CarnAge003

[DR]carNage

19 posts in this topic

1.  Wiek (preferowany >= 16): 15

2. Adres e-mail :[email protected]

3. Steam ID oraz namiary: http://steamcommunity.com/id/lennytenprawdziwy/

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Miałem administratora w serwerach społeczności gry team fortress 2.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG:  Chciałbym pomóc w lepszym fukcjonowaniu serwerów Strefy Gier. Nie tylko banować osoby łamiące regulamin ,ale pomagać w dawaniu nowych pomysłów i samemu wymyślać nowe pomysły na polepszanie serwerów. 

Jestem na NIE

Za to co dziś zrobiłeś na serverze mnie przerosło... osoba starająca się o administratora nie powinna robić takich rzeczy.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez NooBak®

3 godziny temu, CarnAge003 napisał:

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG:  Chciałbym pomóc w lepszym fukcjonowaniu serwerów Strefy Gier. Nie tylko banować osoby łamiące regulamin ,ale pomagać w dawaniu nowych pomysłów i samemu wymyślać nowe pomysły na polepszanie serwerów. 

1)Mógłbyś przedstawić jak zamierzasz pomóc serwerom SG w lepszym funkcjonowaniu?
2)Dawanie własnych pomysłów, a wymyślanie nowych (swoich) to nie to samo? Mi się zdaję, że koloryzujesz i to strasznie, tak, aby dostać tego admina.

3) Na serwie masz tylko 24h.

4) 24h przegrane w 5 dni, imponujący wynik, ale nie o wynikach tutaj mowa, a o miesięcznym stażu którego Ty nie masz. Grając z takim zapałem jak dotychczas będziesz miał przegrane około 150h, co będzie przyzwoitym wynikiem jak na kandydata.

Ukas lubi to

Wymienione powody można wypełniać nawet bez posiadania administratora bo jest specjalny dział o nazwie: "Propozycje i pomysły".

Do tego dochodzi mała ilość godzin co skutkuje złamaniem zasady przedstawionej w Wzorze o podanie o administratora.

Póki co jestem NEUTRAL

Zmieniam swoje stanowisko na NIE 

Powód? Wyżej wymieniony kandydat zrobił czyn który nie przystaje dla administratora i został ukarany za niego.

Edytowane przez ATQ
Zmiana decyzji

Jestem na NIE

Dowiedziałam się nowej historii o graczu w której zachował się nieprawidłowo.

Administracja powinna dawać przykład  ;) 

Słyszałem co nie co o graczu, jestem na NIE

Napisano (edytowane)

Jestem za Tak  ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Edytowane przez ʖ̯GejeNemaʖ̯ kąbóm

5 godzin temu, ʖ̯GejeNemaʖ̯ kąbóm napisał:

Jestem za Tak  ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Rozumiem poparcie dla kolegi, ale ogarnij wielkość czcionki i dla pozoru mogłeś byle gdzie jakiegoś posta napisać (facepalm).

@D.ツ Powiem ci tak , on namawia wszystkich swoich kolegów aby napisali mu tylko TAK pod podaniem.

16 hours ago, ʖ̯GejeNemaʖ̯ kąbóm said:

2 hours ago, NooBak® said:

@D.ツ Powiem ci tak , on namawia wszystkich swoich kolegów aby napisali mu tylko TAK pod podaniem.

3 minutes

E... Ja po pierwszę nikogo nie namawiam ,ale skoro już przeszłeś do takiego tematu. To przynajmniej przedstaw coś co potwierdza twoje obawy o tym ,że wszystkich namawiam ,aby pisali pod moim podaniem : Jestem na TAK . :Image00017:

@CarnAge003 pewnie to, że piszą, które mają ok. 5 postów... po za tym podanie bez większej rewelacji. @DragonFly bardzo dobrze wypunktował co i jak możesz robić jako zwykły gracz :) 

Po pierwsze... Osoby która podpisują w twoim podaniu  na TAK są to osoby z twojego grona znajomych z którymi grasz na serwerze siedzisz na Ts.

Po drugie... Widać osoby które niedawno doszły na forum i mają nie więcej niż 5 postów jak to ujął@Ukas

Po trzecie  osoby wypowiadają się tylko na Tak... bez powodów, bez argumentów.

Napisano (edytowane)

On ‎30‎.‎12‎.‎2016 at 6:55 PM, CarnAge003 said:
54 minutes ago, NooBak® said:

Po pierwsze... Osoby która podpisują w twoim podaniu  na TAK są to osoby z twojego grona znajomych z którymi grasz na serwerze siedzisz na Ts.

Po drugie... Widać osoby które niedawno doszły na forum i mają nie więcej niż 5 postów jak to ujął@Ukas

Po trzecie  osoby wypowiadają się tylko na Tak... bez powodów, bez argumentów.

1.A co ma do tego ,że są moimi znajomymi na steam'ie. Grać gram z nimi ,ale rozmawiam tylko z osobami ,które nawet nie wiedzą o tej całej sprawie.

2.To już z lekka nie moja sprawa ,że mają nie więcej niż 5 postów.

3.To już nie do mnie z tym ,że nie uzasadli swojego wyboru.:)

Edytowane przez CarnAge003

Carnage powiem tak twoje wytłumaczenie jest bez sensu, gracz który napisał na co oddaje głos bez uzasadnienia to jakby w ogóle nie napisał czyli taki głos się nie powinien liczyć. Dowodów nie ma jako takich że ich namawiałeś, ale podejrzane jest to że gracze którzy dali na tak mają góra 5 postów i dopiero co otworzyli konto na forum.

Podejrzane jest to że GejeNema założył konto 20h temu i co ? Od razu napisał post pod twoim podaniem. Co z tego wynika? Że założył konto tylko po to aby napisać pod twoim podaniem, jeśli nie nazywasz to namawianiem kogoś, aby zdobyć po parcie to słucham wytłumaczenia twego.

Nie zmieniam swojej decyzji, ale z chęcią bym zmienił rozmiar czcionki głosu na 20+

Nie ma co dyskutować z osobą o zaniżonym współczynniku ilorazu inteligencji... Nie odpowiedziałeś na moje pytania, które były kluczowe w Twojej apelacji. Dałeś odpowiedz dopiero wtedy, gdy ktoś stwierdził, że namawiasz kolegów... Ostatnia sprawa to pytanie do Administracji... Czemu tego nie zamknęliście, osoba ma przegrane na serwerze kilka dni, co jest nie zgodne z przyjęciem na administratora.

Podanie odrzucone.

Gość
This topic is now closed to further replies.