Skocz do zawartości
Axy3r

Ban Axy3r

Rekomendowane odpowiedzi

Axy3r   

1. Nick, na który została nałożona kara: Axy3r

2. Steam ID: STEAM_0:1:37631139

3. Link do bana na Sourcebanshttp://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:1:37631139&Submit

4. Opis sytuacji: Strzeliłem w filar na mapie jb paper coś tam co poskutkowało śmiercią snetrego po czym natychmiast wpisałem killa.

5. Coś od siebie: Byłem tak zafascynowany fizyką owego filara, że wypadł mi z głowy pkt. regulaminu dot. teamkillingu i zafilarowałem snetrego po czym natychmiastowo otrzeźwiawszy szybkim ruchem ręki kliknąłem zbindowanego przeze mnie killa. Admin ptyś był jednak równie szybki i w tej samej milisekundzie w, której kliknąłem, on kliknął kliknął zbindowane /ban Axy3r 1200 TK. Uważam, że nawet będąc na ostatniej szansie od około 2 miesięcy takie przekroczenie powinno być inaczej karane i mam nadzieję, że żaden szanowny admin nie wyprowadzi mnie z błędu. Chciałbym jeszcze raz przeprosić snetrego za ten nieszczęsny wypadek przy pracy i usłyszeć co o tym sądzi, bo to w końcu on ucierpiał najbardziej!

Edytowane przez Axy3r

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bobek   

Ja już określiłem swoje stanowisko w tej sprawię. 
Jesteś osobą która zmarnowała wszystkie swoje szanse. 
Dobrze wiedziałeś , że jesteś na wylocie a mimo to przy obecnych 2 adminach na serwerze zrobiłeś TK.

Jestem stanowczo PRZECIWKO  odbanowaniu tego osobnika. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   

ban został zmieniony za całokształt radosnej twórczości. Z żalem i przykrością muszę odmówić oraz zamknąć temat.

PS będę tęsknił, to było dobre 5 lat grania razem Axi :<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.