Michał

<JB> Michał

9 postów w tym temacie

1. Wiek (preferowany >= 16) 14.
2. Adres e-mail [email protected]
3. Steam ID oraz namiary  STEAM_0:0:147017878 http://steamcommunity.com/profiles/76561198254301484/
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Tak mam. 

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Eh... Każdy Administrator wie że jak zaczynałem to byłem Agresywny. Obrażałem Przeklinałem Ghostowałem Itp.

Teraz bym chciał pomóc. Jak gram to zdarzy się że jakiś gracz nadużywa przekleństw, Obraża, Zagłusza Wardena, Ghostuje i dla mnie ten czas jest zmarnowany jak nie można normalnie pograć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Michał napisał:

Teraz bym chciał pomóc.

Pomagać można w inny sposób, nie tylko będąc adminem/operatorem. Często dostaję od ciebie wiadomości, jak ktoś łamię regulamin i dzięki temu przyczyniasz się do porządku na serwerze. 

Godzinę temu, Michał napisał:

Każdy Administrator wie że jak zaczynałem to byłem Agresywny. Obrażałem Przeklinałem Ghostowałem Itp.

Kolejny powód, dla którego jednak lepiej gdybyś został graczem, przynajmniej jeszcze przez jakiś czas.

Twój wiek trochę odstaje od wieku preferowanego, jednak zdarzały się przypadki, że młodsi gracze zostali przyjęci w grono administracji (np. Ja), ale w połączeniu z przykładami, które przedstawiłem powyżej i tym, że twoje podanie jest za krótkie jak dla mnie, lepiej by było gdybyś był graczem. Przynajmniej dopóki nie minie trochę czasu, o ile będziesz chciał napisać kiedyś podanie znowu.

Poczekaj dłuższą chwilę i napisz podanie ponownie.

nie

Edytowane przez no.god

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@no.god Napisałeś krótsze podanie od niego.

Edytowane przez Mr.Dagon
Arczi lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Mr.Dagon  Kiedy ktoś mnie uświadomił, że jest za krótkie, dopisałem trochę o sobie w odpowiedziach. To nie jest główny powód, dla którego jestem tutaj na nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 minut temu, no.god napisał:

@Mr.Dagon  Kiedy ktoś mnie uświadomił, że jest za krótkie, dopisałem trochę o sobie w odpowiedziach. To nie jest główny powód, dla którego jestem tutaj na nie.

Tylko wiesz gram na SG dłużej od ciebie.

Edytowane przez Michał

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Michał napisał:

Tylko wiesz gram na SG dłużej niż ty.

Jaki to ma związek z tym co napisałem @Michał?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja również jestem na NIE. Podanie słabe. Przeglądając twoje starsze podania widzę, że nie wyciągnąłeś wniosków z komentarzy innych osób i napisałeś je na odwal. W poprzednim podaniu piszesz że masz 13 lat, a teraz 14. Wiek jednak zbyt niski. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 godzin temu, Al0neW0lf napisał:

Michal pozostaje na NIE

1.wiek

2. Teraz chciałbyś pomóc? A co to akcja charytatywna? Albo chcesz być aktywnym i pomagać albo wbijasz na chwilę, mówisz swoje i znikasz.

3. Nie wysiliłeś się tym podaniem.

No nie ;3

10 godzin temu, Al0neW0lf napisał:

Michal pozostaje na NIE

1.wiek

2. Teraz chciałbyś pomóc? A co to akcja charytatywna? Albo chcesz być aktywnym i pomagać albo wbijasz na chwilę, mówisz swoje i znikasz.

3. Nie wysiliłeś się tym podaniem.

"3. Nie wysiliłeś się tym podaniem.". No nie ;3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

podanie odrzucone.

Za niski wiek.

Dużo negatywnych opinii.

Pozdrawiam,

Kocmouch

Michał lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.