nich zauważyłem to : 

1. Gra jest we wczesnej fazie rozwoju, a obecnie wykorzystywane obiekty jak ludzie i pojazdy w większości są tylko materiałem do testowania a nie finalną wersją, dlatego nie ma co krytykować projektu za ludzi o grafice arma 1/vbs2 czy niewidzialny gunner na humvve. Jednak jeśli popatrzycie dokładnie na animację ludzi, a dokładniej ich pozycji to zobaczycie coś naprawdę genialnego, czyli pozycje w jakich oni stoją, zmieniają pozycję, a nawet możliwe, że dopasowują ją do otoczenia, ale to domnieniemanie tylko.

2. Z filmiku przykładowej misji można zauważyć, jak genialnie można skonfigurować AI. Chodzi mi o to, że kiedy robi się chaos realnie uciekają i widać panikę natomiast podczas ewakuacji zachowują się realnie. Nie wiem jak to ma do końca wyglądać ale zapowiada się genialnie.

3. @Dragoner Nie wiem gdzie znalazłeś info o tym, że akcja ma się toczyć w stylu planetside 10 000 vs 10 000 graczy. Mógłbyś podesłać jakieś źródło ? 

P.S Gra jest już dostępna dla wojska, z tego co przynajmniej pisze. Jak również jest coś w rodzaju pre-alpha testów półotwartych - to jest trzeba do niech napisać, a oni może udostępnią część produktu, bowiem testerzy nie testują całego projektu, a jego poszczególne moduły. 

AAAaaaaaa i był bym zapomniał. Gra ma być dostępna soon ;) whatever its mean

LeadGhosT lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

... ale z trzeciej strony - jak pamiętasz kiedy wczoraj "rozpracowywalismy " sobie w nocy to dzieło - to okazało się że najświezszy "HOTTEST" wpis na ich devblogu pochodził z .... 2015 z grudnia.... tak więc sam nie wiem do końca jak sie zapatrywac na ten projekt (w sensie 'cisnienia na szkło' oczywiście ) ..B)

Ano może być różnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta