MarioKarabinier

Sugestie do regulaminu JAIL

1 post w tym temacie

Cześć, ostatnio znów pogrywam i mam kilka szanownych UWAG co do samodzielnej interpretacji regulaminu przez CT:
1. Secrety. Regulamin mówi o zakazie kampienia. Natomiast często spotykam się, że CT nie kampi, a "powoli chodzi" pod wyjściem potencjalnego uciekiniera. Secret z założenia jest dla CT nieznany i trochę nieuczciwym jest do niego wchodzenie od drugiej strony. Tak samo mam uwagi do ostatniego zachowania IceTea, który był broniony przez innego admina w kwestii stania w zbrojowni - jak to ktoś powiedział z CT - on był ledwo jedną nogą w zbrojowni. A co to ma za znaczenie? Był w tej zbrojowni i mógł pilnować, żeby ktoś przez secret nie wyszedł.

Sugeruję, żeby edytować punkt 12. regulaminu na taką treść: 
12. Antyterroryści mają zakaz przebywania w zbrojowni oraz w ukrytych przejściach (secretach) i są zobligowani do jak najszybszego opuszczenia zbrojowni po pobraniu wybranej broni (do 30 sekund od startu rundy musi zostać opuszczona przez CT).

I jeszcze jedno:
Dodatkowy punkt: Antyterroryści mają zakaz wprowadzania w błąd terrorystów oraz ich oszukiwania. To by trzeba było ładniej rozpisać, ale mam do tego dwie sytuacje:
1. Wczoraj był komunikat "Wszyscy idą na pochylnię przed JAILem" - kilkanaście sekund później jeden CT zabija wszystkich terro, ponieważ: TO NIE POCHYLNIA TYLKO SCHODY. I pochylni nie było żadnej w okolicy, więc wg CT obowiązywał poprzedni punkt czyli "bezruch na łóżkach" - i za złamanie bezruchu wszyscy niby zginęli. Trochę nieuczciwe, nie? Sam ledwo znając mapę nie wiedziałem czy są schody czy nie, ale inni i tak naprzemiennie nazywają schody pochylnią i odwrotnie i nikt na to uwagi nie zwraca. 
2. Chyba przedwczoraj "uciekłem" secretem, po czym któryś CT mówi mi, że mogę dołączyć i mnie nie zabije. Dołączam, a ten mnie jednak zabija. Jeżeli SŁOWO SIĘ RZEKŁO, to powinniśmy się tego słowa chyba trzymać, prawda? Taka niby formalność, ale trochę drażni.

Pozdrawiam, Mario :)

leny lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta