Axy3r

unban

6 postów w tym temacie

1. Nick, na który została nałożona kara: Axy3r

2. Steam ID: STEAM_0:1:37631139

3. Link do bana na Sourcebanshttp://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:1:37631139&Submit

4. Opis sytuacji: Strzeliłem w filar na mapie jb paper coś tam co poskutkowało śmiercią snetrego po czym natychmiast wpisałem killa.

5. Coś od siebie: Byłem tak zafascynowany fizyką owego filara, że wypadł mi z głowy pkt. regulaminu dot. teamkillingu i zafilarowałem snetrego po czym natychmiastowo otrzeźwiawszy szybkim ruchem ręki kliknąłem zbindowanego przeze mnie killa. Admin ptyś był jednak równie szybki i w tej samej milisekundzie w, której kliknąłem, on kliknął kliknął zbindowane /ban Axy3r 1200 TK. Uważam, że nawet będąc na ostatniej szansie od około 2 miesięcy takie przekroczenie powinno być inaczej karane i mam nadzieję, że żaden szanowny admin nie wyprowadzi mnie z błędu. Chciałbym jeszcze raz przeprosić snetrego za ten nieszczęsny wypadek przy pracy i usłyszeć co o tym sądzi, bo to w końcu on ucierpiał najbardziej!

Edytowane przez Axy3r

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na tak bardzo przyjemny gracz 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a nie ma tu jakiegos wzoru? bo z tego co wiem na wszystkich serwerach jest wzór unbana...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Axy3r minął tydzień od Twojej ostatniej prośby o unbana, tam jasno została Ci przedstawiona sytuacja. Czego nie rozumiesz?

Dziwię się też osobom będącym za odbanowaniem. Axy3r miał masę szans, nie mijało wiele czasu zanim ban wracał na jego konto. To jest jawna informacja, że nie można mu ufać, że tym razem nie będzie "sobą". Takich graczy się usuwa na zawsze, a nie przywraca co jakiś czas aby zbanować ich w ciągu paru tygodni. 

Edytowane przez Wrona
Axy3r, Bobek, Dezyl i 2 innych lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dostałeś odpowiedź ostatnio.
Zmarnowałeś wszystkie swoje szanse jakie miałeś.
Sądzę , że mogę zamknąć temat  tym bardziej , że od ostatniej prośby minął TYDZIEŃ.

Pozdrawiam,
Bobek

Edit: Prośba napisana jeszcze w złym dziale. Pokazuje to jaki masz stosunek do Regulaminu i do całego serwera.

Edytowane przez Bobek
Dezyl lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.