Remzo

Propozycje map

50 postów w tym temacie

do wyrzucenia:

Jesus: surf_10xinferno
Jesus: surf_4fun_2016_v1

bokuser lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tak jak napisał GOD, z małym wyjątkiem, proponuję zamienić de_dolls na jedną z tych dwóch map

de_rats_csgo lub De_rats_1337_v2

jb_OverCore - do wywalenia, całkowity chaos, za dużo broni/sekretów w celach, baaardzo trudno ogarnąć jako policja.

Snetry lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie dollsy powinny zostać gdyby się nie podobały graczom to nie byłyby obecnie najczęściej graną mapą nie licząc buck wilda. 

bokuser lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Remzo napisał że, więcej map FFA nie będzie ale co jakiś czas będzie wymieniał na nowe, a z racji tego, że mapa Winter_Warfare się psuje, tj. licznik czasu do końca się psuje, zmienia się samoczynnie na 3453453453543 godzin i nie można jej zmienić, dlatego też proponuje ją wyrzucić, a dollsy wymienić na te co zaproponował GOD i ja. Decyzja należy do Remza.

Przy okazji:

- link w pierwszym poście, gdzie jest lista obecnych map na serwerze, nie działa, przynajmniej u mnie.

- mg_hype2 jest w kategorii COURSE, a jest to mapa do wybierania, tak jak yolo czy swag.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mg_mythical_course - do wywalenia, trzeba mieć niesamowite szczęście, na poziomie 6 w totka żeby przejść jedną pułapkę. Dokładnie rozchodzi się o unoszenie się w powietrzu, a jak wiemy, w CS:GO jest to bardzo uciążliwe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

mg_neon_climb_2 - jak na mapę typu climb, bardzo słaba, a słabych map chcemy się pozbyć.

Edytowane przez IceTea

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie,

trochę mapek się nazbierało, więc tak:

- dodane:

surf_buzzkill2_csgo
surf_cram
surf_monastery
surf_eclipse
surf_simple_overcore
surf_skate_pb
surf_10x_reloaded

mg_ultra_course
mg_mc_escape_final
mg_seasons
mg_Egypt_course_2
MG Lego Course

Jb_Avery_Alpha_V4
Jail Buyukisyan
(BA Jailbreak) Closed V4 [WiP] [Alpha]
jb_snow Jailbreak
ba_jail_voodoo_b5

mg_humantetrix
mg_wipeout_demuth

- zamienione:

Winter_Warfare => De_rats_1337_v2 

- usunięte:

mg_neon_climb_2
mg_mythical_course
jb_overcore_v5
Winter_Warfare
surf_10xinferno_rem
surf_4fun_2016_v1
surf_mesa_aether
mg_fred_all

Jak zwykle dzięki za propozycje i zapraszam do składania dalszych :)

Pozdrawiam

Remzo.

Snetry lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

na mapie mg_wipeout_demuth tylko jedna osoba moze wbic do ct, na mg_seasons_course tylko jedna moze wbic do T

dzięki Rzuf za info!

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 hour ago, Jesus said:

na mapie mg_wipeout_demuth tylko jedna osoba moze wbic do ct, na mg_seasons_course tylko jedna moze wbic do T

Fixed

Jesus lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mg_seasons - cały czas na tej mapie może dołączyć tylko jeden terrorysta, w dodatku, nie którym osobom wywala grę do poziomu głównego menu.

surf_eclipse - trzeba zablokować całkowicie broń, nawet nóż, ponieważ jest to skillówka a mapa jest podzielona na dwie drużyny, przez co ludzie się zabijają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

surf_japan i surf_10x do wyrzucenia - teleporty, przez które człowiek ciągle dostaje w plecy. Bezsensownie skonstruowane mapy.

mg wipeout i mg pirates - zbugowane, do wyrzucenia j/w

@Down: nie masz admina, więc nie wiesz jak wygląda to z NASZEJ strony granie tej mapy. Zamiast pozwolić sobie na chwilkę rozrywki, to większość czasu spędzam na rozwiązywaniu skarg graczy.

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

surf_10x_reloaded musi zostać, według mnie jedna z lepszych surfów w ogóle. Została ona tak zaprojektowana, wraz z teleportami, a idąc twoim tokiem myślenia to równie dobrze można usunąć surf_buck-wild, też są tam teleporty gdzie ktoś może na nich kampic. Na kampienie jest paragraf, trzeba karać graczy za jego łamanie, a nie usuwać całą mapę.

(BA Jailbreak) Closed V4 - mapa popsuta tak że nie można odpalać niektórych zabaw, poza tym, wszystkie opisy na mapie są po Hiszpańsku, a nikt z nas go nie zna, przez co nie potrafimy zrozumieć mechaniki danej zabawy.

Ja jestem L. i Heroes lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

mg_paulsmultigames do wywalenia, większość gier zbugowana

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

deathrun_deadlycube_fixed - Do wywalenia, ogólnie bardzo słaba mapa, pułapki których nie da się przejść dopóki terrorysta ci nie wpakuje czegoś w twarz, dziwne blokady, widać co wybiera, pułapki zabijające chociaż są wyłączone albo nieadekwatne do wyglądu itd.

mg_pauls_multgames_csgo_v2  - zabija, dużo bugów i wypierdziela csgo.exe po jakimś czasie.

mg_seasons - może wejść tylko 1 osoba (wyglada ze jest to niezalezne od mp_limiteams)

mg_allstars_course - chyba jest max 25 slotow, napewno nie ma limitteams 0 do mapy i nie moze nikt wejsc

surf_austinpowerscgov2 - nie dziala dawanie broni przez co ginie sie bo sa szyby do przestrzelenia, nie dzialaja przyciski itd itd.

surf_eclipse - do natychmiastowego wywalenia, zbugowany spawn, mapa skillowka a daje wszystkim bronie i spawnuja w jednym miejscu, teleporty na inne poziomy blokuja w ciemnosci, slabizna.

Edytowane przez Timon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Jako, że na serwerze będą tylko 3 mapy ffa i Remzo nie zmieni zdania w tej kwestii, to można podmienić dollsy na inną mapkę, gdyż jest ona źle zaprojektowana, ponieważ ct ma trudniej dostać się na bsa od terro. Proponowałbym zmienić tę mapę na inną i mam kilka propozycji:

-Zacznę od  Tuscana który ma masę fanów i autor tej mapki wciąż ją rozwija http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=312199550

jest on według mnie najlepszą mapką, która może przejąć miejsce dollsów.

-Cpl_mill tu do wyboru są 2 wersje 

nowa odświeżona z ładniejszą grafiką http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=144165516

albo klasyczna lecz odwzorowująca starego dobrego milla z 1.6 http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=393785896 

---Kabul http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=232135055&searchtext=kabul

Można też postawić na coś nowego i dodać mapkę z hostami co zmieni troszkę oblicze ffa na serwerze i tak samo jak powyżej mam 3 propozycje

zacznę od klasyków, które mają kilka oficjalnych wersji bo występowały w kilku operacjach lub nadal są w grupie rezerwowej a mianowicie 

---Backalley http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=779309420&searchtext=backalley

---Militia i tu tak jak powyżej można wybrać wersję starszą http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=179990737&searchtext=Militia

albo nowszą http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=133256570&searchtext=Militia

Można też dodać całkiem nową mapkę, która była w którejś operacji i jest na prawdę bardzo fajna czyli --Agency

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=174668691&searchtext=Agency

Jak już wspominałem najbardziej mnie przekonuje mapka Tuscan bo jest dobrze dopracowana, lecz postawienie na coś ciekawego z hostami też nie jest głupie. Można już zmienić katowaną kilka razy dziennie mapkę de_dolls

Edytowane przez Heroes

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

ba_jail_voodoo_b5- mapa do wywalenia jest pobugowana oraz bardzo ciężko jest ją poprowadzić przez policjantów.

Edytowane przez Blodi9

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jedziem...

mg_

mg_course_ravine_final

mg_scary_course_v2

[Hide and Seek] Factory - myślę że do tej mapy nie potrzeba specjalnych pluginów, jak się nie przyjmie na serwerze to ją się wywali

mg_sandstorm_course

mg_singularity_course

mg_dreamy_mariogames_b9

mg_storm_v1

mg_airmap2_run_v1

mg_mayan_course_v098

mg_crash_bandicoot_course_v1

mg_pauls_minecraft_course_v2

mg_metro_course_v3

jail_

jb_arctic_jail_v1

jb_electric_razor_v2_defy

jb_millennium_lega_v5

jb_nsgclan

jb_lego_jail_2k17 - tutaj proponuję podmiankę, starą wersje na tą zaproponowaną

jb_efso_v1

Jb_Armagedon_V1-2

jb_wasdzone_v2

jb_paradise_island

jb_rehab_f1

jb_iceworld

jb_tropical_island_v4_passover

jb_adventuretime_swbs_v1-1

JB_Visby

jb_moonjail_v2

z map do usunięcia proponuję :

jb_dust2 - bardzo niechętnie prowadzony przez policję, bardzo dużo broni w JEDNEJ celi, w jednej bo jest tylko jedna

ba_jail_voodoo - ogromna mapa, niestety nie jest to jej zaletą, jest za mało czasu żeby przejść z jednej zabawy do drugiej

surf_

surf_quik

surf_metalworks_v1c

surf_stained_bs

surf_style2_GO

surf_skyborn

surf_candyskate_pb

surf_water-run_pb

Surf Old Sand

surf_skydreams

Ja jestem L. lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam 

Również mam kilka nowych mach przeglądałem je z @Rzuf'em. 

1. Surf:

surf_dust2017 CS:GO

2 Course:

mg_sonic_course

3. Deathrun:

Deathrun Nuke v4

deathrun_airmap_run_v1

deathrun_wolfenstein

4. Jail:

jb_putin_v2ws

ba_jailbreak_rectangle

ba_jail_chernobyl_day

JB_Mountaincraft

jb_desert_fortress_v9

5. Minigames:

mg_raphi_multigame_csgo

@IceTea Byłeś szybciej z niektórymi mapami :) 

Pozdrawiam 

Blodi9

Rzuf lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Mapa mg_fryzjer_course_final do wywalenia, ponieważ nie da się jej pobrać.

Edytowane przez Rzuf
Blodi9, Snetry i Heroes lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mg_escape_castle_v3

mg_real_obstacle_course

mg_imposible_HlxPortal

mg_straight_course

-

jb_avalanche

jb_cell_indicator

jb_patos

-

Jest propozycja zamiany de_dolls na inną mapę tego typu, także wstawiam swoją propozycję.

de_rats_2004ever - mapa o której wspominałeś @Jesus możliwość jazdy kolejką i latania statkiem UFO

Blodi9, Jesus, Krecik ;33 i 1 inny lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Dlaczego dollsy zmieniać? Nie żebym ją lubił, ale 100 razy bardziej do tego nadają się ratsy (te aktualne na serwerze).

//ponieważ dollsy są duuużo gorzej zbalansowane.

Edytowane przez Jesus
Rzuf lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

@Jesus Nie są dużo gorzej zbalansowane, bo w tej kwestii obie mapki są do kitu zarówno jedna jak i druga są mapami terro. Podawałem już mapki, które mogły zająć ich miejsce i pomimo pozytywnego odzewu na moją propozycję temat ucichł, tak samo jak nowy tryb hns. Zamiast tego pogorszyły się stosunki admin-gracz, bo oczywistym jest, że należy przeciwdziałać obrazie administracj, lecz zostało to wzięte za bardzo do serca i kary, które się ostatnio dostaje na serwerze są śmiechu warte(nie chodzi mi tu o obrażanie administracji dla funu, bo faktycznie ostatnio wymykało się to z pod kontroli i należy powstrzymać ten proceder, ale np o sytuację, w której ktoś wspomina że ostatnio źle się dzieje na placu i dostaje gaga z powodem "nie podoba się to nie graj" albo ktoś zginął i powiedział ale ten serwer jest zbugowany i dostaje gaga z powodem szkalowania serwera).

Edytowane przez Heroes
Timon i Rzuf lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta