Skocz do zawartości
Radke

Święta!

Rekomendowane odpowiedzi

Radke   

Wigilia jest dopiero niby jutro, ale już dziś chciałbym życzyć całej społeczności Strefy Gier wspaniałych świąt, spędzonych w rodzinnym gronie, wielu prezentów pod choinką i przede wszystkim odpoczynku, bo po to w końcu są święta :D
Nawcinajcie się na święta i nie przytyjcie ;)
//Radke

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
IceTea   

Dziękuje i wzajemnie! Ja wam życzę przede wszystkim zdrowia, bo pamiętajcie, jak będzie zdrowie, to będzie wszystko!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
markooff   

Dołączam się do życzeń - skierowanych do Was Wszystkich, Drodzy Forumowicze, Administratorzy i Moderatorzy Strefy Gier - chciałbym życzyć Wam Zdrowych, Spokojnych, Radosnych, Ośnieżonych, Cudownych i ze wszech miar Wspaniałych - Świąt Bożego Narodzenia !! :)

I, oczywiście Szampańskiego nadejścia Nowego Roku :Image00017:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Skorkowy   

nawzajem ,życzę forum duuuużo graczy :D i jak najlepsze relację 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuje serdecznie za życzenia (Podk)Rładke i Marko. I nawzajem bo wymieniono wszystko z życzeń jakie mogłem więc nie mam co się rozpisywać. A przytycie mi nie grozi (jeszcze). 

Edytowane przez VargasOgnisty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PaczekPL   

Ja również dziękuję za życzenia i całej ekipie StrefyGier życzę radosnych pogodnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia. Prezentów i nie przejedzenia się ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Świrex   

Przy tak dużej społeczności ciężko złożyć życzenia, które trafią do każdego, więc może spróbuję takich, które trafią do wszystkich:

Życzę nam wszystkim, by nasza Strefa Gier miała się dobrze i lepiej. Byśmy potrafili należycie o nią zadbać, znajdując porozumienie nawet tam, gdzie początkowo wydawałoby się, że go znaleźć nie można. By serwery działały sprawnie, wszelkie pluginy / addony urozmaicały rozgrywkę bez jej zakłócania (bugi won!), a administracja zawsze znalazła czas na opiekę nad naszymi miejscami spotkań. I choć wymieniać można by było długo, na koniec życzę nam wszystkim dystansu, który pozwoli nam żyć szczęśliwiej nie tylko w grach, ale także w realu, czyli tam, gdzie będzie miał wpływ na rzeczywiste zdrowie ;) 

Szczęśliwych świąt! :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Szjdss   

ty u2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Krzycu   

Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku wszystkim użytkownikom oraz administratorom za wspaniały czas spędzony z wami !:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta