Wizio

DotA 7.00

4 posts in this topic

Jak dobrze wiadomo DotA 2 przeszła ewolucję w coś, co trudno opisać słowami.(Dota 3/Defense of the Storm). Jedni chwalą aktualne zmiany, a inni gardzą nimi na każdym kroku. Jakie są na ten temat przemyślenia strefowej społeczności tejże gry?

PS: Dział był martwy od ostatniego "wielkiego" update'u, więc postanowiłem przetestować swoje zdolności w zakresie czarnej magii i spróbować wskrzesić dział o Docie.

Edytowane przez Wizio

Ewolucja sie zdarzyła - co prawda to prawda - DoTS bo tak to trzeba teraz określić poprawiła sie względem optymalizacji jak dla mnie, aczkolwiek sam Monkey King bywa momentami OP :P
Podobają mi sie też Sceptery do postaci (szczególnie do Snipera), a największą wadą na ten moment to zmiana terenu - po prostu do mnie nie przemawia

Najgorszy minus to kradzież jakiej dokonał się Valve, ukradł mi moje loading screeny. Nie zaprzeczam, że jest mi z tego powodu smutno bo niemałe kwoty mnie one kosztowały. To drzewko jest moim zdaniem cacy, wprowadza urozmaicenie do gry, taki lekki powiew świeżości, czasami nawet pozwala nam na trollowanie np. Omni pod AD, +100dmg na 2 talencie.
Kolejnym minusem jest to, że usunęło mi wszystkie buildy, a miałem lekką przerwę od dotki i czasami muszę się nagłowić co by tu zbudować.

Co do nowej mapy, to minusem jest to, że niektórzy offlanerzy jak Tide dostali po dupie bo ancienty respią się co 2 minuty, a jak wiadomo tide potrafił robić ancienty od 3 poziomu, dawało mu to duży bonus gotówki. Reszta moim zdaniem jest okej, fajne jest to, że znerfili mid`a, bo tylko jest po 1 runce na riverze.

Nie umiem się rozpisywać, więc przedstawię swoją opinię w podpunktach:

+ Optymalizacja (szybkość wyszukiwania rozgrywki, płynność i jeszcze mi nie scrashowało ;d)

+ Ciekawe drzewko talentów

+ Ciekawe aghamy (aczkolwiek McMage boli)
+ Fajne odnowione modele (viper, slardar i enigma po siłce)
+ Nowy las jest teraz przyjemniejszy w czyszczeniu
+ Możliwość kupienia przedmiotów przed rozgrywką

- Nieprzemyślane talenty
- Zmiana HUDu i loading screenu
- Inne miejsce pojawiania się roshana (ursa nie wiedzieć co robić :c)
- Kieszonkowy Riki

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz