Remzo

Propozycje map

43 posts in this topic

Witam.

W tym temacie możecie zgłaszać propozycje map do dodania na serwer. Linki do map muszą być z Workshop (~>Click<~) oraz nie mogą powtarzać się z obecnymi na serwerze. Kolekcja map, która używana jest na serwerze znajduję się pod tym linkiem: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=786494819

Pozdrawiam

Remzo.

Witam. 

Zapomniałem dopisać, że więcej map typu FFA nie będzie. Być może co jakiś dłuższy czas będę wymieniał na inne, lecz ich ilość nie podlega negocjacji. 

Od teraz proszę jak to robiliście dotyczchczas, o pisanie postów z propozycjami bez zbędnych dyskusji. 

Pozdrawiam 

Remzo. 

Też uważam, że 3 mapy FFA to już wystarczająca ilość, więc proszę mnie nie agitować na PW.
Jesus.

Edytowane przez Jesus
Jesus lubi to

Dodane:

- surf_austinpowers_CTGOv2

- surf_fruits_pz

- surf_forbidden_ways_reloaded_pz

Pozdrawiam,

Remzo

Hej.
Legendarny BA_JAIL_CAMPUS: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=399003350

Ta mapka wraz z summerem zatrzymały mnie na tym serwerze i właśnie one są takimi ikonami tego serwa dla mnie :)

Plus widzę, że przyjęły się dollsy, czyli mapa typu rat style. To też klasyka, polecam drugiego klasyka z tego zestawu:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=422197818&searchtext=rats

Tak, wiem, że nie będzie więcej map FFA, ale przemyślałbym jakąś rotację z dollsami albo cuś :)

Pozdro!

campus odpada, był na serwerze i powodował randomowe crashe.

Cześć ! 

Chciałbym zaproponować znaną wszystkim mapę Surf_Ski. Mam dwie propozycje:

-http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=738287628&searchtext=surf_ski

Wszystko działa jak trzeba ale znalazłem 1. minus. Mapa nie posiada Mario Roomu :'(

-http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=789479434&searchtext=surf_ski

Moja 2 propozycja jest od tego samego autora. Mapa jest identyczna od poprzedniej lecz ma inne kolory. Surf_ski_kitsune (2. mapa) również nie posiada Buy Zona.

PS: Zapomniałem powiedzieć, że z jaila bardzo łatwo się wychodzi i boostery na rampach bardzo mocno wypychają.

Miłego dnia :) 

Snetry.

45 minutes ago, Snetry said:

Cześć ! 

Chciałbym zaproponować znaną wszystkim mapę Surf_Ski. Mam dwie propozycje:

-http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=738287628&searchtext=surf_ski

Wszystko działa jak trzeba ale znalazłem 1. minus. Mapa nie posiada Mario Roomu :'(

-http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=789479434&searchtext=surf_ski

Moja 2 propozycja jest od tego samego autora. Mapa jest identyczna od poprzedniej lecz ma inne kolory. Surf_ski_kitsune (2. mapa) również nie posiada Buy Zona.

PS: Zapomniałem powiedzieć, że z jaila bardzo łatwo się wychodzi i boostery na rampach bardzo mocno wypychają.

Miłego dnia :) 

Snetry.

On 12.12.2016 at 5:06 AM, Remzo said:

nie mogą powtarzać się z obecnymi na serwerze. Kolekcja map, która używana jest na serwerze znajduję się pod tym linkiem: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=786494819

Nie jest to dokładnie ta wersja, którą podałeś, jednak z tego co pamiętam, obecna na serwerze działa lepiej. Co do drugiej propozycji... po co dwie takie same mapy różnice się kolorami? Bezsens.

Pozdrawiam

Remzo

5 godzin temu, Remzo napisał:

Nie jest to dokładnie ta wersja, którą podałeś, jednak z tego co pamiętam, obecna na serwerze działa lepiej. Co do drugiej propozycji... po co dwie takie same mapy różnice się kolorami? Bezsens.

Pozdrawiam

Remzo

Remzo, zaproponowałem dwie takie same mapy abyś mógł wybrać jedną z nich. Owszem na liście map znajduje się Surf_ski_2 ale od dawna nie widziałem jej na serwerze. Nie jestem pewien ale chyba nie da jej się nominować. 

Pozdrawiam.

Snetry

Witam.

W dniu dzisiejszym zostały dodane następujące mapy:

mg_mikis_multigames
mg_enw_course
mg_mythical_course
mg_minecraft_multigames_v4
surf_4fun_2016
mg_beastmario_course_v1
MG_Princess_Multigames
mg_pauls_teambattle_v3

surf_ski2_csgo

Zachęcam pozostałych użytkowników oraz graczy do składania swoich propozycji map. W większości przypadków, o ile mapa nie jest zepsuta lub nie nadaje się z racji charakterystyki serwera propozycje zostają przyjęte i wprowadzone na serwer.

Pozdrawiam

Remzo.

Od razu mówię, że nie wiem które z nich działają tak jak powinny, chyba że któryś z graczy wie na 100% że dana mapa nie działa, wtedy dajcie znać.

Mapy typu surf_ do "postrzelania"

surf_10xinferno - mapa typu "must be" na serwerze, baardzo często grana na byłym serwerze Placu Zabaw CS:S

surf_megagreen_pb

surf_egypt_oasis-pb

Surf_Green

Surf Fillory

surf_gamma_pbbeta

surf_legends_lite popularna mapa na byłym serwerze Placu Zabaw CS:S

Mapy typu surf_ do "przechodzenia"

surf_utopia_v3

surf_vegetables - odpowiednik surf_fruits

surf_portal_fix - 6 poziomów, 2 bonusy

surf_mesa_aether

To tyle jeżeli chodzi o mapy "surf". Przy okazji, chciałbym zaproponować zamienienie obecnej mapy "surf_ski_csgo" na poprzednią wersje, bądź na tą surf_ski_2 ponieważ większa ilość graczy skarży się na obecną wersję, że jest bee, za dużo ramp itp.

Mapy mg_

znalazłem jedną (na razie) mapę typu "story map"

mg_yourstory

Mapy mg_ "do wybierania"

mg_creative_multigames

mg_twisted_theme_multigames_v1_4

Pozostałe mapy mg_

mg_TheShip_final

Railroads - walka na noże, na pociągach

mg_gravitylags

mg_ski_mountain_resort

mg_jump_obstacles_4_csgo

mg_pauls_minecraft_course_v2

mg_lt_glacier_csgo_v1_1

dwie małe uwagi do obecnych map na serwerze

mg pauls teambattle_v3 - trzeba zwiększyć długość rundy tak do 30 minut

mg_sonic_islands - zablokować całkowicie broń, na mapie jest autorespawn, przez co broń po śmierci zostaje na miejscu zgonu graczy i "zapycha" serwer

mapy deathrun_

deathrun_cb_egypt_csgo_v1

DEATHRUN Strange-Factory

deathrun_gamefusion_v1b

deathrun_spy_vs_spy

tutaj proponuję usunąć dwie mapy

deathrun_rainbow - jest tam jedna pułapka która wymaga "long jump" jest on za trudny dla zwykłych graczy, dwie, może 3 osoby potrafiły to zrobić, z całego serwera.

deathrun_halloween - bardzo słaba mapa, graficznie i w ogóle jest do du**

mapy jb_

jb_dust2_final

jb_obama_v5_beta

jb_peanut

jb_raspberry_v4

jb_OverCore

jb_saverno_v2

jb_parabellum

tutaj zaś proponuję usunąć następujące

jb_freierhimmel_v4 - była grana raz, nikt więcej jej nie wybierał, na tej mapie nic nie ma, dobrze chociaż że dodali przycisk od otwierania cel, chociaż jego i tak trudno znaleźć

ba_jail_knightfight_v4 - bardzo ciężko go ogarnąć grając jako policja, przez co prawie w ogóle go nie nominujemy/wybieramy

Rosołek, ReVo, leny i 5 innych lubią to

Witacie

Trochę propozycji map się nazbierało, więc przystąpiłem do wprowadzania zmian. Pamiętajcie, że proces dodawania map w cs:go poprzez workshop jest dość upierdliwy, dlatego update map wykonuję gdy nazbiera się większa liczba propozycji. Jeżeli chcecie więcej map związanych z mapami, piszcie śmiało w tym temacie - na pewno nie zostaniecie "olani" i wasza propozycja zostanie wzięta pod uwagę, a im większa liczba propozycji, tym szybszy update.

W dniu dzisiejszym:

- dodane

deathrun_cb_egypt_csgo_v1
deathrun_gamefusion_v1b
deathrun_spy_vs_spy
deathrun_strangefactory_v2

jb_dust2_final
jb_lego_jail_v8
jb_obama_v5_beta
jb_overcore_v5
jb_parabellum_v2c
jb_peanut_v3r
jb_raspberry_v4

mg_creative_multigames
mg_jump_obstacles_4_csgo
mg_lt_glacier_csgo_v2

surf_10xinferno_rem
surf_egypt_oasis-pb
surf_legends_lite
surf_megagreen_pb
surf_mesa_aether
surf_portal_fix
surf_utopia_v3
surf_vegetables

- zamienione

de_eldorado_csgo_b3  => de_westwood_csgo

- usunięte

deathrun_rainbowland
deathrun_halloween
jb_freierhimmel_v4
ba_jail_knightfight_v4a

- poprawione

mg pauls teambattle_v3  - czas rundy wydłużony do 25 minut
mg_sonic_islands_v3 - usunięte pistolety z eq gracza

Pozdrawiam

Remzo.

Snetry lubi to

jb_obama_v5_beta - mapa do odstrzału, wywala cały serwer, głupi ja zapomniałem skopiować wiadomość z konsoli, chodziło coś mniej więcej o to, że mapa nie może wgrać jakiejś tekstury.

Krecik ;33 lubi to

mg_creative_multigames - niestety, po rozpoczęciu się rundy losowe osoby dostają noże, przez co zabijają innych. Po wybranej zabawie, bronie które na niej były zostają w rękach żywych i mają je na początku rundy. Jeżeli można to jakoś naprawić to było by super, jeżeli nie to trzeba ją wyrzucić.

surf_portal_fix - nie wiem czy u wszystkich, ale dużo osób się skarżyło że mają na niej "lagi", gra na tej mapie wygląda jak pokaz slajdów, "var" skacze do 60 + każda z drużyn ma broń, można się domyśleć co się dzieje na "respie"

Krecik ;33 lubi to

deathrun_gamefusion_v1b - do wywalenia, ponieważ jest tam jedna pułapka która nie działa, dlatego też, nie jest możliwe jej przeskoczenie.

Map do dodania wciąż mało, więc skupiłem się na usunięciu nieprawidłowo działających. I tak, z serwera zniknęły:

jb_obama_v5_beta
mg_creative_multigames
surf_portal_fix
deathrun_gamefusion_v1b 

Pozdrawiam

Remzo.

Napisano (edytowane)

mg_jump_obstacles_4_csgo

buguje sie i nie zmienia mapy po uplynieciu czasu restart serwera tez nie działa z menu admina wiec sprobowalem kicknac wszystkich komenda /kick @all i dopiero wtedy sie zmieniła

@ edit 

Rozmawiałem z IceTea i Timonem i doszliśmy do wniosku że to nie wina mapy tylko serwera/valve/silnika gry, więc mapa raczej niczemu winna - nie usuwać!

Edytowane przez leny

Mam potwierdzoną informacje od naszego "przerabiacza" map że, mapa ta działa, dodać tylko trzeba komendę "cs_enable_player_physics_box 1"

mg_pirates_b1

MultiKillson i Rosołek lubią to

surf_mesa_aether - wywala klienta gry + obie drużyny dostają broń = do usunięcia

Napisano (edytowane)

Witam skoro mapa de_eldorado zniknęła z placu zabaw chciałbym zaproponować mape De_rats_1334. Jest to ta sama mapa co była kiedy grana na placu zabaw i wiele osób chciało by ją zagrać. Link do mapy tu https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=741136461                                                                                                                                                                                                                                                    
jestem za tym, by podmienić Winterwarfare za nową wersję De ratsów 1337 - wersję V2. Mapa jest delikatnie usprawniona, ma dodane dodatkowe tunele oraz NOWY BS (na lodówce), ogólnie jest bardziej zbalansowana.          

Edytowane przez Jesus
Zbyd chaotyczne
Snetry lubi to

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz