Boomek

[DR] Boomek

7 postów w tym temacie

1. Wiek (preferowany >= 16): 15

2. Adres e-mail:[email protected]

3. Steam ID oraz namiary: https://steamcommunity.com/id/Booomekk/

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nigdy nie miałem okazji aby zostać adminem ale chciałbym spróbować swoich sił i nauczyć się czegoś nowego :)

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Spodobał mi się ten serwer i chciał bym pomagać się jemu rozwijać. Przestrzegam zasad , gdy jakiś gracz ma pytanie odpowiadam na nie . Przez ostatni czas dużo gram na serwerze i mógłbym pomóc w zwalczaniu graczy którzy łamią regulamin :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dude, masz 80h przegrane w gmoda. Na TTT dostałeś bana za ghosting bo "nie wiedziałeś, że tak nie można". O tyle co unbana byłbym skłonny ci dać za brak wiedzy, to nie nadajesz sie na administratora kompletnie bo nie umiałeś przeczytać motd które dosłownie jest prawie obrazkowe. 

Edytowane przez D.ツ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale masz jaja, że zaraz po odwołaniu od bana za ghosting piszesz podanie na adma ;O

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 godzin temu, Pan_Mikołaj napisał:

Ale masz jaja, że zaraz po odwołaniu od bana za ghosting piszesz podanie na adma ;O

Odwrotnie, najpierw napisał podanie, później napisał odwołanie od bana. Bana dostał 12-26-16 19:47.

Edytowane przez Arczi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z przykrością jestem na NIE

Lubię Cię, fajnie się z tobą rozmawia na serverze...  ale masz bana na TTT

dałeś ( DZIECINĘ ) wytłumaczenie od pbana. Osoba starająca się o Administratora, Powinna od razu przeczytać  regulamin.

pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem tak to że wbiłeś na ten serwer to luka w systemie bo deathrun nie jest połączony z source banem. Z tego wynika, że nie powinieneś nawet być na serwie a co dopiero składać podanie o admina.

Jeszcze mam coś do powiedzenia w sprawie twoich powód, cytując podanie o administratora moje, Noobaka i wyżej wymienionego Boomka:

Noobak:

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Spodobał mi się ten serwer, chciał bym pomagać się jemu rozwijać.
Gdy gracze się pytają o różne rzeczy, im odpowiadam i udzielam pomocy. Na serverach przeważnie używam Mikrofonu do komunikacji. Dlatego chciał bym wesprzeć SG.
Pozdrawiam :)

Moje:

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Chciałbym zostać administratorem owego servera, ponieważ gram często na serverze i staram się jak najlepiej przestrzegać regulaminu choć nie zawsze każdemu to wychodzi. Ostatnio pojawia się coraz więcej osób na serverze, którzy łamią dany regulamin servera i chciałbym wspomóc w zwalczaniu tychże osób i pomóc nowych graczom.

Boomek:

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Spodobał mi się ten serwer i chciał bym pomagać się jemu rozwijać. Przestrzegam zasad , gdy jakiś gracz ma pytanie odpowiadam na nie . Przez ostatni czas dużo gram na serwerze i mógłbym pomóc w zwalczaniu graczy którzy łamią regulamin :)

Jak można zauważyć twoje powody zostały praktycznie żywcem skopiowane z naszych podań. Początek z noobaka a końcówka ode mnie ( Mam unikalny styl pisania :P )

Jestem jak najbardziej na NIE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podanie Odrzucone.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.