PLJD

[Ban] PLJD

6 posts in this topic

Jest to prośba o UnBana lub skrócenie go.

Na serwerze Zombie Survival dostałem bana na serwery Strefy Gier połączone z Source Bans, a ręcznie dostałem do tego do DeathRun, który nie jest z nim połączony.

1. PLJD {Jachu} [POL] [EUR], a ręcznie na DeathRun, ten sam, ale zamiast [EUR], [EURO]

2. SteamID32: STEAM_0:0:102421497  SteamID64: 76561198165108722  SteamID3: [U:1:204842994]

3. http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=PLJD+{Jachu}+[POL]+[EUR]&Submit=Search

4. Byłem AFK na serwerze przez dłuższy czas i dostałem pernamentnego bana.

5. Byłem AFK, ponieważ poszedłem zjeść obiad.

Długo jesz te obiady :Image00003:.

Trochę to dziwne bo jak dostawałeś kick'i to od razu wracałeś. Nigdy nie widziałem żebyś normalnie grał, tylko używałeś binda na obracanie się i to tyle.

Edytowane przez przemek633

Za każdym razem jak wbijasz na serwer masz skrypt na anty-afk 

nic nie robisz tylko kręcisz się w kółko .

A jak nie afczysz to słyszałem od administracji Deathrun'a że wydajesz dziwne nieprzyjemne dźwięki typu- pierdzenie,bekanie 

i naprawdę śmiem wątpić że za każdym razem jak afczyłeś jadłeś obiad a wbijałeś naprawdę dużo razy 

Jestem na NIE jeśli chodzi o unbanana lub jego skrócenie :Image00013:

Na serwerze DR owy gracz PLJD również afczył i kręcił się w kółko.

Gdyż grał normalnie wydawał dziwne dźwięki.

Jestem stanowczo na NIE 

Dziękuje :)

4 godziny temu, Necr0 napisał:

Za każdym razem jak wbijasz na serwer masz skrypt na anty-afk 

Kręcenie w kółko to nie musi być skrypt, wystarczy w konsoli gmoda wpisać +right lub +left. Równie prosto można to zbindować. Wracając, PLJD został 5 razy zbanowany za tą samą czynność. Osła by szło nauczyć. Tak dla przypomnienia wstawiam zdjęcie osła:

Spoiler

Osiol_28.jpg

Gość
This topic is now closed to further replies.