PometeuszV2

<TTT>PrometeuszV2

7 posts in this topic

1. Wiek-16

[email protected]

3. Steam ID- STEAM_0:1:102229113 Profil steam-https://steamcommunity.com/profiles/76561198164723955/

4. Czy byłem administratorem- Byłem w grach- TF2, CS GO, Minecraft oraz jestem obecnie administratorem na serwerze SG JB

5.  Ponieważ uważam że przydam się jako dodatkowe ręce do sprawdzania reportów bo 3/4 mojego wolnego czasu spędzam na komputerze na JB albo TTT. Na TTT gram już bardzo długo bo od lipca więc znam zasady. Nigdy nie wnoszę emocji do pracy więc zawsze oceniam sprawiedliwie. Chcę przydać się TTT tak jak przydaję się JB.

Na TAK 
Ostatnio często do mnie pisze żebym wbił bo nikogo nie ma, świadczy o o tym że jest dużo na serwerze oraz siedzi jak nikogo nie ma. Na TTT może wydawać sie że jest dużo administracji ale tak nie jest. Wywaliłbym jeszcze AnalWakea z operatorów, do administracji oczywiście :v

Mało gracza znam, na serwerze masz ledwo 78 godzin, poza tym nie dawno przyjęliśmy operatora MRXA.

Na razie na NIE.

Gracz ten nie wyróżnia się wśród innych graczy. Czas gry na serwerze również nie poprawia sytuacji. Jestem na NIE

Wszedłem sobie dzisiaj na chwilę i go miałem okazję poznać....

Narzekał, że niby dużo administracji, a nikogo nie ma + zrobił RDMa, bo koleś go wkurzył (czy coś tam zrobił, średnio się tym interesowałem) wcześniej i obiecał, że go zabije w następnej rundzie... Już widzę te slay'e za nic w przyszłości.

Na nie, nie pozdrawiam.

Prawie w ogóle Cię nie widzę na jb to jak chcesz zostać Administratorem TTT?

Na Nie.

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz