Lajter

Nowy komputer

3 posty w tym temacie

Więc.

Zamierzam kupić nowy komputer na święta. Ważniejsze części do niego już myślę że są wybrane lecz chcem być pewny czy mnie nie zawiedzie.

Karta graficzna:

MSI GeForce GTX 1070 Gaming X 8GB

Procesor:

Intel Core i5-6600K 3,50GHz

Płyta główna:

Z170 Pro Gaming

(Nie muszą być dokładnie te mogą być zupełnie inne :v)

O innych częściach jeszcze myślę, ale i tak uważam, że potrzebowałbym potwierdzenia co do tych sprzętów(?) podanych powyżej.

Proszę o sugestie, czy wszystko będzie się kleić i unosić mi gry na najwyższych ustawieniach graficznych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytanie. Będziesz to kręcił? Procek pod OC to samo z płytą główną.
Tańszy 6500, który w trybie Turbo wyciąga 3.6GHz, a jest ok 200zł tańszy.

Wszystko zależy od tego ile chcesz zainwestować w sprzęt. i chyba taka moja mała rada, poczekaj z zakupem do nowego roku, gdy opadnie ten zakupowy szał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

Niby tańszy 6500 ale zapasu zero jak będzie potrzeba a 6600K robi 4.5 bez problemu i śmiem twierdzić ze każdy , patrząc po zakupie grafy te 200 złociszy różnicy nie jest raczej problemem w tym przypadku ..

co do płyty Z170 Pro Gaming sam posiadam ten model w jednym z kompów ,  jest problem z pamięciami corsair-a (ale w maximusie tez żeby nie było) no chyba ze wstawiasz jakiś standard 2600 MHz to nie ma problemu ,  dopiero od 3000 w górę nie chodzą tzn chodzą ale na ich częstotliwość ich nie ustawisz , będzie crash biosu czy to z palca czy z zaszytego profilu Xmp od ponad roku nie poprawili tego z żadna rewizją biosu.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta